Sent Lusija

Siuntos Seišeliai Sent Lusija nuo durų iki durų


4.5 Įvertinimas pagal 43,621 atsiliepimus
  1. Ilgis
  2. Plotis
  3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Siųsti kelias pakuotes
Siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija kainuoja nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Pristatymas trunka 3+ darbo dienas. Abi šalis skiria 12987 km. Į kainą įskaičiuotas siuntos paėmimas jūsų adresu, siuntimo šalis Seišeliai. Pristatome iki durų, paskirties šalis Sent Lusija. Dauguma siuntėjų, siuntimo šalis Seišeliai, renkasi PARCEL ABC ECONOMY.
Išsiuntimo šalis Paskirties šalis Svoris (kg) Kaina (nuo) Atstumas (km) Numatomas pristatymo laikas (dienomis)
Seišeliai Sent Lusija 1 9.00 EUR 12987 1-3+
Seišeliai Sent Lusija 2 9.00 EUR 12987 1-3+
Seišeliai Sent Lusija 3 9.00 EUR 12987 1-3+
Seišeliai Sent Lusija 5 9.00 EUR 12987 1-3+
Seišeliai Sent Lusija 10 9.00 EUR 12987 1-3+
*Kaina ir pristatymo laikas yra numatomi. Spauskite „Siųsti Siuntą“, kad apskaičiuotumėte tikslią kainą ir pristatymo laiką.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis Seišeliai
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis Seišeliai
Papildomas draudimas maršrutu Seišeliai Sent Lusija kainuoja vidutiniškai {parcelAvgInsurancePri
Papildomas draudimas maršrutu Seišeliai Sent Lusija kainuoja vidutiniškai {parcelAvgInsurancePri
PARCEL ABC ECONOMY yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Seišeliai
PARCEL ABC ECONOMY yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Seišeliai
Siuntos, paskirties šalis Sent Lusija, sveria vidutiniškai 12.36 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntos, paskirties šalis Sent Lusija, sveria vidutiniškai 12.36 kg, nuo {parcelPriceF
Maršrutas Seišeliai Sent Lusija be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Maršrutas Seišeliai Sent Lusija be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Seišeliai Sent Lusija
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Seišeliai Sent Lusija
Sekimas nuo paėmimo (Seišeliai) iki gavėjo parašo (Sent Lusija)
Sekimas nuo paėmimo (Seišeliai) iki gavėjo parašo (Sent Lusija)
43621 atsiliepimų Trustpilot
43621 atsiliepimų Trustpilot
Siuntų, siunčiamų į Sent Lusija statistika
Atstumas tiesia linija maršrutu Seišeliai Sent Lusija yra 12987 km. Vidutinis laikas nuo paėmimo iki pristatymo šiuo maršrutu yra 3+ darbo dienos.
26.36 siuntų, siuntimo šalis Seišeliai, turi papildomą draudimą, vidutinė deklaruota vertė 100.00 EUR.
Siuntos, paskirties šalis Sent Lusija, sveria vidutiniškai 12.36 kg. Vidutinė draudimo kaina šia kryptimi yra 2.44 EUR.
Siuntimo šalis Seišeliai: 9 registruoti siuntėjai, iš jų 0 verslo paskyros ir 9 privačios paskyros.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis Seišeliai, yra PARCEL ABC ECONOMY. Siuntėjai atsiskaito per Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis Seišeliai, yra PARCEL ABC ECONOMY. Siuntėjai atsiskaito per Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet.
Paskutinės 1 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Sent Lusija:
  • JAV (CHESTNUT) - Sent Lusija (VIEUX FORT)
Paskutinės 1 šalys, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Sent Lusija:

Siuntos Seišeliai - Sent Lusija

Kiek kainuoja siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Mažiausia siuntos kaina maršrutu Seišeliai Sent Lusija prasideda nuo 9.00 EUR už 1 kg. Kaina auga su svoriu, ne su atstumu. 3 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 5 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 10 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. Siuntėjai, siuntimo šalis Seišeliai, dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY. Jie atsiskaito per Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet.

