Siuntos į Lenkija

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Lenkijos Respublika – tai Vidurio Europoje įsitaisiusi valstybė, turinti nemažai sausumos sienų su kitomis šalimis ir besiribojanti su Baltijos jūra. Būdama itin didele valstybe Lenkija gali pasigirti labai kontrastingu kraštovaizdžiu: nuo lygumų šiaurinėje dalyje iki kalnų išraižyto peizažo pietuose, kur didingai stūkso Aukštieji Tatrai. Tai viena religingiausių šalių, istoriniais ryšiais glaudžiai susijusi su Lietuva. Lenkija vilioja ne tik įstabia gamta, bet ir didmiesčiuose bei mažesniuose miesteliuose vyraujančia architektūra, istoriniais ir kultūriniais objektais, lankytinų vietų gausa. Lenkija turi net daugiau kaip 38 milijonus gyventojų ir pagal gyventojų skaičių šiuo metu užima 37 vietą pasaulyje. Bet gyventojų skaičius šalyje tendencingai mažėja. Nors ir nedaug, bet Lenkijoje yra įsikūrusių ir lietuvių, o gyvenantieji Lietuvoje turi giminaičių ir draugų kaimyninėje Lenkijoje.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
 Siuntos į Lenkija gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Lenkija gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Lenkija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Lenkija gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Lenkija - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Lenkija - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Lenkija sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Lenkija sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Lenkija:
 • Didžioji Britanija (NEATH) - Lenkija (ALEKSANDRÓWKA)
 • Didžioji Britanija (LEAMINGTON SPA) - Lenkija (ANDRYCHÓW)
 • Italija (PIANELLO VAL TIDONE) - Lenkija (AUGUSTÓW)
 • Ispanija (MADRID) - Lenkija (BABICE NOWE)
 • Danija (KOGE) - Lenkija (BABORÓW)
 • Lenkija (WIELUŃ) - Lenkija (BALIGRÓD)
 • Vokietija (NEUMUENSTER) - Lenkija (BARANÓW)
 • Didžioji Britanija (HUNSDON) - Lenkija (BARCZEWO)
 • Olandija (SOMEREN) - Lenkija (BARLINEK)
 • Airija (MITCHELSTOWN) - Lenkija (BĘDZIN)
 • Didžioji Britanija (LIVERPOOL) - Lenkija (BESTWINA)
 • Lenkija (SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE) - Lenkija (BIAŁA PODLASKA)
Siuntos į Lenkija
Siuntos į Lenkiją – dažna siuntų keliavimo kryptis. Šiuolaikinės technologijos su artimaisiais, draugais, verslo partneriais, gyvenančiais svečioje šalyje, suteikia galimybę bendrauti ne tik telefonu, internetu, bet ir keistis siuntiniais labai paprastai ir patogiai. Auganti siuntinių į Lenkiją paklausa ir didėjanti paslaugas teikiančiųjų konkurencija yra stimulas augti, tobulėti ir klientui pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

