Šri Lanka

Siuntos Lietuva Kolombas nuo durų iki durų


4.5 Įvertinimas pagal 43,621 atsiliepimus
  1. Ilgis
  2. Plotis
  3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Siųsti kelias pakuotes
Siunta maršrutu Lietuva Kolombas kainuoja nuo 78.21 EUR už pirmą kilogramą. Pristatymas trunka 5 darbo dienas. Miestas Kolombas yra šalyje Šri Lanka. Į kainą įskaičiuotas siuntos paėmimas jūsų adresu, siuntimo šalis Lietuva. Pristatome iki durų, paskirties miestas Kolombas. Dauguma siuntėjų, siuntimo šalis Lietuva, renkasi PARCEL ABC ECONOMY (3+ days).

Siuntimo kainos ir pristatymo laikas maršrutu Lietuva Kolombas

Svoris (kg) Kaina nuo Pristatymo laikas (darbo dienos)
1 78.21 EUR 3+
2 87.71 EUR 3+
3 97.27 EUR 3+
5 113.87 EUR 3+
10 150.38 EUR 3+

1 kg siunta maršrutu Lietuva Kolombas kainuoja nuo 78.21 EUR. Ji pristatoma per 3+ darbo dienas. 5 kg siunta kainuoja 113.87 EUR. 10 kg siunta kainuoja 150.38 EUR ir pristatoma per 3+ dienas. Siuntos, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg. Todėl dauguma užsakymų, paskirties miestas Kolombas, patenka į 97.27 EUR kainų grupę.

Kainos taikomos siuntai, ne kilogramui. Kiekvienos svorio grupės suma apima visą siuntą iki to svorio. Vežėjai skaičiuoja faktinį arba tūrinį svorį, priklausomai nuo to, kuris didesnis. Todėl lengva, bet didelė siunta maršrutu Lietuva Kolombas gali kainuoti daugiau, nei nurodyta lentelėje. Įveskite matmenis aukščiau ir gausite galutinę kainą.

Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis Lietuva
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis Lietuva
Pristatymas iki durų, paskirties miestas Kolombas, be atsiėmimo terminale
Pristatymas iki durų, paskirties miestas Kolombas, be atsiėmimo terminale
PARCEL ABC ECONOMY (3+ days) yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Lietuva
PARCEL ABC ECONOMY (3+ days) yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Lietuva
Siuntos, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntos, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntimas į miestą Kolombas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Siuntimas į miestą Kolombas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Nuo 78.21 EUR už 1 kg maršrutu Lietuva Kolombas
Nuo 78.21 EUR už 1 kg maršrutu Lietuva Kolombas
Sekimas nuo paėmimo (Lietuva) iki gavėjo parašo (Kolombas)
Sekimas nuo paėmimo (Lietuva) iki gavėjo parašo (Kolombas)
43621 atsiliepimų Trustpilot
43621 atsiliepimų Trustpilot
Siuntų, siunčiamų į Šri Lanka statistika
Vidutinis laikas nuo paėmimo iki pristatymo maršrutu Lietuva Šri Lanka yra 5 darbo dienos. Siuntos į paskirties miestą Kolombas keliauja pagal šio maršruto grafiką.
7 siuntų, siuntimo šalis Lietuva, turi papildomą draudimą, vidutinė deklaruota vertė 353.00 EUR.
Siuntos, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg. Vidutinė draudimo kaina šia kryptimi yra 7.00 EUR.
Siuntimo šalis Lietuva: 451 registruoti siuntėjai, iš jų 96 verslo paskyros ir 355 privačios paskyros.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis Lietuva, yra PARCEL ABC ECONOMY (3+ days). Siuntėjai atsiskaito per Paysera - 56%, PayPal - 24%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 20%.
Dauguma siuntų, siuntimo šalis Lietuva, keliauja į šias šalis: Lietuva, Lenkija, Vokietija, Italija, Latvija, Ispanija, Danija, Olandija, Prancūzija, Čekijos Respublika. Dažniausi paskirties miestai yra Praha, Ryga, Vilnius, Marijampole, Kaunas, Strażów, Utena, Klaipeda, Emsdetten, Palanga. Pristatymai į paskirties miestą Kolombas priklauso šiai krypčiai.
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Šri Lanka:
  • Lietuva (KLAIPEDA) - Šri Lanka (RAJAGIRIYA)
  • Ispanija (BARCELONA) - Šri Lanka (MALABE)
  • Singapūras (SINGAPORE) - Šri Lanka (NEGOMBO)
  • Lenkija (WARSZAWA) - Šri Lanka (COLOMBO)
  • Didžioji Britanija (WEMBLEY) - Šri Lanka (CHUNNAKAM)
  • Lenkija (ŻUKI) - Šri Lanka (PANNALA)
  • Ispanija (VALLADOLID) - Šri Lanka (HAPUTALE)
  • Lietuva (MARIJAMPOLE) - Šri Lanka (KATUNAYAKE)
  • Lenkija (RZESZÓW) - Šri Lanka (EKALA)
  • Čekijos Respublika (PRAHA) - Šri Lanka (AHANGAMA)
  • Singapūras (SINGAPORE) - Šri Lanka (DEHIATTAKANDIYA)
  • Vokietija (WUNSTORF) - Šri Lanka (MANNAR)

Siuntos iš Lietuva į Kolombas

Kiek kainuoja siunta maršrutu Lietuva Kolombas?