Kaip pigiai išsiųsti siuntą maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Seišeliai Sent Lusija yra ekonominis siuntimas. Jis prasideda nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Siuntos, paskirties šalis Sent Lusija, sveria vidutiniškai 12.36 kg. Šis svoris patenka į grupę, kurią užsako dauguma siuntėjų. Skubus siuntimas kainuoja daugiau. Daugiausia dienų jis sutaupo sunkesnėms siuntoms. Forma aukščiau rodo visas jūsų siuntai užsakymo dieną prieinamas parinktis.

Per kiek laiko pristatoma siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Nuo paėmimo iki pristatymo siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija keliauja vidutiniškai 3+ darbo dienas. Lengvesnės siuntos keliauja greičiau. 1 kg siunta keliauja 1-3+ dienas. 10 kg siunta keliauja 1-3+ dienas. Abi įveikia 12987 km tarp abiejų šalių. Laiką skaičiuojame darbo dienomis nuo paėmimo, ne nuo užsakymo.

Paėmimas siuntimo šalyje Seišeliai ir pristatymas paskirties šalyje Sent Lusija

Siuntą paimame jūsų nurodytu adresu, visoje siuntimo šalyje Seišeliai. Jums nereikia vykti į terminalą. Kurjeris atveža etiketę, jei negalite jos atsispausdinti. Paskirties šalyje Sent Lusija siuntą įteikiame prie durų. Gavėjui ParcelABC paskyra nereikalinga. Aptarnaujame 1435 registruotus vartotojus, paskirties šalis Sent Lusija. 234 iš jų yra verslo paskyros.

Draudimas ir sekimas maršrutu Seišeliai Sent Lusija

Kiekviena siunta turi standartinį draudimą. Siunčiant iš šalies Seišeliai, 26.36 siuntėjų prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 100.00 EUR vertę. Vidutinė draudimo kaina kryptimi Sent Lusija yra 2.44 EUR. Sekimas veikia nuo paėmimo siuntimo šalyje Seišeliai iki gavėjo parašo paskirties šalyje Sent Lusija. Klientai paslaugą vertina 43621 atsiliepimuose Trustpilot.

Ką paruošti prieš kurjeriui atvykstant siuntimo šalyje Seišeliai

Uždarykite siuntą ir priklijuokite po užsakymo sugeneruotą etiketę. Nurodykite tikslius matmenis. Pakartotinis matavimas terminale, siuntimo šalis Seišeliai, yra dažniausia kainos koregavimo priežastis siuntoms kryptimi Sent Lusija. Trapiems daiktams pridėkite antrą vidinio įpakavimo sluoksnį. Paruoškite siuntą iki kurjerio atvykimo. 26.36 siuntėjų, siuntimo šalis Seišeliai, draudžia daugiau nei standartinis draudimas.

Ko tikėtis, kai siunta atvyksta į paskirties šalį Sent Lusija

Siuntas, atvykstančias į paskirties šalį Sent Lusija, pristatome etiketėje nurodytu adresu. Gavėjui nereikia nei paskyros, nei išankstinės registracijos. Vidutinis pristatymo laikas maršrutu Seišeliai Sent Lusija yra 3+ darbo dienos. Siuntos į šią rinką sveria vidutiniškai 12.36 kg. Gavėją informuojame prieš kurjeriui atvykstant.

Kodėl siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija kainuoja tiek, kiek kainuoja

Abi šalis skiria 12987 km. Vežėjai siuntas iš šalies Seišeliai gabena reguliariais konsolidavimo tinklais. Jie neveža kiekvienos siuntos atskirai. Todėl kaina labiau priklauso nuo siuntos dydžio ir svorio nei nuo atstumo. Trumpas ir ilgas maršrutas esant tam pačiam svoriui gali kainuoti panašiai. Tikslios kainos maršrutu Seišeliai Sent Lusija pateiktos lentelėje šio puslapio viršuje.

Ar mokamas muitas siunčiant maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Seišeliai ir Sent Lusija. Siuntoms, judančioms vienoje muitų teritorijoje, pavyzdžiui tarp dviejų ES valstybių, deklaracija nereikalinga. Joms netaikomas nei muitas, nei importo PVM.