Kurjeris siuntą pristatys vadovaudamasis principu ‚nuo durų iki durų“, t. y. siuntą paims iš bet kurios pasaulio vietos ir pristatys gavėjui Jūsų nurodytu adresu Lenkijoje. Pristatymas „nuo durų iki durų“ taupo Jūsų ir gavėjo laiką, išlaidas, taip pat tai saugus būdas, nes iki minimumo sumažėja rizika, kad siunta kažkur pasimes ar pateks ne ten, kur reikia.
Kiek kainuoja siunta į Lenkiją?
Siuntinio į Lenkiją pristatymo kaina kiekvienu atveju yra individuali, todėl dėl kainos reikia kreiptis asmeniškai. Siūlome mūsų sistemoje užpildyti specialią formą – tam sugaišite vos kelias minutes. Užpildykite reikiamus laukus, suvesdami savo siuntinio duomenis, ir sistema Jums pateiks kelis kainos variantus, tad galėsite patys pasirinkti pigiausią, greičiausią, optimaliausią. Siuntinio pristatymo kaina apima visas išlaidas, patiriamas transportuojant siuntą: nuo tada, kai siuntinys paimamas, iki tada, kol siunta pristatoma gavėjui. Į siuntimo kainą priskaičiuotos ir visos papildomos išlaidos.
Siuntimo kaina į Lenkiją priklauso nuo kelių aspektų: siuntos dydžio, siuntos svorio, atstumo, kurį įveiks kurjeris, kol pristatys siuntą.  
Kiek laiko siuntinys keliaus į Lenkiją?
Paprastai siuntinys iš Lietuvos į Lenkiją pristatomas per 5 dienas. Savo siuntos kelią galite stebėti internete – spauskite mygtuką „Sekti savo siuntą“, įveskite siuntinio numerį ir sistema Jums pateiks tikslų siuntos statusą.
Ko negalima siųsti į Lenkiją?
Į Lenkiją galite siųsti beveik viską, ką norite, išskyrus toliau išvardijamus daiktus: diplomus, dokumentus, vertingus meno kūrinius, grynuosius pinigus, čekius, loterijos bilietus, kreditines korteles, brangakmenius, tauriuosius metalus, juvelyrinius dirbinius ir kitus vertingus daiktus, taip pat narkotines ir psichotropines medžiagas, kitas medžiagas, kurios JTO yra įtrauktos į pavojingų medžiagų sąrašą, ginklus, amuniciją, alkoholį, tabako gaminius, greitai gendančius maisto produktus, gyvūnus (tiek gyvus, tiek negyvus), augalus, palaikus (kremuotus taip pat) ar žmogaus kūno dalis. Į Lenkiją draudžiama siųsti ir pagal šios šalies įstatymus draudžiamus įvežti į šalį daiktus.

Už tinkamą siuntos įpakavimą yra atsakingas siuntėjas.  
Faktai apie siuntas į Lenkiją
Siuntos iš Lietuvos į Lenkiją yra dažna siuntinių gabenimo kryptis.
 
 1. Siuntų pristatymo iš Lenkijos paslauga iš viso naudojasi 395 žmonės.
 2. Siuntų pristatymo į Lenkiją paslauga iš viso naudojasi 2434 žmonės.
 3. Siuntų pristatymo į Lenkiją paslauga iš viso naudojasi 358 verslo klientai.
 4. Siuntų pristatymo iš Lenkijos paslauga iš viso naudojasi 133 verslo klientai.
 5. Siuntų pristatymo į Lenkiją paslauga iš viso naudojasi 2076 privatūs asmenys.
 6. Siuntų pristatymo iš Lenkijos paslauga iš viso naudojasi 262 privatūs asmenys.
 7. Siuntos į Lenkiją dažniausiai atkeliauja iš Lietuva, Lenkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Latvija, Švedija, JAV, Kinija šalies.
 8. Vidutinis siunčiamos siuntos į Lenkiją svoris yra 15 kg.
 9. Vidutinė siunčiamos siuntos į Lenkiją draudimo kaina yra 7 EUR, 8.274 USD, 6.209 GBP, 29.0801 PLN, 230.874 UAH, 492.3513 RUB.
 10. Atstumas tarp Lenkijos ir Lietuvos yra 478 km.
 11. Vidutinis siuntos pristatymo laikas nuo Lietuvos iki Lenkijos yra 5 d.
Pakavimas ir ženklinimas
Siuntėjas atsako už siuntos pakavimą ir ženklinimą. Pakuodami turite atsižvelgti į tai, kad būtų apsaugotas siuntos turinys ir jūsų siunta nepažeistų kitų siuntinių. Lipdukus, skirtus ženklinti siuntą, atsiunčiame el. paštu po siuntos pristatymo išlaidų apmokėjimo. Jei nežinote, kaip teisingai supakuoti ar pažymėti siuntą, susisiekite asmeniškai ir padėsime Jums šiuo klausimu.