Siuntos į Latvija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Šiaurės rytinėje Europos dalyje įsikūrusi Latvijos Respublika turi sausumos sienas su kitomis dviem Baltijos šalimis: Lietuva ir Estija, taip pat su Rusija ir Baltarusija, o su Skandinavijos šalių grupei priklausančia Švedija Latviją jungia jūros siena. Baltijos jūros skalaujami Latvijos paplūdimiai masina ne tik šios šalies gyventojus, bet ir kaimyninių valstybių poilsiautojus. Be šalies kurortų, didelio susidomėjimo sulaukia Latvijos sostinė Ryga, kurios senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Latvija žavi ir turtinga gamta – kiek daugiau nei pusę šalies teritorijos užkloję miškai, dar dešimtadalį dengia pelkės, o platus upių ir ežerų tinklas sukuria įstabų šalies kraštovaizdį. Latvijoje gyvena beveik du milijonai gyventojų, maža dalis jų yra lietuviai.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Latvija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Latvija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Latvija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Latvija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Latvija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Latvija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Latvija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Latvija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Latvija:
 • Ispanija (FUENTE DEL FRESNO) - Latvija (BABITE)
 • Lietuva (TABARISKIU K) - Latvija (BERGI)
 • Lietuva (KAPENU K) - Latvija (BIKSTI)
 • Lietuva (MAGUTISKIU VS) - Latvija (DAKSTI)
 • Lenkija (POZNAŃ) - Latvija (DAUGAVPILS)
 • Didžioji Britanija (LEEDS) - Latvija (DOBELE)
 • Lietuva (KAPENU K) - Latvija (ELEJA)
 • Lietuva (KAUNAS) - Latvija (IECAVA)
 • Lietuva (KLAIPEDA) - Latvija (JAUNOLAINE)
 • Lietuva (KAPENU K) - Latvija (JEKABPILS)
 • Lenkija (NOWE) - Latvija (JELGAVA)
 • Ispanija (TARIFA) - Latvija (JURMALA)
Paskutinės 5 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Latvija:
Siuntos į Latvija
Siuntos į Latviją – pakankamai populiari siuntų keliavimo kryptis. Siuntinys – puiki komunikavimo priemonė su kaimyninėje šalyje gyvenančiais artimaisiais, draugais, verslo partneriais ir kt. Siuntos suteikia progą palaikyti glaudesnius ryšius nei vien tik naudojantis įprastomis komunikacijos priemonėmis. Siuntas į Latviją gabena daug kurjerių tarnybų, tad didėjanti konkurencija skatina tobulėti ir ieškoti geriausių sprendimų, palankiausių variantų klientams.

Kurjeris siuntą paims iš Jūsų nurodytos vietos ir pristatys į Latviją gavėjui, vadovaujantis siuntų pristatymo principu „nuo durų iki durų“. Taip taupomas siuntėjų ir gavėjų laikas, taip pat siekiama taupyti ir Jūsų išlaidas, tad visada ieškome pigiausio ir geriausio varianto.
Kiek kainuoja siunta į Latviją?
Siuntinio į Latviją pristatymo kaina yra kintanti, nes priklauso nuo kelių aspektų. Jei norite sužinoti tikslią savo siuntos pristatymo kainą, susisiekite asmeniškai. Savo svetainėje turime specialią formą, kurią galite užpildyti, skirdami tam labai mažai laiko. Formoje suveskite prašomus savo siuntos duomenis ir sistema Jums pateiks kelias pristatymo kainos alternatyvas. Įvertinkite jas ir pasirinkite pigiausią bei geriausią kainą konkrečiai Jums. Juk kiekvienas turime skirtingų poreikių, todėl didelis privalumas tas, kad galėsite rinktis atsižvelgdami konkrečiai į savo galimybes. Siuntinio pristatymo kaina apima visas išlaidas, patiriamas transportuojant siuntinį: nuo tada, kai jis paimamas, iki tada, kai pristatomas gavėjui.

Siuntimo kaina į Latviją priklauso nuo kelių aspektų: siuntos dydis, siuntos svoris, atstumas, kurį įveiks kurjeris, kol pristatys siuntą.  
Kiek laiko siuntinys keliaus į Latviją?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Latviją pristatomas per 2 d. Savo siuntos kelią galite stebėti internete – spauskite mygtuką „Sekti savo siuntą“, įveskite siuntinio numerį ir sistema Jums pateiks tikslų siuntos statusą.
Ko negalima siųsti į Latviją?
Į Latviją galite siųsti beveik viską, ką norite, išskyrus vertingus daiktus, pavyzdžiui: grynuosius pinigus, kreditines korteles, čekius, loterijos bilietus, dokumentus, diplomus, brangakmenius, tauriuosius metalus, meno kūrinius, juvelyrinius dirbinius ir pan. Taip pat į Latviją draudžiama siųsti narkotines ir psichotropines medžiagas bei kitas medžiagas, JTO įtrauktas į pavojingų medžiagų sąrašą, draudžiama siųsti ir ginklus, amuniciją, tabako gaminius, alkoholį, greitai gendančius maisto produktus, gyvus ar negyvus gyvūnus, augalus, palaikus ar žmogaus kūno dalis. Į Latviją negalima siųsti ir pagal šios šalies įstatymus draudžiamus įvežti į šalį daiktus.

Svarbu tai, kad už tinkamą siuntos supakavimą yra atsakingas siuntėjas.
Faktai apie siuntas į Latviją
Siuntos iš Lietuvos į Latviją yra pakankamai populiari siuntinių gabenimo kryptis.
 
 1. Siuntų pristatymo iš Latvijos paslauga iš viso naudojasi 395 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Latviją paslauga iš viso naudojasi 8 žmonės.
 3. Siuntų pristatymo į Latviją paslauga iš viso naudojasi 2 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo iš Latvijos paslauga iš viso naudojasi 133 verslo klientai.
 5. Siuntų pristatymo į Latviją paslauga iš viso naudojasi 6 privatūs asmenys.
 6. Siuntų pristatymo iš Latvijos paslauga iš viso naudojasi 262 privatūs asmenys.
 7. Siuntos į Latviją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, JAV, Kinija šalies.
 8. Vidutinis siunčiamos siuntos į Latviją svoris yra 10 kg.
 9. Vidutinė siunčiamos siuntos į Latviją draudimo kaina yra 15 EUR, 17.73 USD, 13.305 GBP, 62.3145 PLN, 494.73 UAH, 1055.0385 RUB.
 10. Atstumas tarp Latvijos ir Lietuvos yra 195 km.
 11. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Latvijos yra 2 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Už siuntos supakavimą ir ženklinimą atsakingas siuntėjas. Siunta turi būti supakuota taip, kad būtų apsaugotas jos turinys ir pati siunta neapgadintų kitų siuntinių. Jei nežinote, kaip supakuoti siuntą, susisiekite ir patarsime. Siuntai ženklinti skirtus lipdukus atsiųsime Jums nurodytu elektroniniu paštu po to, kai apmokėsite siuntinio pristatymo išlaidas.