Jei maršrutas kerta muitinės sieną, kiekvieną siuntą lydi deklaracija. Užsakymas siuntimo šalyje Seišeliai sugeneruoja reikiamą formą pagal jūsų nurodytą turinį ir vertę. Gavėjas paskirties šalyje Sent Lusija atvykus sumoka galimą muitą ir vietinį PVM. Muitinė abu skaičiuoja pagal deklaruotą vertę. Deklaruokite sąžiningai. Sumažinta vertė yra dažniausia priežastis, dėl kurios siuntos sulaikomos pasienyje.

Dovanoms, kurių vertė mažesnė už vietinę neapmokestinamąją ribą, muitas dažnai netaikomas. Šią ribą nustato paskirties šalis Sent Lusija, ne vežėjas. Akcizinėms prekėms, tokioms kaip alkoholis ir tabakas, apribojimai taikomi kiekviename maršrute. Jie taikomi ir ES viduje.

Saugokite sąskaitą faktūrą arba kvitą, kol siunta atvyks į paskirties šalį Sent Lusija. Muitinė gali paprašyti vertės įrodymo siuntoms, siuntimo šalis Seišeliai.

Ko negalima siųsti maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Kai kurie daiktai nepriimami jokiu maršrutu. Kiti nepriimami tik siuntose kryptimi Sent Lusija. Bendras sąrašas apima grynuosius pinigus ir vertybinius popierius, gyvus gyvūnus, greitai gendančius maisto produktus, palaidas baterijas, aerozolius, degius skysčius, ginklus ir jų dalis, narkotikus ir žmogaus palaikus. Jų nepriimame paėmimo metu siuntimo šalyje Seišeliai. Jie nedraudžiami.

Kai kurios paskirties šalys riboja daugiau nei bendras sąrašas. Įprasti papildymai kryptimi Sent Lusija yra alkoholis ir tabakas virš asmeninių normų, receptiniai vaistai be dokumentų, augalai ir sėklos bei kosmetika komerciniais kiekiais. Prekiniams ženklams gali reikėti kilmės įrodymo. Prieš užsakydami patikrinkite paskirties šalies Sent Lusija taisykles, jei jūsų daiktas gali patekti į vieną iš šių kategorijų.

Ličio baterijos, įmontuotos į įrenginį, priimamos. Palaidos arba atsarginės baterijos nepriimamos. Jei abejojate, prieš užsakydami patikrinkite, ar daiktas leidžiamas maršrutu Seišeliai Sent Lusija. Kelyje sustabdytos siuntos grąžinamos siuntėjo sąskaita. Draudimas joms netaikomas.

Vežėjai ir pristatymo laikas maršrutu Seišeliai Sent Lusija

Maršrutą Seišeliai Sent Lusija aptarnauja keli vežėjai. Forma rodo, kurie jūsų siuntos dydžiui prieinami užsakymo dieną. Pristatymo laikas daugiausia skiriasi pagal svorio grupę. 1 kg siunta pristatoma per 1-3+ darbo dienas. 3 kg siuntai tai 1-3+ dienos. 5 kg siuntai 1-3+ dienos. 10 kg siuntai 1-3+ dienos. Siuntėjai, siuntimo šalis Seišeliai, pristatymams kryptimi Sent Lusija dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY.

Svoris (kg) Kaina nuo Pristatymo laikas (darbo dienos)
1 9.00 EUR 1-3+
2 9.00 EUR 1-3+
3 9.00 EUR 1-3+
5 9.00 EUR 1-3+
10 9.00 EUR 1-3+

Skubus siuntimas sutrumpina pristatymo laiką maršrutu Seišeliai Sent Lusija. Jis kainuoja atskirai. Sutaupytų dienų daugiausia sunkesnėms siuntoms. Paėmimas savaitgalį neskaičiuojamas kaip darbo diena. Penktadienį pateiktas užsakymas, siuntimo šalis Seišeliai, paprastai išvyksta kitą pirmadienį.

