Siuntos į Baltarusija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Rytinėje Europos dalyje įsikūrusi Baltarusijos Respublika, vadinama tiesiog Baltarusija, yra žemyninė valstybė, iš visų pusių supama sausumos sienų su kaimyninėmis šalimis. Rytų Europos lygumoje besidriekiančios šalies paviršiaus formavimuisi didelės įtakos turėjo ledynai. Baltarusijos gamtos koloritas sodrus ir turtingas – spalvų suteikia miškai, ežerai, upių tinklas ir kt. Pagrindinės šioje valstybėje vystomos pramonės šakos yra staklių, automobilių ir traktorių, įvairių prietaisų gamyba, taip pat chemijos, naftos pramonė, maisto pramonė ir kt. Reikšmingiausias pramoninis centras – šalies sostinė Minskas. Baltarusijoje ypač žavi dėmesys kultūrai, gilus senųjų tradicijų puoselėjimas, tradicinių amatų vertinimas. Baltarusijoje gyvena netoli dešimties milijonų gyventojų, emigravusių iš Lietuvos čia labai mažai. Daugumą populiacijos sudaro gudai, nemažai yra rusų.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Baltarusija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Baltarusija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Baltarusija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Baltarusija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Baltarusija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Baltarusija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Baltarusija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Baltarusija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 4 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Baltarusija:
 • Ispanija (DONOSTIA-SAN SEBASTIAN) - Baltarusija (BREST)
 • Ispanija (GRANADA) - Baltarusija (MINSK)
 • Ispanija (SEVILLA) - Baltarusija (SOLIGORSK)
 • Lietuva (KAPENU K) - Baltarusija (ZHODINO)
Paskutinės 2 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Baltarusija:
Siuntos į Baltarusija
Siuntos į Baltarusiją – tai galimybė ne tik telefonu ir internetu bendrauti su Baltarusijoje gyvenančiais giminaičiais bei draugais. Siuntos siuntimas leidžia palaikyti glaudesnius santykius su kaimyninėje šalyje gyvenančiais artimaisiais, todėl siekiame užtikrinti, kad siuntinio pristatymas būtų kuo patogesnis tiek siuntėjui, tiek gavėjui. Patogiai pristatomos siuntos suteikia galimybę nustebinti artimus ne tik švenčių metu, bet kur kas dažniau.

Kurjeriai į Baltarusiją siuntą pristato greitai, atsakingai, vadovaudamiesi principu „nuo durų iki durų“. Toks veiklos metodas ne tik leidžia taupyti laiką, bet ir gerokai palengviną pasikeitimo siuntomis procesą, todėl nestebina ir augantis siuntų į Baltarusiją poreikis.  
Kiek kainuoja siunta į Baltarusiją?
Siuntinio pristatymo į Baltarusiją kaina nenustatyta, nes ji kinta, priklausomai nuo esminių kriterijų, pavyzdžiui, siuntinio dydžio, svorio ir kt. Norėdami sužinoti tikslią savo siuntinio kainą, kreipkitės asmeniškai. Alternatyva – patogi užklausos sistema mūsų svetainėje, kur galite užpildyti specialią formą, t. y. suvesti savo siuntinio duomenis, o sistema Jums pateiks kelias alternatyvas. Galėsite išsirinkti pigiausią, patogiausią, geriausią konkrečiai Jums. Pateikiama siuntimo kaina apima visas su siuntinio transportavimu susijusias išlaidas, atsirandančias nuo to, kai siuntinys paimamas iš siuntėjo, iki to, kai siunta įteikiama gavėjui.

Siuntos pristatymo kaina į Baltarusiją priklauso nuo tokių kriterijų: siuntos dydis, siuntinio svoris, atstumas, kurį įveiks kurjeris, kol pristatys siuntą.  
Kiek laiko siuntinys keliaus į Baltarusiją?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Baltarusiją pristatomas per 8 d. Kai kurjeris paima iš Jūsų siuntą, jos kelią galite stebėti internete – tam reikės sistemoje suvesti siuntos numerį ir galėsite sekti, koks atitinkamu momentu yra siuntos statusas.
Ko negalima siųsti į Baltarusiją?
Į Baltarusiją galite siųsti beveik viską, ką norite, išskyrus: ginklus, kariuomenės įrangą, amuniciją, gyvūnus, augalus, biologinius mėginius, pinigus, kreditines korteles, loterijos bilietus, čekius, žmonių palaikus, kūno dalis, narkotines ir psichotropines medžiagas, greitai gendančiu produktus, originalius meno kūrinius, juvelyrinius dirbinius, receptinius vaistus ir kt. Į Baltarusiją draudžiama siųsti ir pavojingas medžiagas, pavyzdžiui, rūgštis, klijus, chemikalus, dujas, anglis, bakterijas ir kitas pavojingas medžiagas. Taip pat daiktus, kurie yra draudžiami įvežti į Baltarusiją, pagal šioje šalyje galiojančius įstatymus.

Norėdami užtikrinti, kad Jūsų siunta gavėją pasieks sėkmingai ir įvykus draudiminiam įvykiui gausite kompensaciją, atsižvelkite į siuntos pakavimo, ženklinimo taisykles. Vertingesnes siuntas, kurių vertė viršija nemokamo draudimo ribą, galite apdrausti papildomai.
Faktai apie siuntas į Baltarusiją
Siuntos iš Lietuvos į Baltarusiją yra dažna siuntinių gabenimo kryptis.
 
 1. Siuntų pristatymo iš Baltarusijos paslauga iš viso naudojasi 338 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Baltarusiją paslauga iš viso naudojasi 1435 žmonės.
 3. Siuntų pristatymo į Baltarusiją paslauga iš viso naudojasi 234 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo iš Baltarusijos paslauga iš viso naudojasi 121 verslo klientai.
 5. Siuntų pristatymo į Baltarusiją paslauga iš viso naudojasi 1201 privatūs asmenys.
 6. Siuntų pristatymo iš Baltarusijos paslauga iš viso naudojasi 217 privatūs asmenys.
 7. Siuntos į Baltarusiją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, Belgija, Suomija šalies.
 8. Vidutinis siunčiamos siuntos į Baltarusiją svoris yra 1 kg.
 9. Vidutinė siunčiamos siuntos į Baltarusiją draudimo kaina yra 2.44 EUR, 2.884 USD, 2.1642 GBP, 10.1364 PLN, 80.476 UAH.
 10. Atstumas tarp Baltarusijos ir Lietuvos yra 309 km.
 11. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Baltarusijos yra 8 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Už siuntos pakavimą ir ženklinimą atsakingas siuntėjas, todėl pakuodami siuntą vadovaukitės rekomendacijomis. Jei kyla klausimų dėl siuntos pakavimo ir ženklinimo, susisiekite. Siuntai ženklinti į Jūsų elektroninį paštą atsiųsime lipdukus, kai tik apmokėsite siuntos siuntimo išlaidas. Lipdukus atsispausdinkite ir užklijuokite ant viršutinės siuntos plokštumos.