Siuntos į Estija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Estija, kurios visas pavadinimas yra Estijos Respublika, priklauso Baltijos šalių trijulei. Šiaurinėje Europos dalyje besidriekianti Estija ribojasi su Latvija ir Rusija, vakarinius šalies krantus skalauja Baltijos jūra, šiaurinėje pakrantėje tyvuliuoja Suomių įlanka, o pietvakarinėje dalyje – Rygos įlanka. Estijai priklauso ir kelios šalimais įsikūrusios salos. Kone pusę šalies teritorijos užkloję miškai. Čia labai gerai išvystytos tokios ekonomikos šakos kaip telekomunikacijos, elektronika, pavydėtina ir transporto infrastruktūra, teigiamą poveikį daro naujausios technologijos, kurios atkeliauja iš Suomijos, Švedijos. Aplankyti Estiją arba kurti čia gyvenimą masina tai, jog šalyje nėra daug gyventojų, čia labai švarus ir sveikas oras, nuostabi gamta. Estijoje gyvena apie 1,3 milijono gyventojų, iš kurių maža dalis yra lietuviai.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Estija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Estija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Estija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Estija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Estija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Estija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Estija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Estija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 10 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Estija:
 • Lietuva (KAPENU K) - Estija (JOGEVA)
 • Ispanija (BARCELONA) - Estija (MAARDU)
 • Lietuva (SIAULIAI) - Estija (NARVA)
 • Lietuva (KAPENU K) - Estija (PERI)
 • Lenkija (WARSZAWA) - Estija (RAKVERE)
 • Lietuva (KAPENU K) - Estija (SANGASTE)
 • Didžioji Britanija (BIRMINGHAM) - Estija (TALLIKESTE)
 • Lietuva (VILNIUS) - Estija (TALLINN)
 • Lenkija (GOSTYŃ) - Estija (TARTU)
 • Ispanija (VALDEMORO) - Estija (VAHI)
Paskutinės 4 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Estija:
Siuntos į Estija
Siuntos į Estiją – dažna siuntinių keliavimo kryptis. Su Estijoje gyvenančiais artimaisiais ar draugais, kolegomis ar verslo partneriais įprasta bendrauti tokiomis komunikacijos priemonėmis kaip telefonas, internetas. Bet gerokai glaudesnius ryšius padeda kurti siuntos. Augantis siuntinių į Estiją poreikis siuntų gabenimo paslaugų teikėjus skatina augti, tobulėti ir ieškoti palankiausių sprendimų klientams. Vežėjams konkuruojant laimi klientas, nes turi plačias pasirinkimo galimybes, ieškoma pigiausių, patogiausių klientams alternatyvų.

Kurjeriai siuntas į Estiją pristato sparčiai, atsakingai ir nebrangiai. Siuntiniai paimami iš nurodytos vietos ir pristatomi gavėjui į rankas Estijoje. Toks veiklos principas taupo klientų laiką.
Kiek kainuoja siunta į Estiją?
Siuntos pristatymo kaina į Estiją nėra nustatyta visiems atvejams vienoda, t. y. kiekvienu individualiu atveju kaina skiriasi, priklausomai nuo tam tiktų aspektų. Jei norite sužinoti tiksliai, kiek kainuos Jūsų siuntos pristatymas, susisiekite individualiai. Siūlome mūsų svetainėje užpildyti specialią formą, kurioje reikia nurodyti tokius kriterijus: vieta, iš kurios siunta iškeliaus, vieta, į kurią siunta bus pristatyta, siuntos svoris ir gabaritai: aukštis, plotis, ilgis. Pagal Jūsų nurodytus duomenis sistema pateiks kelias alternatyvas, iš kurių pasirinksite pigiausią ar greičiausią – tą, kuri geriausiai atitiks Jūsų norus. Pateikta siuntinio pristatymo kaina apima visas su siuntos transportavimu susijusias išlaidas.

Siuntimo kainos į Estiją dydžiui įtakos turi siuntos dydis, siuntinio svoris ir atstumas, kurį nukeliaus siunta, kol bus pristatyta.
Kiek laiko siuntinys keliaus į Estiją?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Estiją pristatomas per 3 d. Suprantame, kad Jus domins, kaip siuntinys keliauja, todėl siūlome mūsų svetainėje spausti mygtuką „Sekti savo siuntą“ ir galėsite matyti tikslų siuntinio statusą atitinkamu momentu.
Ko negalima siųsti į Estiją?
Į Estiją galite siųsti beveik viską, ką norite, išskyrus kai kuriuos daiktus, kurie yra draudžiami: dokumentus, diplomus, grynuosius pinigus, kreditines korteles, čekius, brangakmenius, juvelyrinius dirbinius, tauriuosius metalus, originalius meno kūrinius ir kitus vertingus daiktus, amuniciją, ginklus, kariuomenės įrangą, receptinius vaistus, biologinius mėginius, greitai gendančius produktus, augalus, gyvūnus, žmogaus kūno dalis, palaikus, alkoholį, tabako gaminius ir kitas JTO pavojingomis pripažintas medžiagas (rūgštis, dujas, anglis, chemikalus ir kt.). Sąrašas nėra baigtinis. Taip pat į Estiją draudžiama siųsti daiktus, kurie yra draudžiami įvežti į šalis, per kurias keliauja siuntinys, remiantis tose šalyse galiojančiais teisės aktais.

Už siuntos turinį visiškai atsakingas siuntinio siuntėjas. Jei abejojate, ar galite siųsti norimus daiktus, susisiekite su mumis.
Faktai apie siuntas į Estiją
Siuntų pristatymo iš Estijos paslauga iš viso naudojasi 338 žmonės.
 
 1. Siuntų pristatymo į Estiją paslauga iš viso naudojasi 3 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Estiją paslauga iš viso naudojasi 1 verslo klientai.
 3. Siuntų pristatymo iš Estijos paslauga iš viso naudojasi 121 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo į Estiją paslauga iš viso naudojasi 2 privatūs asmenys.
 5. Siuntų pristatymo iš Estijos paslauga iš viso naudojasi 217 privatūs asmenys.
 6. Siuntos į Estiją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, Belgija, Suomija šalies.
 7. Vidutinis siunčiamos siuntos į Estiją svoris yra 7 kg.
 8. Vidutinė siunčiamos siuntos į Estiją draudimo kaina yra 4 EUR, 4.728 USD, 3.548 GBP, 16.6172 PLN, 131.928 UAH.
 9. Atstumas tarp Estijos ir Lietuvos yra 387 km.
 10. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Estijos yra 3 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Siuntėjas atsakingas už tinkamą siuntos supakavimą taip, kad nebūtų pažeistas siuntos turinys ir kitos drauge keliaujančios siuntos. Už siuntos ženklinimą tai pat atsakingas siuntėjas. Į el. paštą Jums atsiųsime ženklinti skirtus lipdukus po to, kai apmokėsite siuntos pristatymo išlaidas. Lipdukus atsispausdinkite ir užklijuokite ant viršutinės didžiausios siuntinio plokštumos.