Siuntos į Suomija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Suomija, oficialiai vadinama Suomijos Respublika, – šiaurinėje Europos dalyje įsikūrusi valstybė, besiribojanti su Norvegija, Rusija bei Švedija. Suomijos krantus skalauja net trys jūros: Baltijos – pietvakarinę pakrantę, Botnijos – vakarinę, o Suomijos įlanka – pietinę šalies pakrantę. Platus ežerų bei upių tinklas, didelis miškingumas kuria sodrų šalies koloritą ir nuostabius peizažus. Gili, dar akmens amžių siekianti, Suomijos istorija paliko savo pėdsaką ir šiandien čia traukia ne tik išsiilgę poilsio gamtoje, bet ir norintys aplankyti didžiųjų šalies miestų lankytinus objektus. Iki XX amžiaus tai buvo viena neturtingiausių šalių žemyne, o štai šiandien Suomija klesti, ji traktuojama kaip viena pažangiausių šalių Europoje, todėl nenuostabu, kad yra patraukli emigrantams. Suomijoje gyvena per pusšešto milijono gyventojų. Maža dalis jų yra emigrantai iš Lietuvos, savo gyvenimą sukūrę šioje aukšto pragyvenimo lygio šalyje. Įdomu tai, kad Suomija yra rečiausiai apgyvendinta šalis visoje Europoje.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Suomija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Suomija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Suomija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Suomija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Suomija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Suomija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Suomija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Suomija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Suomija:
 • Ispanija (SALAMANCA) - Suomija (ESPOO)
 • Ispanija (MACASTRE) - Suomija (HAMINA)
 • Lenkija (KOSZALIN) - Suomija (HAMMASLAHTI)
 • Lietuva (VILNIUS) - Suomija (HELSINKI)
 • Lenkija (WARSZAWA) - Suomija (HUITTINEN)
 • Lietuva (KAPENU K) - Suomija (HYVINKAA)
 • Lietuva (PLUNGE) - Suomija (ILMAJOKI)
 • Ispanija (PRAT DE LLOBREGAT. EL) - Suomija (IMATRA)
 • Didžioji Britanija (BELLSHILL) - Suomija (ISOKYRO)
 • Lietuva (PLUNGE) - Suomija (JAMINKIPOHJA)
 • Lietuva (PLUNGE) - Suomija (JARVENPAA)
 • Lietuva (PLUNGE) - Suomija (JOROINEN)
Paskutinės 4 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Suomija:
Siuntos į Suomija
Siuntos į Suomiją – dažna siuntų keliavimo kryptis. Modernėjančios technologijos sudaro galimybes komunikuoti ne tik įprastomis komunikacijos priemonėmis, bet ir apčiuopiamomis, suteikiančiomis glaudesnį ryšį, t. y. siuntomis. Auganti siuntų į Suomiją paklausa suponuoja tai, kad vežėjai ieško geriausių sprendimų klientams, siekdami laimėti konkurencinėje kovoje. Todėl klientas turi galimybę rinktis tai, kas geriausia jam.

Siunta į Suomiją keliauja „nuo durų iki durų“. Kurjeriai siuntinius paima iš bet kurios pasaulio vietos ir pristato į Suomiją nurodytu adresui. Taip ne tik taupomas Jūsų laikas, bet ir saugoma siunta, beveik nelieka rizikos jai pasimesti.
Kiek kainuoja siunta į Suomiją?
Siuntinio į Suomiją pristatymo kaina nustatoma skirtinga kiekvienam individualiam atvejui, todėl norėdami sužinoti, kiek kainuoja Jūsų siuntos pristatymo paslaugos, turėtumėte kreiptis individualiai. Siūlome mūsų svetainėje užpildyti labai patogią ir nedaug laiko pareikalausiančią specialią formą. Joje suveskite prašomus Jūsų siuntos duomenis ir sistema pateiks kelias kainos alternatyvas. Turėsite galimybę pasirinkti tai, kas priimtiniausia Jums: pigiausia, greičiausia ar optimaliausia kainos alternatyva. Pateikta kaina apima visas su siuntinio transportavimu susijusias išlaidas ir papildomų mokesčių jau nebebus.

Siuntimo kaina į Suomiją priklauso nuo kelių aspektų: siuntos dydžio, siuntos svorio, atstumo, kurį įveiks kurjeris, kol pristatys siuntą.  
Kiek laiko siuntinys keliaus į Suomiją?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Suomiją pristatomas per 3 d. Jei norite stebėti, kaip keliauja Jūsų siunta, tai padaryti labai paprasta – mūsų puslapyje spauskite „Sekti savo siuntą“ ir matysite tikslų siuntos statusą.
Ko negalima siųsti į Suomiją?
Į Suomiją galite siųsti beveik viską, išskyrus tai, kas surašyta draudžiamų siųsti daiktų sąraše. Taigi į Suomiją negalima siųsti dokumentų, čekių, kreditinių kortelių, grynųjų pinigų, loterijos bilietų, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų, brangakmenių, diplomų, meno kūrinių ir kitų vertingų daiktų, taip pat narkotinių, psichotropinių ir kitų pavojingų medžiagų, JTO įtrauktų į pavojingų medžiagų sąrašą, negalima siųsti ir ginklų, amunicijos, tabako gaminių, alkoholio, greitai gendančių daiktų, augalų, gyvų ir negyvų gyvūnų, palaikų ir žmonių kūno dalių. Į Suomiją taip pat draudžiama siųsti daiktus, kurie pagal šioje šalyje galiojančius teisės aktus yra draudžiami įvežti į šalį.

Už siuntos turinį ir tinkamą jos įpakavimą atsakingas siuntėjas.
Faktai apie siuntas į Suomiją
Siuntos iš Lietuvos į Suomiją yra dažna siuntinių gabenimo kryptis.
 
 1. Siuntų pristatymo iš Suomijos paslauga iš viso naudojasi 338 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Suomiją paslauga iš viso naudojasi 7 žmonės.
 3. Siuntų pristatymo į Suomiją paslauga iš viso naudojasi 0 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo iš Suomijos paslauga iš viso naudojasi 121 verslo klientai.
 5. Siuntų pristatymo į Suomiją paslauga iš viso naudojasi 7 privatūs asmenys.
 6. Siuntų pristatymo iš Suomijos paslauga iš viso naudojasi 217 privatūs asmenys.
 7. Siuntos į Suomiją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, Belgija, Suomija šalies.
 8. Vidutinis siunčiamos siuntos į Suomiją svoris yra 10 kg.
 9. Vidutinė siunčiamos siuntos į Suomiją draudimo kaina yra 7 EUR, 8.274 USD, 6.209 GBP, 29.0801 PLN, 230.874 UAH.
 10. Atstumas tarp Suomijos ir Lietuvos yra 759 km.
 11. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Suomijos yra 3 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Už siuntos pakavimą ir ženklinimą atsakingas siuntėjas. Siuntą turite supakuoti, kad būtų apsaugotas jos turinys ir siuntinys nepažeistų kitų siuntų. Jei nežinote, kaip tinkamai supakuoti siuntą, susisiekite su mumis ir patarsime. Siuntos ženklinimui skirtus lipdukus po siuntimo išlaidų apmokėjimo gausite į savo el. paštą. Juos atsispausdinkite ir užklijuokite ant siuntos pagal taisykles.