Siuntos į Londonas

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Londonas yra Anglijos ir visos Jungtinės Karalystės sostinė. Tai miestas, pagal gyventojų skaičių užimantis pirmąją vietą šalyje, Europos Sąjungoje ir ketvirtą vietą visame žemyne. Londonas reikšmingas ne tik savo šalyje, šis miestas yra vienas svarbiausių komercinių bei finansų centrų viso pasaulio lygiu. Be finansų, Londonas turi įtakos tokiuose sektoriuose kaip mokslas, politika, prekyba, kultūra, mada, menas, pramogos. Maža to, šis miestas gali didžiuotis vienu geriausiai išplėtotų viešojo transporto tinklų visame pasaulyje, daugybe nepaprastai įspūdingų lankytinų objektų, išpuoselėtų parkų, turtingų muziejų ir kt. Londono gyventojų skaičius siekia apie dešimt milijonų, iš kurių nemažą dalį sudaro imigrantai iš kitų šalių. Tiek visa šalis, tiek sostinė Londonas labai patrauklus užsieniečiams, norintiems kurti gyvenimą svečioje šalyje.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Siuntos į Londonas gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Londonas gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Londonas gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Londonas gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Londonas - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Londonas - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Londonas sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Londonas sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Didžioji Britanija:
 • Ispanija (SAN PEDRO DEL PINATAR) - Didžioji Britanija (ABBOTS LANGLEY)
 • Ispanija (VITORIA-GASTEIZ) - Didžioji Britanija (ABERDEEN)
 • Didžioji Britanija (BURNHAM-ON-CROUCH) - Didžioji Britanija (ABERGAVENNY)
 • Didžioji Britanija (BLACKPOOL) - Didžioji Britanija (ABERGELE)
 • Vokietija (BERLIN) - Didžioji Britanija (ABERLOUR)
 • Ispanija (SANLUCAR LA MAYOR) - Didžioji Britanija (ABERYSTWYTH)
 • Lenkija (LUBASZ) - Didžioji Britanija (ACOCKS GREEN)
 • Ispanija (ELORTZA) - Didžioji Britanija (ACTON)
 • Ispanija (NAVATA. LA) - Didžioji Britanija (ACTON BURNELL)
 • Lenkija (ZAWIERCIE) - Didžioji Britanija (ADDIEWELL)
 • Lenkija (GDAŃSK) - Didžioji Britanija (AIRDRIE)
 • Ispanija (MARBELLA) - Didžioji Britanija (ALCESTER)
Siuntos į Londonas
Siuntos į Londoną – labai populiari siuntinių keliavimo kryptis. Tai lemia faktas, jog šiame didmiestyje daug imigrantų iš kitų šalių, kurie gauna siuntas iš savo artimųjų, draugų. Taip pat Londono verslo subjektai – patrauklūs verslui visame pasaulyje, o siuntiniai – viena iš komunikavimo ir ryšių plėtojimo priemonių. Nenuostabu, kad siuntų pristatymo į Londoną paslaugos poreikis sparčiai auga, taip didindamas konkurenciją tarp vežėjų. Bet sveika konkurencija skatina tobulėti, todėl transportavimo įmonės ieško geriausių sprendimų ir palankiausių kainų klientams.

Kurjeriai siuntas į Londoną pristato „nuo durų iki durų“, t.y. siunta paimama iš siuntėjo ir pristatoma gavėjui tiesiai į rankas. Taip taupomas laikas ir suteikiama daugiausia patogumo tiek siuntėjui, tiek gavėjui.
Kiek kainuoja siunta į Londoną?
Siuntos į Londoną kaina nėra nustatyta, tad jei norite sužinoti, kiek kainuos Jūsų siuntinio siuntimas, susisiekite individualiai. Patogiausias ir greičiausias būdas tai padaryti – užpildyti specialią užklausos formą mūsų svetainėje. Sugaišite tam vos kelias sekundes, kol suvesite esminius siuntos duomenis, ir viskas – Jūsų darbas padarytas. O sistema pateiks kelias kainos alternatyvas, iš kurių pasirinksite tą, kuri Jums geriausia, patogiausia. Pateikta kaina apima visas su siuntinio transportavimu susijusias išlaidas, todėl galite būti tikri, kad naujų mokesčių neprisidės.

