Siuntos į Islandija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Islandija – šiaurinės Atlanto vandenyno dalies supama šalis, besidriekianti tokio paties pavadinimo saloje. Maždaug trys šimtai kilometrų Islandiją skiria nuo didžiulės Grenlandijos salos, apie tūkstantį – nuo Norvegijos krantų. Ekonominiu požiūriu tai aukšto pragyvenimo lygio šalis, įdiegusi šiaurės šalyse puikiai pasiteisinusį gerovės valstybės modelį. Islandijoje – labai žemas socialinės atskirties rodiklis, kas šalį daro dar patrauklesnę. Islandija žavi savita kultūra, įstabia gamta – nuostabus krioklių ir ugnikalnių tandemas, paslaptingi ir didingi ledynai, kontrastuojantys su žaluma. Šioje šalyje vertinama kokybiška aukšto lygio muzika, kinas ir literatūra. Islandijoje gyvena per tris šimtus tūkstančių gyventojų. Lietuviai dėl aukšto pragyvenimo lygio neretai pasirenka šią šalį kaip savo gyvenamąją vietą emigravus iš Lietuvos.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Islandija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Islandija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Islandija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Islandija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Islandija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Islandija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Islandija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Islandija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 10 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Islandija:
 • Lenkija (RYBNA) - Islandija (AKUREYRI)
 • Ispanija (BENIDORM) - Islandija (HAFNARFJORDUR)
 • Lietuva (VILNIUS) - Islandija (HUSAVIK)
 • Ispanija (LLINARS DEL VALLES) - Islandija (KEFLAVIK)
 • Lenkija (ŚCINAWA) - Islandija (KIRKJUBAEJARKLAUSTUR)
 • Lenkija (SKOCZÓW) - Islandija (KOPAVOGUR)
 • Lenkija (JURKISZKI) - Islandija (NJARDVIK)
 • Ispanija (BARCELONA) - Islandija (REYKJAVIK)
 • Ispanija (MALAGA) - Islandija (SAUDARKROKUR)
 • Lenkija (GORZÓW WIELKOPOLSKI) - Islandija (VIK)
Paskutinės 3 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Islandija:
Siuntos į Islandija
Siuntos į Islandiją – gana dažna siuntinių gabenimo kryptis. Nors valstybės strateginė padėtis ir salos statusas kiek apriboja siuntinių transportavimo galimybes, bet augant poreikiui siekiame tinkamai atliepti į paklausą ir pasiūlyti klientams patogiausias, greičiausias ir pigiausias siuntos gabenimo į Islandiją alternatyvas. Efektyviai kuriame saitus tarp Lietuvoje ir Islandijoje gyvenančių artimųjų bei draugų, sudarydami palankias sąlygas nustebinti, dovanoti. Siuntas gabename sausumos, oro, vandens transportu, todėl siuntinio gabenimas į salą – ne problema.

Kurjeriai į Islandiją siuntinius pristato greitai, atsakingai, patikimai ir už patrauklią kainą. Kurjerių darbas vyksta remiantis principu „nuo durų iki durų“, todėl taupomas Jūsų laikas. Paimsime siuntą iš bet kurios pasaulio vietos ir pristatysime nurodytu adresu.
Kiek kainuoja siunta į Islandiją?
Norėdami sužinoti tikslią savo siuntos siuntimo kainą, kreipkitės individualiai. Vieningos kainos siuntoms į tą pačią šalį nėra, nes siuntimo kaina priklauso nuo įvairių kriterijų. Norėdami gauti pasiūlymų Jūsų siuntos pristatymui užpildykite specialią formą mūsų svetainėje. Sistema labai patogi, todėl užtruksite vos minutę. Suveskite prašomus savo siuntos duomenis ir sistema pateiks kelias alternatyvas, iš kurių pasirinksite tą, kuri Jums bus patogiausia, geriausiai ir tinkamiausia kainos požiūriu. Siuntos siuntimo kaina apima visas išlaidas, patiriamas nuo tada, kai siunta paimama, iki tada, kai siunta pristatoma gavėjui.

Siuntimo kaina į Islandiją priklauso nuo siuntos dydžio, svorio ir atstumo, kurį įveiks kurjeris, pristatydamas siuntą. Įtakos turi ir kliento pasirinktas terminas, per kurį siuntinukas pasieks gavėją.  
Kiek laiko siuntinys keliaus į Islandiją?
Siuntinys iš Lietuvos į Islandiją paprastai pristatomas per 5 dienas. Kaip keliauja Jūsų siunta, galite sekti internete – mūsų sistemoje pasirinkite „Sekti savo siuntą“, įveskite siuntinio registracijos numerį ir sužinokite, koks tikslus Jūsų siuntos statusas atitinkamu momentu.
Ko negalima siųsti į Islandiją?
Į Islandiją galite siųsti beveik viską, ką norite, išskyrus tokias išimtis: originalius meno kūrinius, brangius juvelyrinius dirbinius, grynuosius pinigus, kreditines korteles, čekius, loterijos bilietus, brangakmenius, tauriuosius metalus, vertybinius popierius, dokumentus ir diplomus bei kitus vertingus daiktus. Į Islandiją draudžiama siųsti greitai gendančius maisto produktus, gyvūnus (tiek gyvus, tiek negyvus), augalus, žmogaus kūno dalis, palaikus (kremuotų taip pat negalima siųsti), narkotines ir psichotropines medžiagas, tabako gaminius, alkoholinius gėrimus, ginklus, amuniciją ir pan. Į Islandiją negalima siųsti daiktų, kurie yra draudžiami įvežti į tą šalį pagal joje galiojančius teisės aktus.

Už siuntos supakavimą atsakingas siuntėjas. Pasirūpinkite, kad siuntą supakuotumėte tinkamai – taip apsaugosite ir savo siuntinio turinį ir kitas siuntas.
Faktai apie siuntas į Islandiją
Siuntos iš Lietuvos į Islandiją yra labai populiari siuntinių gabenimo kryptis.
 1. Siuntų pristatymo iš Islandijos paslauga iš viso naudojasi 395 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Islandiją paslauga iš viso naudojasi 1 žmonės.
 3. Siuntų pristatymo į Islandiją paslauga iš viso naudojasi 0 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo iš Islandijos paslauga iš viso naudojasi 133 verslo klientai.
 5. Siuntų pristatymo į Islandiją paslauga iš viso naudojasi 1 privatūs asmenys.
 6. Siuntų pristatymo iš Islandijos paslauga iš viso naudojasi 262 privatūs asmenys.
 7. Siuntos į Islandiją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, JAV, Kinija šalies.
 8. Vidutinis siunčiamos siuntos į Islandiją svoris yra 16 kg.
 9. Vidutinė siunčiamos siuntos į Islandiją draudimo kaina yra 7 EUR, 8.274 USD, 6.209 GBP, 29.0801 PLN, 230.874 UAH, 492.3513 RUB.
 10. Atstumas tarp Islandijos ir Lietuvos yra 2553 km.
 11. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Islandijos yra 5 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Už siuntos pakavimą ir ženklinimą atsakingas siuntėjas. Siuntą pakuokite vadovaudamiesi siuntos pakavimo reikalavimais. Pakuotė turi apsaugoti siuntos turinį ir nepažeisti kitų siuntų. Jei nežinote, kaip teisingai supakuoti siuntą, kreipkitės ir patarsime asmeniškai. Siuntos ženklinimui skirtus lipdukus atsiųsime į elektroninį paštą, kai apmokėsite siuntimo išlaidas.