Mažiausia siuntos kaina maršrutu Lietuva Kolombas prasideda nuo 78.21 EUR už 1 kg. Kaina auga su svoriu, ne su atstumu. 3 kg siunta kainuoja 97.27 EUR. 5 kg siunta kainuoja 113.87 EUR. 10 kg siunta kainuoja 150.38 EUR. Siuntėjai, siuntimo šalis Lietuva, dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY (3+ days). Jie atsiskaito per Paysera - 56%, PayPal - 24%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 20%.

Kaip pigiai išsiųsti siuntą maršrutu Lietuva Kolombas?

Pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Lietuva Kolombas yra ekonominis siuntimas. Jis prasideda nuo 78.21 EUR už pirmą kilogramą. Siuntos, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg. Šis svoris patenka į grupę, kurią užsako dauguma siuntėjų. Skubus siuntimas kainuoja daugiau. Daugiausia dienų jis sutaupo sunkesnėms siuntoms. Forma aukščiau rodo visas jūsų siuntai užsakymo dieną prieinamas parinktis.

Per kiek laiko pristatoma siunta maršrutu Lietuva Kolombas?

Nuo paėmimo iki pristatymo siunta, siuntimo šalis Lietuva, keliauja vidutiniškai 5 darbo dienas. Lengvesnės siuntos keliauja greičiau. 1 kg siunta keliauja 3+ dienas. 10 kg siunta keliauja 3+ dienas. Pristatymai į paskirties miestą Kolombas vyksta pagal maršruto Lietuva Šri Lanka grafiką. Laiką skaičiuojame darbo dienomis nuo paėmimo, ne nuo užsakymo.

Paėmimas siuntimo šalyje Lietuva ir pristatymas paskirties šalyje Kolombas

Siuntą paimame jūsų nurodytu adresu, visoje siuntimo šalyje Lietuva. Jums nereikia vykti į terminalą. Kurjeris atveža etiketę, jei negalite jos atsispausdinti. Paskirties mieste Kolombas siuntą įteikiame prie durų. Gavėjui ParcelABC paskyra nereikalinga. Aptarnaujame 29 registruotus vartotojus, paskirties šalis Šri Lanka. 1 iš jų yra verslo paskyros.

Draudimas ir sekimas maršrutu Lietuva Kolombas

Kiekviena siunta turi standartinį draudimą. Siunčiant iš šalies Lietuva, 7 siuntėjų prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 353.00 EUR vertę. Vidutinė draudimo kaina kryptimi Šri Lanka yra 7.00 EUR. Sekimas veikia nuo paėmimo siuntimo šalyje Lietuva iki gavėjo parašo paskirties mieste Kolombas. Klientai paslaugą vertina 43621 atsiliepimuose Trustpilot.

Ką paruošti prieš kurjeriui paimant siuntą siuntimo šalyje Lietuva

Uždarykite siuntą ir priklijuokite po užsakymo sugeneruotą etiketę. Nurodykite tikslius matmenis. Pakartotinis matavimas terminale, siuntimo šalis Lietuva, yra dažniausia kainos koregavimo priežastis siuntoms į paskirties miestą Kolombas. Trapiems daiktams pridėkite antrą vidinio įpakavimo sluoksnį. Paruoškite siuntą iki kurjerio atvykimo. 7 siuntėjų, siuntimo šalis Lietuva, draudžia daugiau nei standartinis draudimas.

Ko tikėtis, kai siunta atvyksta į paskirties šalį Kolombas

Siuntas, atvykstančias į paskirties miestą Kolombas, pristatome etiketėje nurodytu adresu. Gavėjui nereikia nei paskyros, nei išankstinės registracijos. Vidutinis pristatymo laikas kryptimi Šri Lanka yra 5 darbo dienos. Siuntos į šią rinką sveria vidutiniškai 1 kg. Gavėją informuojame prieš kurjeriui atvykstant.