Kur iš tikrųjų keliauja siuntos, siuntimo šalis Seišeliai

Siuntos, siuntimo šalis Seišeliai, dažniausiai keliauja į šias šalis: Italija. Tose šalyse daugiausia siuntų gauna miestai Zanica, San giorgio di nogaro. Maršrutas Seišeliai Sent Lusija turi savo įkainius, pateiktus lentelėje šio puslapio viršuje.

Kaip veikia ParcelABC

ParcelABC lygina vežėjus, kurie jau turi laisvos vietos tam tikru maršrutu. Mes neperkame atskiros vietos. Todėl kainos tokiais maršrutais kaip Seišeliai Sent Lusija yra žemesnės už kainoraščius. Gaunate vieną užsakymą, vieną etiketę ir vieną sekimo numerį, nepriklausomai nuo to, kuris vežėjas veža siuntą.

Ko negaliu siųsti maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Grynieji pinigai, gyvi gyvūnai, greitai gendantys produktai, palaidos baterijos, aerozoliai, degūs skysčiai ir ginklai nepriimami jokiu maršrutu, įskaitant maršrutą Seišeliai Sent Lusija. Kryptimi Sent Lusija gali būti taikomi papildomi apribojimai. Žr. draudžiamų daiktų skiltį aukščiau.

Kokia siuntimo kaina maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Siuntimo kaina maršrutu Seišeliai Sent Lusija svyruoja nuo 9.00 EUR už 1 kg iki 9.00 EUR už 10 kg. Tikslią sumą lemia pasirinkta paslauga. Įtakos turi ir siuntos matmenys. Vežėjai skaičiuoja faktinį arba tūrinį svorį, priklausomai nuo to, kuris didesnis.

Kaip pigiausiai išsiųsti siuntą maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Ekonominis siuntimas paprastai yra pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Seišeliai Sent Lusija. Siunta, paskirties šalis Sent Lusija, sveria vidutiniškai 12.36 kg. Esant šiam svoriui ekonominė kaina prasideda nuo 9.00 EUR. Prieš užsakydami palyginkite visas prieinamas parinktis formoje aukščiau.

Kiek laiko keliauja siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija keliauja vidutiniškai 3+ darbo dienas. 1 kg siunta paprastai pristatoma per 1-3+ dienas. 10 kg siunta pristatoma per 1-3+ dienas.

Koks atstumas maršrutu Seišeliai Sent Lusija?

Šalis Seišeliai ir Sent Lusija skiria 12987 km tiesia linija. Kelias sausuma ir oru yra ilgesnis. Aukščiau nurodytas pristatymo laikas tai įvertina.

Ar turiu mokėti muitą siųsdamas kryptimi Sent Lusija?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Seišeliai ir Sent Lusija. Šių dviejų šalių taisyklę rasite muitinės skiltyje aukščiau. Jei deklaracija reikalinga, užsakymas siuntimo šalyje Seišeliai ją sugeneruoja.

Ar mano siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija apdrausta?

Standartinis draudimas įskaičiuotas į kiekvieną siuntą maršrutu Seišeliai Sent Lusija. 26.36 siuntėjų, siuntimo šalis Seišeliai, prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 100.00 EUR vertę.

Ar galiu siųsti kryptimi Sent Lusija be registracijos?

Taip. Siuntos užsakymas, paskirties šalis Sent Lusija, veikia be paskyros, o sekimo informacija siunčiama jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Kaip apmokėti siuntimą, siuntimo šalis Seišeliai?

Siuntėjai, siuntimo šalis Seišeliai, naudoja Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet. Apmokama užsakant, prieš išsiunčiant kurjerį.

Kiek kainuoja siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija už kilogramą?

Siunta maršrutu Seišeliai Sent Lusija kainuoja nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Toliau kainą lemia svorio grupė, ne atskiras kilogramas. Siunta iki 3 kg kainuoja 9.00 EUR. Iki 5 kg kainuoja 9.00 EUR. Iki 10 kg kainuoja 9.00 EUR. Grupės suma apima visą siuntą.