Siuntos į Kinija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Kinijos Liaudies Respublika, daugelio vadinama tiesiog Kinija, yra Azijos valstybė, įsitaisiusi šalies rytinėje dalyje ir turinti daug „kaimynių“, pavyzdžiui: Laosas, Afganistanas, Butanas, Indija, Nepalas ir daug kitų. Pagal teritoriją Kinija užima garbingą ketvirtą vietą pasaulyje, o pagal gyventojų skaičių – pirmą. Šalies istorija siekia labai senus laikus – Kinijos civilizacija yra viena seniausių visame pasaulyje, todėl šalis turtinga istorinio bei kultūrinio palikimo, lankytinų objektų. Kinijos kraštovaizdis įvairus – kontrastų ir savotiško žavesio suteikia kalnų masyvai, čia stūkso didingieji Himalajai, teritoriją vagoja platus didžiulių upių tinklas, visiškas kontrastas joms – plytinčios dykumos. Kinijos gyventojų skaičius – net apie 1,38 milijardo! Dėl tokio didžiulio gyventojų skaičiaus visiškai nenuostabu, kad siuntos į Kiniją iš įvairių pasaulio kampelių keliauja labai dažnai.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Kinija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Kinija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Kinija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Kinija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Kinija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Kinija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Kinija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Kinija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Kinija:
 • Lietuva (VILNIUS) - Kinija (BEIJING-CHAOYANG)
 • Ispanija (VALENCIA) - Kinija (BEIJING-DAXING)
 • Ispanija (SIMANCAS) - Kinija (BEIJING-DONGCHENG)
 • Ispanija (MADRID) - Kinija (BEIJING-HAIDIAN)
 • Ispanija (EMPURIABRAVA) - Kinija (CHANGZHOU-ZHONGLOU)
 • Lietuva (VILNIUS) - Kinija (CHENGDU)
 • Ispanija (MADRID) - Kinija (CHENGDU-JINJIANG)
 • Ispanija (GALAPAGAR) - Kinija (CHENGDU-WUHOU)
 • Lietuva (VILNIUS) - Kinija (DALIAN-GANJINGZI)
 • Lenkija (SMARDZEW) - Kinija (DALIAN-ZHONGSHAN)
 • Ispanija (BARCELONA) - Kinija (DONGGUAN-DONGGUAN)
 • Ispanija (SANT SALVADOR DE GUARDIOLA) - Kinija (FOSHAN-CHANCHENG)
Paskutinės 4 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Kinija:
Siuntos į Kinija
Siuntos į Kiniją – labai populiari siuntinių keliavimo kryptis. Atsižvelgiant į Kinijos gyventojų skaičių ir į tai, kad vystyti verslo ryšius su Kinija atrodo labai patrauklu, nestebina, jog siuntinių gabenimas į Kiniją labai paklausi paslauga. Ar galite patikėti, kad vos kelios dienos ir Jūsų siunta jau pasieks gavėją tolimojoje Kinijoje? Tai visiškai realu, nes auganti paklausa skatina tobulėti vežėjus ir siūlyti klientams pačius geriausius, patraukliausius, greičiausius ir ekonomiškiausius sprendimus. Galimybė rinktis tai, kad geriausiai atitinka poreikius, yra didelis privalumas klientui.

Kurjeriai siuntas į Kiniją pristato „nuo durų iki durų“, tai reiškia, kad Jūsų siunta bus paimta iš bet kurios pasaulio vietos ir pristatyta nurodytu adresu Kinijoje.
Kiek kainuoja siunta į Kiniją?
Siuntos į Kiniją pristatymo kaina nėra nustatyta ir nekintanti – ji kinta priklausomai nuo Jūsų siuntos parametrų. Jei norite sužinoti, kiek tiksliai kainuos Jūsų siuntinio pristatymas, turėtumėte kreiptis individualiai. Siūlome mūsų svetainėje užpildyti labai patogią ir minimalių laiko sąnaudų pareikalausiančią specialią formą, kurioje reikės nurodyti: iš kur siunta turi būti paimta, kur siunta turės būti pristatyta, koks siuntos svoris, ilgis, plotis ir aukštis. Atsižvelgiant į nurodytus parametrus Jums bus pateiktos kelios siuntos pristatymo alternatyvos iš kurių pasirinksite tą, kuri atitiks Jūsų poreikius. Siuntinio transportavimo kaina apima visas su siuntos pristatymu susijusias išlaidas ir naujų mokesčių neprisidės.