Kodėl siunta maršrutu Lietuva Kolombas kainuoja tiek, kiek kainuoja

Vežėjai siuntas iš šalies Lietuva gabena reguliariais konsolidavimo tinklais. Jie neveža kiekvienos siuntos į paskirties miestą Kolombas atskirai. Todėl kaina labiau priklauso nuo siuntos dydžio ir svorio nei nuo atstumo. Kainos, paskirties miestas Kolombas, atitinka maršruto Lietuva Šri Lanka įkainius. Tikslios sumos pateiktos lentelėje šio puslapio viršuje.

Ar mokamas muitas siunčiant maršrutu Lietuva Šri Lanka?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Lietuva ir Šri Lanka. Siuntai į paskirties miestą Kolombas taikomos šių dviejų šalių taisyklės. Siuntoms, judančioms vienoje muitų teritorijoje, pavyzdžiui tarp dviejų ES valstybių, deklaracija nereikalinga. Joms netaikomas nei muitas, nei importo PVM.

Jei maršrutas kerta muitinės sieną, kiekvieną siuntą lydi deklaracija. Užsakymas siuntimo šalyje Lietuva sugeneruoja reikiamą formą pagal jūsų nurodytą turinį ir vertę. Gavėjas paskirties mieste Kolombas atvykus sumoka galimą muitą ir vietinį PVM. Muitinė abu skaičiuoja pagal deklaruotą vertę. Deklaruokite sąžiningai. Sumažinta vertė yra dažniausia priežastis, dėl kurios siuntos sulaikomos pasienyje.

Dovanoms, kurių vertė mažesnė už vietinę neapmokestinamąją ribą, muitas dažnai netaikomas. Šią ribą nustato paskirties šalis Šri Lanka, ne vežėjas. Akcizinėms prekėms, tokioms kaip alkoholis ir tabakas, apribojimai taikomi kiekviename maršrute. Jie taikomi ir ES viduje.

Saugokite sąskaitą faktūrą arba kvitą, kol siunta atvyks į paskirties miestą Kolombas. Muitinė paskirties šalyje Šri Lanka gali paprašyti vertės įrodymo.

Ko negalima siųsti maršrutu Lietuva Kolombas?

Kai kurie daiktai nepriimami jokiu maršrutu, įskaitant maršrutą Lietuva Kolombas. Kiti nepriimami tik siuntose kryptimi Šri Lanka. Bendras sąrašas apima grynuosius pinigus ir vertybinius popierius, gyvus gyvūnus, greitai gendančius maisto produktus, palaidas baterijas, aerozolius, degius skysčius, ginklus ir jų dalis, narkotikus ir žmogaus palaikus. Jų nepriimame paėmimo metu. Jie nedraudžiami.

Kai kurios paskirties šalys riboja daugiau nei bendras sąrašas. Įprasti papildymai kryptimi Šri Lanka yra alkoholis ir tabakas virš asmeninių normų, receptiniai vaistai be dokumentų, augalai ir sėklos bei kosmetika komerciniais kiekiais. Prekiniams ženklams gali reikėti kilmės įrodymo. Prieš užsakydami patikrinkite paskirties šalies Šri Lanka taisykles, jei jūsų daiktas gali patekti į vieną iš šių kategorijų.

Ličio baterijos, įmontuotos į įrenginį, priimamos. Palaidos arba atsarginės baterijos nepriimamos. Jei abejojate, prieš užsakydami patikrinkite, ar daiktas priimamas pristatymui į paskirties miestą Kolombas. Kelyje sustabdytos siuntos grąžinamos siuntėjo sąskaita. Draudimas joms netaikomas.

Vežėjai ir pristatymo laikas maršrutu Lietuva Kolombas

Į paskirties miestą Kolombas pristato keli vežėjai. Forma rodo, kurie jūsų siuntos dydžiui prieinami užsakymo dieną. Pristatymo laikas daugiausia skiriasi pagal svorio grupę. 1 kg siunta, siuntimo šalis Lietuva, pristatoma per 3+ darbo dienas. 3 kg siuntai tai 3+ dienos. 5 kg siuntai 3+ dienos. 10 kg siuntai 3+ dienos. Siuntėjai, siuntimo šalis Lietuva, pristatymams į paskirties miestą Kolombas dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY (3+ days).

Svoris (kg) Pristatymo laikas (darbo dienos) Kaina nuo
1 3+ 78.21 EUR
2 3+ 87.71 EUR
3 3+ 97.27 EUR
5 3+ 113.87 EUR
10 3+ 150.38 EUR

Skubus siuntimas sutrumpina pristatymo laiką maršrutu Lietuva Kolombas. Jis kainuoja atskirai. Sutaupytų dienų daugiausia sunkesnėms siuntoms. Paėmimas savaitgalį neskaičiuojamas kaip darbo diena. Penktadienį pateiktas užsakymas, siuntimo šalis Lietuva, paprastai išvyksta kitą pirmadienį.

