Siuntos į Kanada

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Pačioje Šiaurės Amerikos šiaurinėje dalyje įsikūrusi Kanada turi sausumos sieną su kaimyninėmis Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, o iš kitų pusių yra supama vandens: rytinius krantus skalauja Atlanto vandenynas, vakarinius – didžiulis Ramusis vandenynas, o štai šiaurėje – Arkties vandenynas. Kone dešimt milijonų kvadratinių kilometrų siekiantis šalies plotas suteikia jai antros pagal plotą pasaulyje valstybės titulą. Kanados kraštovaizdis labai įvairus ir kontrastingas: lygumos, kalnai, įlankos, fiordai, salos – tai šalį dalo labai patrauklią tiek keliautojams, tiek norintiems įsikurti įstabios gamtos pašonėje. Kanada turi apie 36,6 milijoni gyventojų. Čia palankiai žiūrima į imigrantus, todėl šalies etninė sudėtis labai įvairi. Daugelio šalių atstovai turi Kanadoje gyvenančių giminaičių ir draugų.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Kanada gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Kanada gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Kanada gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Kanada gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Kanada - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Kanada - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Kanada sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Kanada sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Kanada:
 • Lietuva (KAUNAS) - Kanada (BRAMPTON)
 • Lietuva (VILNIUS) - Kanada (BURNABY)
 • Ispanija (GRANADA) - Kanada (CALGARY)
 • Ispanija (DENIA) - Kanada (CAMPBELL RIVER)
 • Ispanija (POBLA DE VALLBONA. LA) - Kanada (CHARLESBOURG)
 • Ispanija (POBLA DE VALLBONA. LA) - Kanada (COMOX)
 • Lenkija (KARCZEW) - Kanada (COOKSTOWN)
 • Ispanija (SANT JOAN DESPI) - Kanada (COQUITLAM)
 • Ispanija (MADRID) - Kanada (EAST SELKIRK)
 • Lenkija (WROCŁAW) - Kanada (ETOBICOKE)
 • Ispanija (MADRID) - Kanada (FREDERICTON)
 • Ispanija (ERRENTERIA) - Kanada (GUELPH)
Paskutinės 3 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Kanada:
Siuntos į Kanada
Siuntos į Kanadą – labai dažna siuntinių keliavimo kryptis. Augant siuntinių pristatymo į Kanadą poreikiui vežėjai ieško geriausių sprendimų efektyviausiam siuntų pristatymui tiek laiko, tiek kainos atžvilgiu. Siuntinių pristatymas į Kanadą – paklausi paslauga, todėl siekdami patenkinti įvairiausius klientų poreikius siuntų pristatymo paslaugas teikiantys vežėjai siūlo daug alternatyvų: nuo greičiausių iki pigiausių. Patikimos kurjerių tarnybos garantuos, kad siuntinys į Kanadą bus pristatytas atsakingai. Dabar daug lengviau galite pasveikinti, nustebinti Kanadoje įsikūrusius giminaičius, draugus, verslo partnerius.

Kurjeriai siuntas į Kanadą pristato vadovaudamiesi principu „nuo durų iki durų“ – taip efektyviai taupomas Jūsų laikas, išlaidos, iki minimumo sumažinama rizika siuntai pasimesti.
Kiek kainuoja siunta į Kanadą?
Siuntos pristatymo kaina į Kanadą nėra fiksuota, tad kiekvienai siuntai ji bus kita. Jei norite sužinoti tiksliai, kiek kainuos Jūsų siuntos pristatymas į Kanadą, susisiekite individualiai. Siūlome mūsų svetainėje užpildyti specialią formą – nurodykite iš kur siunta turi būti paimta, kur siunta turės būti pristatyta, koks siuntos svoris, koks siuntos ilgis, plotis ir aukštis. Įvertinusi pateiktus duomenis sistema išfiltruos Jums aktualius pasiūlymus, pavyzdžiui, greičiausią, pigiausią, optimalų. Pasirinksite tą, kuris idealiausiai atitiks Jūsų poreikius. Pasiūlymuose pateikta kaina yra galutinė, ji apima visas su siuntinio transportavimu susijusias išlaidas. Papildomų mokesčių nebus.

Siuntimo kainos į Kanadą dydžiui įtakos turi tokie kriterijai: siuntos matmenys, siuntinio svoris ir atstumas, kurį nukeliaus siunta, kol bus pristatyta.
Kiek laiko siuntinys keliaus į Kanadą?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Kanadą pristatomas per 7 dienas. Suprantame, kad atidavę siuntinį kurjeriui nerimausite, kaip keliauja Jūsų siunta. Siūlome mūsų svetainėje įvedus registracijos siuntos numerį sekti siuntinio kelią ir stebėti jo būseną atitinkamu metu.
Ko negalima siųsti į Kanadą?
Į Kanadą galite siųsti beveik viską, ką norite, išskyrus draudžiamus daiktus: grynuosius pinigus, kreditines korteles, čekius, dokumentus, diplomus, originalius meno kūrinius, tauriuosius metalus, juvelyrinius dirbinius, brangakmenius bei kitus vertingus daiktus. Taip pat į Kanadą negalima siųsti ginklų, kariuomenės įrangos, amunicijos, biologinių mėginių, receptinių vaistų, alkoholio, tabako gaminių, narkotinių, psichotropinių medžiagų, JTO į pavojingų medžiagų sąrašą įtrauktų medžiagų. Į Kanadą draudžiama siųsti ir augalus, gyvūnus, palaikus, žmogaus kūno dalis. Sąrašas nebaigtinis. Į Kanadą negalima siųsti daiktų, draudžiamų įvežti į visas šalis, per kurias keliaus siunta, remiantis tų šalių teisės aktais.

Už siuntos turinį ir tinkamą jo supakavimą visiškai atsakingas siuntinio siuntėjas. Jei abejojate, ar galite siųsti vienus ar kitus daiktus, pasitikslinkite pasirinktoje kurjerių tarnyboje arba susisiekite su mumis.
Faktai apie siuntas į Kanadą
Siuntų pristatymo iš Kanados paslauga iš viso naudojasi 338 žmonės.
 
 1. Siuntų pristatymo į Kanadą paslauga iš viso naudojasi 18 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Kanadą paslauga iš viso naudojasi 1 verslo klientai.
 3. Siuntų pristatymo iš Kanados paslauga iš viso naudojasi 121 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo į Kanadą paslauga iš viso naudojasi 17 privatūs asmenys.
 5. Siuntų pristatymo iš Kanados paslauga iš viso naudojasi 217 privatūs asmenys.
 6. Siuntos į Kanadą dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, Belgija, Suomija šalies.
 7. Vidutinis siunčiamos siuntos į Kanadą svoris yra 6 kg.
 8. Vidutinė siunčiamos siuntos į Kanadą draudimo kaina yra 13 EUR, 15.366 USD, 11.531 GBP, 54.0059 PLN, 428.766 UAH.
 9. Atstumas tarp Kanados ir Lietuvos yra 6847 km.
 10. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Kanados yra 7 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Siuntėjas atsakingas už tinkamą siuntos supakavimą taip, kad nebūtų pažeistas siuntos turinys ir kitos drauge keliaujančios siuntos. Svarbu, kad siunta neturėtų aštrių kampų. Siuntos ženklinimui skirtus lipdukus po siuntinio pristatymo išlaidų apmokėjimo gausite į savo elektroninį paštą. Juos atsispausdinę turėsite užklijuoti ant viršutinės didžiausios siuntinio plokštumos.