Siuntos pristatymo į Londoną kainai įtakos turi tokie aspektai: siuntos aukštis, plotis ir ilgis, siuntinio svoris ir atstumas, kurį nukeliaus siunta, kol bus pristatyta.
Kiek laiko siuntinys keliaus į Londoną?
Paprastai siuntinys į Londoną pristatomas per 5 d. Siekdami visokeriopo klientų informuotumo, sudarėme galimybę sekti keliaujančią siuntą. Tam reikia mūsų svetainėje paspausti mygtuką „Sekti savo siuntą“, suvesti siuntinio registracijos numerį ir galėsite stebėti, kaip siunta keliauja pas gavėją.
Ko negalima siųsti į Londoną?
Į Londoną galite siųsti beveik viską, ką norite, išskyrus daiktus, kurie draudžiami įvežti į šalį, pagal joje galiojančius teisės aktus. Taip pat į Londoną negalime transportuoti vertingų daiktų (pavyzdžiui, originalių meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių, brangakmenių, tauriųjų metalų, dokumentų, grynųjų pinigų, čekių ir t.t.), pavojingų medžiagų (pavyzdžiui, chemikalų, degiųjų medžiagų, pesticidų, sprogstamųjų medžiagų, rūgšties, klijų ir kt.), ginklų, amunicijos, alkoholio, tabako gaminių, greitai gendančių maisto produktų, narkotinių ir psichotropinių medžiagų, gyvūnų, žmogaus palaikų, augalų ir kt. Šis sąrašas nėra baigtinis.

Siuntos turinys – siuntėjo atsakomybė. Jei kyla abejonių, ar galite siųsti vienus ar kitus daiktus, susisiekite su pasirinkta kurjerių tarnyba arba su mumis ir Jums patarsime.
Faktai apie siuntas į Londoną
 1. Siuntų pristatymo iš Londono paslauga iš viso naudojasi 395 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Londoną paslauga iš viso naudojasi 1897 žmonės.
 3. Siuntų pristatymo į Londoną paslauga iš viso naudojasi 116 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo iš Londono paslauga iš viso naudojasi 133 verslo klientai.
 5. Siuntų pristatymo į Londoną paslauga iš viso naudojasi 1781 privatūs asmenys.
 6. Siuntų pristatymo iš Londono paslauga iš viso naudojasi 262 privatūs asmenys.
 7. Siuntos į Londoną dažniausiai atkeliauja iš Elektrėnai, Kaunas, Londonas, Roma, Vilnius, Varšuva, Zabžas, Tarifa, Poligono fuente del jarro, Jasiunu glz st šalies.
 8. Vidutinis siunčiamos siuntos į Londoną svoris yra 16 kg.
 9. Vidutinė siunčiamos siuntos į Londoną draudimo kaina yra 9 EUR, 10.638 USD, 7.983 GBP, 37.3887 PLN, 296.838 UAH, 633.0231 RUB.
Pakavimas ir ženklinimas
Už siuntinio pakavimą ir ženklinimą atsakingas siuntėjas. Turite pasirūpinti, kad siunta būtų supakuota, atsižvelgiant į tam keliamus reikalavimus. Jei nežinote, kaip pakuoti siuntą, susisiekite su pasirinkta kurjerių tarnyba arba su mumis ir patarsime. Siuntos ženklinimui skirtus lipdukus gausite į elektroninį paštą po to, kai apmokėsite siuntos pristatymo išlaidas. Lipdukus atsispausdinkite ir užklijuokite ant didžiausios viršutinės siuntos plokštumos.