Šri Lanka

Siuntos Orenjestadas Kandis nuo durų iki durų


4.5 Įvertinimas pagal 43,621 atsiliepimus
  1. Ilgis
  2. Plotis
  3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Siųsti kelias pakuotes
Siunta maršrutu Orenjestadas Kandis kainuoja nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Pristatymas trunka 3+ darbo dienas. Abu miestus skiria 16094 km. Į kainą įskaičiuotas siuntos paėmimas jūsų adresu, siuntimo miestas Orenjestadas. Pristatome iki durų, paskirties miestas Kandis. Dauguma siuntėjų, siuntimo šalis Aruba, renkasi PARCEL ABC ECONOMY.
Siuntimo šalis Paskirties šalis Svoris (kg) Kaina (nuo) Atstumas (km) Numatomas pristatymo laikas (darbo dienomis)
Aruba Šri Lanka 1 9.00 EUR 16094 1-3+
Aruba Šri Lanka 2 9.00 EUR 16094 1-3+
Aruba Šri Lanka 3 9.00 EUR 16094 1-3+
Aruba Šri Lanka 5 9.00 EUR 16094 1-3+
Aruba Šri Lanka 10 9.00 EUR 16094 1-3+
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Paėmimas nuo durų, siuntimo miestas Orenjestadas, be vizito į terminalą
Paėmimas nuo durų, siuntimo miestas Orenjestadas, be vizito į terminalą
Papildomas draudimas kryptimi Šri Lanka kainuoja vidutiniškai 7.00 EUR
Papildomas draudimas kryptimi Šri Lanka kainuoja vidutiniškai 7.00 EUR
PARCEL ABC ECONOMY yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Aruba
PARCEL ABC ECONOMY yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Aruba
Siuntos, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntos, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg, nuo {parcelPriceF
Užsakymas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Užsakymas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Aruba Šri Lanka
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Aruba Šri Lanka
Sekimas nuo paėmimo (Orenjestadas) iki gavėjo parašo (Kandis)
Sekimas nuo paėmimo (Orenjestadas) iki gavėjo parašo (Kandis)
43621 atsiliepimų Trustpilot
43621 atsiliepimų Trustpilot
Siuntų, siunčiamų į Šri Lanka statistika
Atstumas tiesia linija maršrutu Orenjestadas Kandis yra 16094 km. Vidutinis laikas nuo paėmimo iki pristatymo, siuntimo šalis Aruba, yra 3+ darbo dienos.
26.36 siuntų, siuntimo šalis Aruba, turi papildomą draudimą, vidutinė deklaruota vertė 100.00 EUR.
Siuntos, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg. Vidutinė draudimo kaina šia kryptimi yra 7.00 EUR.
Siuntimo šalis Aruba: 1 registruoti siuntėjai, iš jų 0 verslo paskyros ir 1 privačios paskyros.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis Aruba, yra PARCEL ABC ECONOMY. Siuntėjai atsiskaito per Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet.
Dauguma siuntų, siuntimo šalis Aruba, keliauja į šias šalis: Šri Lanka. Dažniausi paskirties miestai yra COLOMBO.
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Šri Lanka:
  • Lietuva (KLAIPEDA) - Šri Lanka (RAJAGIRIYA)
  • Ispanija (BARCELONA) - Šri Lanka (MALABE)
  • Singapūras (SINGAPORE) - Šri Lanka (NEGOMBO)
  • Lenkija (WARSZAWA) - Šri Lanka (COLOMBO)
  • Didžioji Britanija (WEMBLEY) - Šri Lanka (CHUNNAKAM)
  • Lenkija (ŻUKI) - Šri Lanka (PANNALA)
  • Ispanija (VALLADOLID) - Šri Lanka (HAPUTALE)
  • Lietuva (MARIJAMPOLE) - Šri Lanka (KATUNAYAKE)
  • Lenkija (RZESZÓW) - Šri Lanka (EKALA)
  • Čekijos Respublika (PRAHA) - Šri Lanka (AHANGAMA)
  • Singapūras (SINGAPORE) - Šri Lanka (DEHIATTAKANDIYA)
  • Vokietija (WUNSTORF) - Šri Lanka (MANNAR)

Siuntos iš Orenjestadas į Kandis

Kiek kainuoja siunta maršrutu Orenjestadas Kandis?

Mažiausia siuntos kaina maršrutu Orenjestadas Kandis prasideda nuo 9.00 EUR už 1 kg. Kaina auga su svoriu, ne su atstumu. 3 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 5 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 10 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. Siuntėjai, siuntimo šalis Aruba, dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY. Jie atsiskaito per Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet.

Kaip pigiai išsiųsti siuntą maršrutu Orenjestadas Kandis?

Pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Orenjestadas Kandis yra ekonominis siuntimas. Jis prasideda nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Siuntos, paskirties šalis Šri Lanka, sveria vidutiniškai 1 kg. Šis svoris patenka į grupę, kurią užsako dauguma siuntėjų. Skubus siuntimas kainuoja daugiau. Daugiausia dienų jis sutaupo sunkesnėms siuntoms. Forma aukščiau rodo visas jūsų siuntai užsakymo dieną prieinamas parinktis.

Kodėl siunta maršrutu Orenjestadas Kandis kainuoja tiek, kiek kainuoja

Abu miestus skiria 16094 km. Vežėjai siuntas iš miesto Orenjestadas gabena reguliariais konsolidavimo tinklais. Jie neveža kiekvienos siuntos atskirai. Todėl kaina labiau priklauso nuo siuntos dydžio ir svorio nei nuo atstumo. Trumpas ir ilgas maršrutas esant tam pačiam svoriui gali kainuoti panašiai. Tikslios kainos maršrutu Orenjestadas Kandis pateiktos lentelėje šio puslapio viršuje.

