Siuntos į Lietuva

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Lietuva - šalis rytų Europoje. Valstybėje šiuo metu gyvena apie 2,5 mln. žmonių. Tiesa, nedidelis ne tik gyventojų skaičius, tačiau ir pati teritorija, kuri labiausiai pasižymi miškingomis kalvomis, didelėmis pievų teritorijomis bei maloniai nusiteikusiais žmonėmis, kurie visada pasiruošę jaukiai priimti lankytojus. Lietuva pasižymi ne tik išskirtine kultūra, tačiau taip pat ir seniausia Europoje kalba, kuria šiuo metu pasaulyje kalba vos apie 4 mln. žmonių. Kalbos sudėtingumas ir melodingumas dažnai skatina mokytis žodžius arba dainas, kurios pripažįstamos kaip vienos melodingiausių ir gebančios sukelti jausmus. Lietuva - demokratinė šalis su senomis pagoniškomis tradicijomis.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Lietuva gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Lietuva gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Lietuva gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Lietuva gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Lietuva - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Lietuva - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Lietuva sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Lietuva sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Lietuva:
 • Lietuva (RASEINIAI) - Lietuva (ALYTAUS K)
 • Lietuva (JASIUNU GLZ ST) - Lietuva (ALYTUS)
 • Bulgarija (SOFIA) - Lietuva (AVIZIENIU K)
 • Lietuva (NAUSODES K) - Lietuva (BARKUSKIU K)
 • Lietuva (JONAVA) - Lietuva (BIJOTU K)
 • Lietuva (DIDZIOSIOS RIESES K) - Lietuva (BIRULISKIU K)
 • Lenkija (GORLICE) - Lietuva (CEKONISKIU K)
 • Lenkija (GORLICE) - Lietuva (DIDZIUJU KABISKIU K)
 • Ispanija (JEREZ DE LA FRONTERA) - Lietuva (DIRVONAKIU K)
 • Lietuva (PALANGA) - Lietuva (DOVAINONIU K)
 • Lietuva (JASIUNU GLZ ST) - Lietuva (DROBUKSCIU K)
 • Lenkija (ŁÓDŹ) - Lietuva (DRUSKININKAI)
Siuntos į Lietuva
Kad ir iš kur norite siųsti siuntą - Lietuvą ji pasieks ne tik greitai, tačiau ir kokybiškai. Dalis žmonių skundžiasi, kad kurjeriai nesirūpina siuntiniuose esančiais daiktais, mėto juos. Mūsų tikslas, kad siuntinys pristatytų tokios pat būklės, kokios ir buvo pateiktas. Taip garantuojamos aukščiausio lygio paslaugos, kurios patenkina net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius.

Siuntos į Lietuvą siunčiamos ne tik patogiai, kadangi viską galima užpildyti internetu, tačiau ir greitai. Šiais laikais kiekvienas asmuo labai taupo kiekvieną minutę ir stengiasi, kad tokios paslaugos kaip siuntos persiuntimas nesukeltų papildomo diskomforto. Su mumis pavyks to išvengti. Viskas ne tik greitai, tačiau ir paprastai. Būtent taip, kaip labiausiai nori žmonės.
Kiek kainuoja siunta į Lietuvą?
Siuntos į Lietuvą - pigus būdas suntiniuku nustebinti artimą žmogų. Siuntos kaina varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių, tad norėdami sužinoti, kiek konkreti siunta jums kainuos - siūlome užpildyti paraiškos formą, kuri yra pateikta internete. Jeigu turite kokių nors kitų asmeninių klausimų - siūlome susisiekti individualiai. Atsakysime į iškilusius klausimus bei patarsime, kokią siuntos gabenimo strategiją pasirinkti, kad kainos bei kokybės santykis būtų geriausias.

Jeigu norite siuntą į Lietuvą apdrausti - pasirinkite papildomą paslaugą. Nors siuntas pristatome kokybiškai ir jų turinys nepakinta, tačiau siekdami papildomos apsaugos galite pasinaudoti tokia galimybe.
Kiek laiko siuntinys keliaus į Lietuvą?
Siuntinys iš Lietuvos į Lietuvą vidutiniškai keliauja 2 d. Norėdami būti ramesni dėl siuntos - suveskite siuntos kodą į sistemą ir matysite, kurioje vietoje yra kurjeris. Mūsų pristatymai ne tik greiti, tačiau ir informatyvūs.
Kokius daiktus galima siųsti į Lietuvą?
Siuntos į Lietuvą - paprastas ir patogus būdas perduoti praktiškai bet kokius daiktus. Visgi, norėdami užtikrinti saugų bei kokybišką siuntos pristatymo būdą, kuris nepažeistų įstatymų - pateikiame sąrašą daiktų, kurių negalime pristatyti jūsų nurodytų adresu. Prašome susipažinti su sąrašu, kad vėliau netektų koreguoti siuntos turinio. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad siuntoje negali būti alkoholio, tabako gaminių bei greitai gendančių maisto produktų, kurie nesulauks nuvykimo iki objekto B. Prašome kilus neaiškumams kreiptis individualiai ir mes padėsime apsispręsti, koks siuntos turinys atitinka taisykles.
Dažniausiai į Lietuvą siunčiami:
 1. Ilgai išliekantys maisto produktai
 2. Drabužiai
 3. Telefonai
 4. Planšetiniai kompiuteriai
 5. Dovanos
Faktai apie siuntas į Lietuvą
Siuntos į Lietuvą – greitas ir paprastas būdas perduoti siuntinuką.
 1. Iš viso siuntų gabenimo iš Lietuvos paslaugomis naudojasi  395 žmonės.
 2. Iš viso siuntų gabenimo į Lietuvą paslaugomis naudojasi 395 klientai.
 3. Siuntų gabenimo paslaugomis iš Lietuvos naudojasi 133 verslo klientų.
 4. Mūsų siuntų pervežimo paslaugomis į Lietuvą naudojasi 133 verslo klientų.
 5. Siuntų pervežimo paslaugomis iš Lietuvos naudojasi  262  privatūs asmenys.
 6. Siuntų pervežimo į Lietuvą paslaugomis naudojasi 262 privatūs asmenys.
 7. Siuntos į Lietuvą dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, JAV, Kinija šalių.
 8. Siuntos į Lietuvą dažniausiai atkeliauja iš Elektrėnai, Kaunas, Londonas, Roma, Vilnius, Varšuva, Zabžas, Tarifa, Poligono fuente del jarro, Jasiunu glz st miestų.
 9. Vidutinis siuntos svoris į Lietuvą yra 16 kg.
 10. Vidutinė siuntų į Lietuvą draudimo kaina siekia 621 EUR, 734.022 USD, 550.827 GBP, 2579.8203 PLN, 20481.822 UAH, 43678.5939 RUB.

 
Siuntos paruošimas ir etiketės
Prieš atiduodant siuntą kurjeriui siūlome dar kartą patikrinti, ar visi siuntoje esantys dūžtantys daiktai yra papildomai supakuoti, ar buteliukai su skysčiais tinkamai užsukti, ar siuntinio dėžutė į Lietuvą nėra per daug apkrauta. Tinkamas supakavimas užtikrina ir kokybišką siuntos kelionę.