Siuntos į Šveicarija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Šveicarijos Konfederacija, paprastai vadinama tiesiog Šveicarija, yra vidurio Europos valstybė, mažiausia federacinė valstybė viso pasaulio mastu. Tai šalis, turinti sausumos sienas su Vokietija, Austrija, Lichtenšteinu, Italija bei Prancūzija, kurioje yra net keturios oficialios kalbos ir kuri yra įtakingų organizacijų narė. Šveicarija gali pasigirti esanti ekonomiškai viena stipriausių šalių pasaulyje, turinti kelis miestus, pagal gyvenimo kokybę užimančius vienas aukščiausių vietų pasaulio mastu. Šveicarija vilioja ne tik aukštu pragyvenimo lygiu, puikiomis gyvenimo kokybės sąlygomis, bet ir įstabia gamta, didingais Alpių kalnais, gamtos kuriamais stebuklais, žavinga miestų architektūra. Šveicarijoje gyvena beveik 8,5 milijono gyventojų, iš jų nemažai užsieniečių, susikūrusių gyvenimo sąlygas šioje pažangioje šalyje. Tiesa, lietuvių skaičius Šveicarijoje nedidelis.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Šveicarija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Šveicarija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Šveicarija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Šveicarija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Šveicarija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Šveicarija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Šveicarija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Šveicarija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Šveicarija:
 • Ispanija (MADRID) - Šveicarija (AARAU)
 • Ispanija (PONTEVEDRA) - Šveicarija (AFFOLTERN AM ALBIS)
 • Ispanija (IGUALADA) - Šveicarija (BAAR)
 • Lenkija (MIKOŁÓW) - Šveicarija (BADEN)
 • Ispanija (OTURA) - Šveicarija (BASEL)
 • Ispanija (BARCELONA) - Šveicarija (BASSECOURT)
 • Ispanija (CERVERA DEL LLANO) - Šveicarija (BELLINZONA)
 • Ispanija (CALELLA) - Šveicarija (BELMONT-SUR-LAUSANNE)
 • Ispanija (MADRID) - Šveicarija (BERGDIETIKON)
 • Lietuva (VILNIUS) - Šveicarija (BERN)
 • Ispanija (SALAMANCA) - Šveicarija (BEX)
 • Ispanija (ALELLA) - Šveicarija (BIEL/BIENNE)
Paskutinės 4 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Šveicarija:
Siuntos į Šveicarija
Siuntos į Šveicariją – populiarėjanti siuntinių keliavimo kryptis. Siunta – tai puikus įrankis su svečioje šalyje gyvenančiais artimaisiais, draugais ar kolegomis užmegzti glaudesnį ryšį, nustebinti artimus asmenis. Tobulėjančios siuntų transportavimo sąlygos ir palankios kainos sudaro galimybes siuntinius siųsti ne tik per didžiąsias šventes, bet kur kas dažniau. Augant poreikiui reikia tikslingai atliepti į augančią siuntinių pristatymo paklausą, todėl tobulėjame, augame ir klientams siūlome greičiausius ir pigiausius siuntų pristatymo sprendimus.

Kurjeriai siuntas į Šveicariją pristato vadovaudamiesi principu „nuo durų iki durų“, t. y. siuntinys paimamas iš bet kurios pageidautinos vietos ir pristatomas gavėjui nurodytu adresu Šveicarijoje. Tai labai patogu tiek siuntėjui, tiek gavėjui – mažiausios laiko sąnaudos.
Kiek kainuoja siunta į Šveicariją?
Siuntos pristatymo kaina į Šveicariją nėra fiksuota, tai reiškia, kad kiekvienu individualiu atveju ji bus skirtinga. Jei norite sužinoti konkrečiai Jūsų siuntos pristatymo kainą, kreipkitės asmeniškai. Mūsų svetainėje internete yra speciali forma, kurią užpildę gausite kelias siuntos pristatymo kainos alternatyvas – tai labai paprasta, greita ir patogu, be to, suteikiama galimybė pasirinkti Jums priimtiniausią variantą. Suveskite prašomus Jūsų siuntos duomenis – tai užtruks vos porą minučių. Pasirinksite, kuris sprendimas Jums tinkamiausias: pigiausias, greičiausias? Pateikiamos siuntos pristatymo kainos apima visas su siuntos transportavimu susijusias išlaidas ir papildomų mokesčių jau nebeatsiranda.