Siuntimo kainos į Kiniją dydžiui įtakos turi tokie kriterijai: siuntos matmenys, siuntinio svoris ir atstumas, kurį nukeliaus siunta, kol bus pristatyta.
Kiek laiko siuntinys keliaus į Kiniją?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Kiniją pristatomas per 6 d. Atidavę siuntą kurjeriui greičiausiai domėsitės, kaip Jūsų siunta keliauja. Siekdami didžiausio klientų informuotumo suteikiame galimybę patogiai sekti siuntinio kelią.
Ko negalima siųsti į Kiniją?
Į Kiniją galite siųsti beveik viską, ką norite, išskyrus tokius daiktus: dokumentus, diplomus, originalius meno kūrinius, grynuosius pinigus, čekius, loterijos bilietus, kreditines korteles, tauriuosius metalus, juvelyrinius dirbinius ir kitus vertingus daiktus. Į Kiniją negalima siųsti biologinių mėginių, receptinių vaistų, narkotinių, psichotropinių medžiagų, kitų JTO į pavojingų medžiagų sąrašą įtrauktų medžiagų, alkoholio, tabako gaminių. Prie draudžiamų siųsti daiktų reikia įrašyti ir amuniciją, kariuomenės įrangą, ginklus, augalus, gyvūnus, palaikus bei žmogaus kūno dalis. Šis sąrašas nebaigtinis. Į Kiniją negalima siųsti daiktų, draudžiamų įvežti į visas šalis, per kurias keliaus siunta, remiantis tų šalių teisės aktais.

Už siuntos turinį atsakingas siuntėjas. Jei nežinote, ar galite siųsti norimus daiktus, pasitikslinkite pasirinktoje kurjerių tarnyboje arba susisiekite su mumis.
Faktai apie siuntas į Kiniją
Siuntų pristatymo iš Kinijos paslauga iš viso naudojasi 338 žmonės.
 
 1. Siuntų pristatymo į Kiniją paslauga iš viso naudojasi 11 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Kiniją paslauga iš viso naudojasi 0 verslo klientai.
 3. Siuntų pristatymo iš Kinijos paslauga iš viso naudojasi 121 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo į Kiniją paslauga iš viso naudojasi 11 privatūs asmenys.
 5. Siuntų pristatymo iš Kinijos paslauga iš viso naudojasi 217 privatūs asmenys.
 6. Siuntos į Kiniją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, Belgija, Suomija šalies.
 7. Vidutinis siunčiamos siuntos į Kiniją svoris yra 3 kg.
 8. Vidutinė siunčiamos siuntos į Kiniją draudimo kaina yra 6 EUR, 7.092 USD, 5.322 GBP, 24.9258 PLN, 197.892 UAH.
 9. Atstumas tarp Kinijos ir Lietuvos yra 6230 km.
 10. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Kinijos yra 6 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Už siuntos pakavimą atsakingas siuntėjas. Siuntinys turi būti supakuotas taip, kad būtų apsaugotas jo turinys ir nekiltų rizika pažeisti kitas drauge keliaujančias siuntas. Jei kyla abejonių, kaip supakuoti savo siuntą, kreipkitės į pasirinktą kurjerių tarnybą arba į mus. Lipdukus siuntai ženklinti gausite nurodytu el. paštu, kai atliksite siuntos pristatymo išlaidų apmokėjimą.