Siuntos į Prancūzija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Prancūzijos Respublika, trumpiau vadinama tiesiog Prancūzija, įsikūrusi vakarinėje Europos dalyje. Šalis turi nemažai sausumos sienų su kaimyninėmis valstybėmis, vakaruose pakrantę skalauja Atlanto vandenyno bangos, o pietinius krantus – gražioji Viduržemio jūra. Prancūzija – viena iš Europos Sąjungos įkūrėjų ir pagal plotą didžiausia šalis šioje sąjungoje. Šalis suskirstyta į 22 žemyninius ir 4 užjūrio regionus, kurių kiekvieną sudaro po 100 departamentų. Prancūzija – daugelio svajonių šalis. Ją aplankyti trokšta meno, muzikos, architektūros gerbėjai, romantikai, tai dažna povestuvinių kelionių kryptis. Prancūzija žavi didingais didmiesčiais, įspūdinga architektūra, nepaprastai jaukiais miesteliais ar kaimo vietovėmis ir prabanga alsuojančiais paplūdimiais. Prancūzijoje gyvena apie 65 milijonus gyventojų. Dalis jų – lietuviai. Persikėlimą gyventi į Prancūziją neretai suponuoja meilė šiai šaliai, aukštas pragyvenimo lygis, verslas.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Prancūzija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Prancūzija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Prancūzija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Prancūzija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Prancūzija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Prancūzija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Prancūzija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Prancūzija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Prancūzija:
 • Lenkija (SULECHÓW) - Prancūzija (ABBEVILLE)
 • Didžioji Britanija (LONDON) - Prancūzija (AGDE)
 • Lenkija (WARSZAWA) - Prancūzija (AGEN)
 • Ispanija (RIBA-ROJA DE TURIA) - Prancūzija (AIGREFEUILLE D AUNIS)
 • Ispanija (FONT DEN CARROS. LA) - Prancūzija (AIGUEBLANCHE)
 • Ispanija (MAZARRON) - Prancūzija (AIGUES VIVES)
 • Ispanija (SIMANCAS) - Prancūzija (AIX EN PROVENCE)
 • Ispanija (ZARAGOZA) - Prancūzija (AJACCIO)
 • Ispanija (CASTELL-PLATJA DARO) - Prancūzija (ALAIGNE)
 • Didžioji Britanija (PUTNEY) - Prancūzija (ALBI)
 • Ispanija (SIMANCAS) - Prancūzija (ALBIGNY SUR SAONE)
 • Ispanija (VILLACARRILLO) - Prancūzija (AMBERRE)
Siuntos į Prancūzija
Siuntos į Prancūziją – populiari siuntų keliavimo kryptis. Konkurencija siuntų pristatymo sektoriuje ir drauge plačios galimybės leidžia tobulėti, augti, ieškoti geriausių sprendimų klientams. Šiandien siunta į Prancūziją ten gyvenantiems draugams ar artimiesiems jau nebus prabanga. Nebūtina laukti didžiųjų žiemos švenčių, kad nustebintumėte svečioje šalyje gyvenančius atrimuosiu. Siuntinys į Prancūziją – nebrangu, greita ir paprasta.

Kurjeriai į Prancūziją siuntinius pristato sparčiai, atsakingai. Jūsų siunta bus pristatyta iki pat durų – tai saugumo garantas Jums ir patogumas siuntos gavėjui. Augant siuntų siuntimo į Prancūziją poreikiui galime pasiūlyti pigiausią ir greičiausią variantą.
Kiek kainuoja siunta į Prancūziją?
Siuntinio į Prancūziją pristatymo kaina nėra nustatyta – ji nevienoda visiems atvejams. Siuntimo kaina priklauso nuo kelių dalykų, o tiksliai sužinosite susisiekę asmeniškai. Taip pat siūlome užpildyti specialią formą mūsų svetainėje – suveskite savo siuntos duomenis ir sistema pateiks kelis alternatyvius variantus. Juos galėsite įvertinti ir pasirinkti pigiausią, greičiausia, labiausiai Jūsų finansines galimybes ir poreikius atitinkančią alternatyvą. Į siuntinio siuntimo kainą įeina visos transportavimo metu patiriamos išlaidos nuo tada, kai siuntinys paimamas iš Jūsų, iki tada, kai siunta įteikiama gavėjui. Kuro išlaidos ir papildomos išlaidos būna įskaičiuotos į kainą.

Siuntimo kaina į Prancūziją priklauso nuo tokių kriterijų: Jūsų siuntinio dydis, siuntinio svoris, atstumas, kurį įveiks kurjeris, kol pristatys siuntą.  
Kiek laiko siuntinys keliaus į Prancūziją?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Prancūziją pristatomas per 3 dienas. Savo siuntos kelią galite stebėti internete. Spauskite „Sekti siuntą“, įveskite siuntinio numerį ir sistema Jums pateiks tikslų Jūsų siuntos statusą.
Ko negalima siųsti į Prancūziją?
Į Prancūziją galite siųsti beveik viską, ką norite, bet yra ir išimčių. Į Prancūziją negalite siųsti daiktų, kurie yra draudžiami pagal šios šalies įstatymus. Į Prancūziją negalite siųsti ir pinigų, dokumentų, diplomų ir kitų vertingų daiktų, įskaitant ir brangakmenius, meno kūrinius, tauriuosius metalus bei juvelyrinius dirbinius. Į Prancūziją negalima siųsti narkotinių ir psichotropinių medžiagų, taip pat medžiagų, JTO įtrauktų į pavojingų medžiagų sąrašą. Siųsti į Prancūziją draudžiama ir ginklus, alkoholį, tabako gaminius, greitai gendančius maisto produktus, gyvūnus, augalus, žmonių palaikus ar kūno dalis.

Atminkite, kad už siuntos supakavimą atsakingas siuntėjas. Visi siuntiniai turi būti tinkamai supakuoti.
Faktai apie siuntas į Prancūziją
Siuntos iš Lietuvos į Prancūziją yra populiari siuntinių gabenimo kryptis.
 
 1. Siuntų pristatymo iš Prancūzijos paslauga iš viso naudojasi 395 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Prancūziją paslauga iš viso naudojasi 163 žmonės.
 3. Siuntų pristatymo į Prancūziją paslauga iš viso naudojasi 4 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo iš Prancūzijos paslauga iš viso naudojasi 133 verslo klientai.
 5. Siuntų pristatymo į Prancūziją paslauga iš viso naudojasi 159 privatūs asmenys.
 6. Siuntų pristatymo iš Prancūzijos paslauga iš viso naudojasi 262 privatūs asmenys.
 7. Siuntos į Prancūziją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, JAV, Kinija šalies.
 8. Vidutinis siunčiamos siuntos į Prancūziją svoris yra 11 kg.
 9. Vidutinė siunčiamos siuntos į Prancūziją draudimo kaina yra 7 EUR, 8.274 USD, 6.209 GBP, 29.0801 PLN, 230.874 UAH, 492.3513 RUB.
 10. Atstumas tarp Prancūzijos ir Lietuvos yra 1810 km.
 11. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Prancūzijos yra 3 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Siuntos siuntėjas turi pats supakuoti siuntą. Privalu atsižvelgti į du aspektus: siuntos turinys turi būti apsaugotas nuo galimų pažeidimų transportuojant ir siunta bei jos pakuotė neturi apgadinti kitų siuntų. Siuntos ženklinimui reikalingus lipdukus po siuntinio siuntimo išlaidų apmokėjimo atsiųsime Jums elektroniniu paštu. Jei turite klausimų dėl siuntos pakavimo ar ženklinimo – susisiekite.