Siuntimo kaina į Šveicariją priklauso nuo tokių dalykų: siuntinio dydžio, siuntinio svorio ir atstumo, kurį įveiks kurjeris, pristatydama siuntą.  
Kiek laiko siuntinys keliaus į Šveicariją?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Šveicariją pristatomas per 7 dienas. Jei norite stebėti, kaip keliauja Jūsų siunta, tai labai paprasta – mūsų puslapyje spauskite „Sekti savo siuntą“, suveskite siuntos numeriuką ir matysite tikslų savo siuntinio statusą.
Ko negalima siųsti į Šveicariją?
Į Šveicariją galite siųsti beveik viską, išskyrus tai, kas surašyta draudžiamų siųsti daiktų sąraše, pavyzdžiui, negalima siųsti vertingų daiktų (šiai kategorijai priskiriami grynieji pinigai ir kreditinės kortelės, čekiai bei loterijos bilietai, taurieji metalai, brangakmeniai, juvelyriniai dirbiniai, meno kūriniai, taip pat diplomai, dokumentai), ginklų, amunicijos, greitai gendančių maisto produktų, alkoholio ir tabako gaminių, pavojingų medžiagų (šiai kategorijai priklauso narkotinės, psichotropinės medžiagos ir visos, JTO įtrauktos į pavojingų medžiagų sąrašą), augalų, gyvūnų (tiek gyvų, tiek negyvų), žmogaus kūno dalių ir palaikų (kremuotų taip pat negalima siųsti). Į Šveicariją negalima siųsti ir daiktų, pagal šios šalies įstatymus draudžiamų įvežti į šalį.

Siuntinio siuntėjas yra atsakingas už siuntos turinį ir tinkamą siuntos supakavimą.
Faktai apie siuntas į Šveicariją
Siuntos iš Lietuvos į Šveicariją yra populiarėjanti siuntinių gabenimo kryptis.
 
 1. Siuntų pristatymo iš Šveicarijos paslauga iš viso naudojasi 395 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Šveicariją paslauga iš viso naudojasi 17 žmonės.
 3. Siuntų pristatymo į Šveicariją paslauga iš viso naudojasi 0 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo iš Šveicarijos paslauga iš viso naudojasi 133 verslo klientai.
 5. Siuntų pristatymo į Šveicariją paslauga iš viso naudojasi 17 privatūs asmenys.
 6. Siuntų pristatymo iš Šveicarijos paslauga iš viso naudojasi 262 privatūs asmenys.
 7. Siuntos į Šveicariją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, JAV, Kinija šalies.
 8. Vidutinis siunčiamos siuntos į Šveicariją svoris yra 12 kg.
 9. Vidutinė siunčiamos siuntos į Šveicariją draudimo kaina yra 8 EUR, 9.456 USD, 7.096 GBP, 33.2344 PLN, 263.856 UAH, 562.6872 RUB.
 10. Atstumas tarp Šveicarijos ir Lietuvos yra 1430 km.
Pakavimas ir ženklinimas
Už siuntos pakavimą ir ženklinimą atsakingas siuntėjas. Jei nežinote, kaip tinkamai supakuoti siuntą, susisiekite su mumis ir išsamiai paaiškinsime, kaip geriausia pakuoti būtent Jūsų siunčiamus daiktus. Lipdukus, skirtus ženklinti siuntą, atsiųsime Jums el. paštu, kai atliksite siuntos pristatymo išlaidų apmokėjimą. Lipdukus atsispausdinsite ir užklijuosite.