Ar mokamas muitas siunčiant maršrutu Aruba Šri Lanka?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Aruba ir Šri Lanka. Siuntai maršrutu Orenjestadas Kandis taikomos šių dviejų šalių taisyklės. Siuntoms, judančioms vienoje muitų teritorijoje, pavyzdžiui tarp dviejų ES valstybių, deklaracija nereikalinga. Joms netaikomas nei muitas, nei importo PVM.

Jei maršrutas kerta muitinės sieną, kiekvieną siuntą lydi deklaracija. Užsakymas siuntimo mieste Orenjestadas sugeneruoja reikiamą formą pagal jūsų nurodytą turinį ir vertę. Gavėjas paskirties šalyje Šri Lanka atvykus sumoka galimą muitą ir vietinį PVM. Muitinė abu skaičiuoja pagal deklaruotą vertę. Deklaruokite sąžiningai. Sumažinta vertė yra dažniausia priežastis, dėl kurios siuntos sulaikomos pasienyje.

Dovanoms, kurių vertė mažesnė už vietinę neapmokestinamąją ribą, muitas dažnai netaikomas. Šią ribą nustato paskirties šalis Šri Lanka, ne vežėjas. Akcizinėms prekėms, tokioms kaip alkoholis ir tabakas, apribojimai taikomi kiekviename maršrute. Jie taikomi ir ES viduje.

Saugokite sąskaitą faktūrą arba kvitą, kol siunta atvyks į paskirties miestą Kandis. Muitinė paskirties šalyje Šri Lanka gali paprašyti vertės įrodymo.

Ko negalima siųsti maršrutu Orenjestadas Kandis?

Kai kurie daiktai nepriimami jokiu maršrutu. Kiti nepriimami tik siuntose kryptimi Šri Lanka. Bendras sąrašas apima grynuosius pinigus ir vertybinius popierius, gyvus gyvūnus, greitai gendančius maisto produktus, palaidas baterijas, aerozolius, degius skysčius, ginklus ir jų dalis, narkotikus ir žmogaus palaikus. Jų nepriimame paėmimo metu siuntimo mieste Orenjestadas. Jie nedraudžiami.

Kai kurios paskirties šalys riboja daugiau nei bendras sąrašas. Įprasti papildymai kryptimi Šri Lanka yra alkoholis ir tabakas virš asmeninių normų, receptiniai vaistai be dokumentų, augalai ir sėklos bei kosmetika komerciniais kiekiais. Prekiniams ženklams gali reikėti kilmės įrodymo. Prieš užsakydami patikrinkite paskirties šalies Šri Lanka taisykles, jei jūsų daiktas gali patekti į vieną iš šių kategorijų.

Ličio baterijos, įmontuotos į įrenginį, priimamos. Palaidos arba atsarginės baterijos nepriimamos. Jei abejojate, prieš užsakydami patikrinkite, ar daiktas leidžiamas maršrutu Orenjestadas Kandis. Kelyje sustabdytos siuntos grąžinamos siuntėjo sąskaita. Draudimas joms netaikomas.

Vežėjai ir pristatymo laikas maršrutu Orenjestadas Kandis

Maršrutą Orenjestadas Kandis aptarnauja keli vežėjai. Forma rodo, kurie jūsų siuntos dydžiui prieinami užsakymo dieną. Pristatymo laikas daugiausia skiriasi pagal svorio grupę. 1 kg siunta, siuntimo miestas Orenjestadas, pristatoma per 1-3+ darbo dienas. 3 kg siuntai tai 1-3+ dienos. 5 kg siuntai 1-3+ dienos. 10 kg siuntai 1-3+ dienos. Siuntėjai, siuntimo šalis Aruba, pristatymams į paskirties miestą Kandis dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY.

Svoris (kg) Kaina nuo Pristatymo laikas (darbo dienos)
1 9.00 EUR 1-3+
2 9.00 EUR 1-3+
3 9.00 EUR 1-3+
5 9.00 EUR 1-3+
10 9.00 EUR 1-3+

Skubus siuntimas sutrumpina pristatymo laiką maršrutu Orenjestadas Kandis. Jis kainuoja atskirai. Sutaupytų dienų daugiausia sunkesnėms siuntoms. Paėmimas savaitgalį neskaičiuojamas kaip darbo diena. Penktadienį pateiktas užsakymas, siuntimo miestas Orenjestadas, paprastai išvyksta kitą pirmadienį. 

Kur iš tikrųjų keliauja siuntos maršrutu Aruba Šri Lanka

Šis maršrutas yra platesnės krypties dalis. Siuntos, siuntimo šalis Aruba, dažniausiai keliauja į šias šalis: Šri Lanka. Tose šalyse daugiausia siuntų gauna miestai COLOMBO. Siuntų kiekiai maršrutu Orenjestadas Kandis atitinka visą kryptį. Todėl kainos čia atitinka siuntimo šalies Aruba įkainius, o ne miesto kainodarą.

Kaip veikia ParcelABC

ParcelABC lygina vežėjus, kurie jau turi laisvos vietos tam tikru maršrutu. Mes neperkame atskiros vietos. Todėl kainos tokiais maršrutais kaip Aruba Šri Lanka yra žemesnės už kainoraščius. Gaunate vieną užsakymą, vieną etiketę ir vieną sekimo numerį, nepriklausomai nuo to, kuris vežėjas veža siuntą.