Siuntos į Australija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Australija užima visą Australijos žemyną, taip pat jai priklauso Tasmanijos sala ir mažesnės aplinkinės salos. Žemyno krantus švelniai glosto Indijos ir didžiulis Ramusis vandenynas. Mažiausias pasaulyje žemynas Australija drauge yra ir pats sausringiausias, todėl labai didelė šalies dalis yra negyvenama, kadangi ten vyrauja pusdykumės ir dykumos. Sausas klimatas ir labai mažas kritulių kiekis dalyje teritorijos suponuoja tai, jog daugiausia gyventojų susitelkę šalies rytinėje, pietinėje bei pietvakarinėje pakrantėse. Australijoje žavi įstabūs, kvapą gniaužiantys gamtos kampeliai ir modernūs, šurmuliuojantys didmiesčiai. Australijos gyventojų skaičius viršija 24,6 milijono. Nedidelė dalis čia įsikūrusių yra ir lietuviai, su kuriais Lietuvoje gyvenantys artimieji ir draugai susisiekia įprastomis komunikacijos priemonėmis ir siuntomis.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Australija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Australija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Australija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Australija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Australija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Australija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Australija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Australija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Australija:
 • Lietuva (VILNIUS) - Australija (ARTARMON)
 • Ispanija (OVIEDO) - Australija (BALLARAT)
 • Ispanija (ALMONTE) - Australija (BALWYN)
 • Didžioji Britanija (GARGUNNOCK) - Australija (BARRABOOL)
 • Didžioji Britanija (BIRKENHEAD) - Australija (BILPIN)
 • Didžioji Britanija (LIVERPOOL) - Australija (BONDI)
 • Ispanija (BARCELONA) - Australija (BONDI BEACH)
 • Ispanija (BARCELONA) - Australija (BONDI JUNCTION)
 • Ispanija (MARBELLA) - Australija (BROADWATER)
 • Ispanija (BARCELONA) - Australija (BURLEIGH WATERS)
 • Ispanija (DONOSTIA-SAN SEBASTIAN) - Australija (CAMPBELLFIELD)
 • Lietuva (VILNIUS) - Australija (CARINDALE)
Paskutinės 4 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Australija:
Siuntos į Australija
Siuntos į Australiją – dažna siuntinių siuntimo kryptis. Atstumas tarp Lietuvos ir tolimosios Australijos lemia tai, jog skirtingose šalyse gyvenantys artimieji, draugai matytis gali labai retai, todėl siuntos yra puiki priemonė palaikyti glaudesnius ryšius ir dalytis dovanomis, staigmenomis. Didėjanti konkurencija ir augantis siuntų į Australiją poreikis skatina ieškoti geriausių sprendimų, greičiausių, pigiausių siuntos pristatymo alternatyvų.

Kurjeriai siuntas į Australiją pristato vadovaudamiesi „nuo durų iki durų“ principu. Jūsų siunta bus paimta iš pageidautinos vietos ir įteikta gavėjui į rankas Australijoje. Taip gerokai sumažinamos Jūsų laiko sąnaudos, didinamas kliento patogumas ir užtikrinamas siuntos saugumas, nes beveik nebelieka galimybės, kad siuntinys pasimes.
Kiek kainuoja siunta į Australiją?
Siuntos pristatymo kaina į Australiją nefiksuota – kaina priklauso nuo individualaus varianto. Norėdami sužinoti, kiek tiksliai kainuos Jūsų siuntos gabenimas, kreipkitės asmeniškai. Patogus ir greitas būdas sužinoti siuntinio kainą – užpildyti specialią formą mūsų svetainėje. Pateikite tokius duomenis: vieta, iš kurios siunta turi būti paimta, vieta, į kurią siunta turi būti pristatyta, siuntos svoris ir matmenys: aukštis, plotis ir ilgis. Sistema pasiūlys kelias kainos alternatyvas, iš kurių pasirinksite greičiausią variantą, pigiausią ir labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Siuntos pristatymo kaina apima visas su siuntos pristatymu susijusias išlaidas ir jokių papildomų mokesčių neatsiras.

Siuntimo kainos į Australiją dydžiui įtakos turi tokie aspektai: siuntos dydis, siuntos svoris ir atstumas nuo taško, iš kurio siunta paimama, iki taško, kur siunta įteikiama gavėjui.
Kiek laiko siuntinys keliaus į Australiją?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Australiją pristatomas per 4 dienas. Siekdami kliento informuotumo siūlome sekti savo siuntą – spauskite mygtuką „Sekti savo siuntą“ ir sužinokite tikslų savo siuntinio statusą.
Ko negalima siųsti į Australiją?
Į Australiją galite siųsti beveik viską, ką norite, išskyrus kai kuriuos draudžiamus daiktus: vertingus meno kūrinius, brangakmenius, juvelyrinius dirbinius, tauriuosius metalus, grynuosius pinigus, kreditines korteles, čekius, loterijos bilietus, diplomus, dokumentus ir kitus vertingus daiktus. Taip pat į Australiją negalima siųsti kariuomenės įrangos, amunicijos, ginklų, receptinių vaistų, biologinių mėginių, gyvūnų, augalų, žmogaus kūno dalių, palaikų, narkotinių ir psichotropinių medžiagų bei kitų pavojingų medžiagų, greitai gendančių maisto produktų, alkoholio, tabako gaminių ir kt. Į Australiją negalima siųsti ir daiktų, draudžiamų įvežti į šalis: iš kurios siunčiama, į kurią siunčiama ir į tranzitines.

Siuntinio siuntėjas yra atsakingas už siuntos turinį ir tinkamą jo supakavimą. Jei nežinote, ar galite siųsti norimus daiktus, susisiekite su mumis.
Faktai apie siuntas į Australiją
Siuntų pristatymo iš Australijos paslauga iš viso naudojasi 338 žmonės.
 
 1. Siuntų pristatymo į Australiją paslauga iš viso naudojasi 24 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Australiją paslauga iš viso naudojasi 0 verslo klientai.
 3. Siuntų pristatymo iš Australijos paslauga iš viso naudojasi 121 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo į Australiją paslauga iš viso naudojasi 24 privatūs asmenys.
 5. Siuntų pristatymo iš Australijos paslauga iš viso naudojasi 217 privatūs asmenys.
 6. Siuntos į Australiją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, Belgija, Suomija šalies.
 7. Vidutinis siunčiamos siuntos į Australiją svoris yra 8 kg.
 8. Vidutinė siunčiamos siuntos į Australiją draudimo kaina yra 7 EUR, 8.274 USD, 6.209 GBP, 29.0801 PLN, 230.874 UAH.
 9. Atstumas tarp Australijos ir Lietuvos yra 13538 km.
 10. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Australijos yra 4 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Siuntėjas atsako už tinkamą siuntos supakavimą ir už siuntinio ženklinimą. Jei nežinote, kaip supakuoti savo siuntą, susisiekite su mumis – patarsime. Siunta turi būti supakuota taip, kad būtų apsaugotas jos turinys ir nepažeistų kitų siuntų transportuojant. Lipdukus siuntos ženklinimui atsiųsime el. paštu, kai atliksite apmokėjimą už siuntinio pristatymą.