Kur iš tikrųjų keliauja siuntos, siuntimo šalis Lietuva

Šis puslapis yra platesnės krypties dalis. Siuntos, siuntimo šalis Lietuva, dažniausiai keliauja į šias šalis: Lietuva, Lenkija, Vokietija, Italija, Latvija, Ispanija, Danija, Olandija, Prancūzija, Čekijos Respublika. Tose šalyse daugiausia siuntų gauna miestai Praha, Ryga, Vilnius, Marijampole, Kaunas, Strażów, Utena, Klaipeda, Emsdetten, Palanga. Siuntų kiekiai į paskirties miestą Kolombas atitinka visą kryptį. Todėl kainos čia atitinka siuntimo šalies Lietuva įkainius, o ne miesto kainodarą.

Kaip veikia ParcelABC

ParcelABC lygina vežėjus, kurie jau turi laisvos vietos tam tikru maršrutu. Mes neperkame atskiros vietos. Todėl kainos tokiais maršrutais kaip Lietuva Šri Lanka yra žemesnės už kainoraščius. Gaunate vieną užsakymą, vieną etiketę ir vieną sekimo numerį, nepriklausomai nuo to, kuris vežėjas veža siuntą.

Dažniausi klausimai apie siuntas maršrutu Lietuva Kolombas

Kiek kainuoja siunta maršrutu Lietuva Kolombas už kilogramą

Siunta maršrutu Lietuva Kolombas kainuoja nuo 78.21 EUR už pirmą kilogramą. Toliau kainą lemia svorio grupė, ne atskiras kilogramas. Siunta iki 3 kg kainuoja 97.27 EUR. Iki 5 kg kainuoja 113.87 EUR. Iki 10 kg kainuoja 150.38 EUR. Grupės suma apima visą siuntą.

Kokia siuntimo kaina maršrutu Lietuva Kolombas?

Siuntimo kaina maršrutu Lietuva Kolombas svyruoja nuo 78.21 EUR už 1 kg iki 150.38 EUR už 10 kg. Tikslią sumą lemia pasirinkta paslauga. Įtakos turi ir siuntos matmenys. Vežėjai skaičiuoja faktinį arba tūrinį svorį, priklausomai nuo to, kuris didesnis.

Kaip pigiausiai išsiųsti siuntą maršrutu Lietuva Kolombas?

Ekonominis siuntimas paprastai yra pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Lietuva Kolombas. Siunta, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg. Esant šiam svoriui ekonominė kaina prasideda nuo 78.21 EUR. Prieš užsakydami palyginkite visas prieinamas parinktis formoje aukščiau.

Kiek laiko keliauja siunta maršrutu Lietuva Kolombas?

Siunta, siuntimo šalis Lietuva, keliauja vidutiniškai 5 darbo dienas. 1 kg siunta į paskirties miestą Kolombas paprastai pristatoma per 3+ dienas. 10 kg siunta pristatoma per 3+ dienas.

Ar turiu mokėti muitą siųsdamas kryptimi Šri Lanka?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Lietuva ir Šri Lanka. Šių dviejų šalių taisyklę rasite muitinės skiltyje aukščiau. Jei deklaracija reikalinga, užsakymas siuntimo šalyje Lietuva ją sugeneruoja.

Ar mano siunta maršrutu Lietuva Kolombas apdrausta?

Standartinis draudimas įskaičiuotas į kiekvieną siuntą maršrutu Lietuva Kolombas. 7 siuntėjų, siuntimo šalis Lietuva, prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 353.00 EUR vertę.

Ar galiu siųsti kryptimi Kolombas be registracijos?

Taip. Siuntos užsakymas, paskirties šalis Kolombas, veikia be paskyros, o sekimo informacija siunčiama jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Kaip apmokėti siuntimą, siuntimo šalis Lietuva?

Siuntėjai, siuntimo šalis Lietuva, naudoja Paysera - 56%, PayPal - 24%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 20%. Apmokama užsakant, prieš išsiunčiant kurjerį.

Ko negaliu siųsti maršrutu Lietuva Kolombas?

Grynieji pinigai, gyvi gyvūnai, greitai gendantys produktai, palaidos baterijos, aerozoliai, degūs skysčiai ir ginklai nepriimami jokiu maršrutu, įskaitant maršrutą Lietuva Kolombas. Kryptimi Šri Lanka gali būti taikomi papildomi apribojimai. Žr. draudžiamų daiktų skiltį aukščiau.

Ar pristatymas iki durų apima paskirties miestą Kolombas?<

Taip. Pristatome iki durų bet kuriuo adresu paskirties mieste Kolombas. Gavėjui nereikia vykti į terminalą ir nereikia ParcelABC paskyros.