Siuntos į Slovakija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Slovakija - šalis, į kurią norite išsiųsti siuntą, ir negalite apsispręsti, kuriai siuntų tarnybai patikėti savo siuntinių gabenimą? Vieni kurjeriai siuntimo paslaugas teikia itin skubiai, kiti pasižymi ypatingu pristatymo būdų lankstumu, trečių siuntų tarnybų paslaugos – pigiausios. Tačiau ką daryti, kai pageidaujate, kad adresatą, kurio lokacija - Slovakija, Jūsų siuntiniai pasiektų ir greitai, ir saugiai, ir už priimtiną kainą? Tokiu atveju internetinė siuntų paslaugų teikimo platforma „Parcel ABC“ siūlo Jums optimalų siuntinių pristatymo sprendimą. „Parcel ABC“ platformos sistema sujungia daugybę vietinių ir tarptautinio lygio siuntų vežėjų ir iš jų parenka geriausius siuntinių, kurių pristatymo vieta - Slovakija, gabenimo maršrutus, todėl Jums nereikia gaišti laiko informacijos paieškai ir kainų lyginimui. Kai jūsų siuntos galutinis tikslas yra Slovakija, galite pasirinkti iš kelių geriausiai Jūsų reikalavimus atitinkančių pasiūlymų, o „Parcel ABC“ užtikrins, kad Jūsų siuntos bus pristatytos pigiai, patikimai ir greitai.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Slovakija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Slovakija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Slovakija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Slovakija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Slovakija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Slovakija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Slovakija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Slovakija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Slovakija:
 • Lenkija (WARSZAWA) - Slovakija (BANSKA BYSTRICA)
 • Ispanija (OVIEDO) - Slovakija (BRATISLAVA)
 • Ispanija (BARCELONA) - Slovakija (DUNAJSKA STREDA)
 • Ispanija (MIAMI-PLATJA) - Slovakija (GALANTA)
 • Didžioji Britanija (BURSLEDON) - Slovakija (GBELY)
 • Lenkija (ŚCIEJOWICE) - Slovakija (HUMENNE)
 • Lenkija (SOCHACZEW) - Slovakija (HURBANOVO)
 • Lenkija (KRASNYSTAW) - Slovakija (JEDLOVE KOSTOLANY)
 • Ispanija (MADRID) - Slovakija (KOSICE)
 • Ispanija (ONDA) - Slovakija (KUTY)
 • Lenkija (GDAŃSK) - Slovakija (LOZORNO)
 • Lenkija (CHOJNICE) - Slovakija (MADUNICE)
Paskutinės 4 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Slovakija:
Siuntos į Slovakija
Poreikis skubiai išsiųsti siuntas dažnai iškyla staiga ir neplanuotai. Tokiu atveju Jūsų siuntų gabenimas, kurių pristatymo vieta yra Slovakija, gali ne tik brangiai kainuoti, bet ir gana ilgai užtrukti. „Parcel ABC“ siūlo novatorišką požiūrį į siuntimo paslaugas. Požiūrį, suteikiantį galimybę pasitelkti laisvą vietą įvairių vežėjų transporto priemonėse ir taip užtikrinti, kad siuntiniai, kurių pristatymo taškas - Slovakija, būtų nugabenti optimaliu būdu. Saugus, greitas ir pigus siuntų pervežimas pasitelkiant tik pačius patikimiausius kurjerius užtikrina, kad net itin skubios siuntos laiku pasieks gavėjus, kurių lokacija - Slovakija. Kiekviena diena, kurią „Parcel ABC“ kruopščiai atrinkti kurjeriai pristato Jūsų skubias siuntas adresatams, yra gyvas šiuolaikinio logistikos meno demonstravimas. Skubios siuntos, kurių pristatymo vieta - Slovakija,  ne tik saugiai ir laiku pasiekia gavėjus, bet ir yra nugabenamos Jūsų pasirinktu būdu. „Parcel ABC“ paslaugos teikiamos ir už jas sumokama internetu, todėl Jums visiškai nereikia sukti galvos dėl sutarčių: viskuo bus pasirūpinta ir tik už pačią geriausią kainą Jūsų siuntos bus saugiai pristatytos nuo „durų iki durų“.

„Parcel ABC“ internetinė siuntinių pervežimo platforma vienija tūkstančius tarptautinių ir vietinių vežėjų, todėl galite siųsti ne tik mažus, bet ir didelius siuntinius. Siuntiniams visuomet siekiama rasti laisvos vietos  vieno ar kito vežėjo transporto priemonėje. Unikali „Parcel ABC“ platformos sistema – tai galimybė pasiūlyti Jums itin geras siuntimo paslaugų kainas ir užtikrinti šių paslaugų kokybę. Visi per „Parcel ABC“ platformos sistemą siunčiami siuntiniai į Slovakija yra ne tik apdrausti standartiniu (iki 25 Eur), bet ir papildomu „Parcel ABC“ draudimu. 

Vos keliais pelės mygtukų paspaudimais „Parcel ABC“ pasieksite siuntimo informaciją apie galutinę siuntų siuntimo kainą ir pasirinktą siuntų tarnybą, sužinosite, kada kurjeriai pasiims siuntas ir jas pristatys galutiniam adresatui, kurio lokacija - Slovakija, taip pat galėsite pasirinkti Jums patogiausią paslaugų apmokėjimo būdą. Kai pasirinksite kurjerį ir apmokėsite paslaugą, Jūsų nurodytu el. paštu  gausite visas su siuntinio siuntimu susijusias detales ir siuntinių gabenimo proceso sekimo kodus. „Parcel ABC“ – siųsk lengvai ir saugiai!