DUK
Klauskite! Mes pasiruošę jums padėti
Jeigu turite papildomų klausimų, prašome su mumis susisiekti naudojant užklausos formą žemiau. Mes atsakysime kiek įmanoma greičiau.
 • Jūsų siunta
  • 1. Ką galiu siųsti?
   Siųsti galite viską, išskyrus toliau išvardintus objektus, taip pat tai, ką draudžia siųsti bet kurios iš valstybių, kuriomis keliauja siuntinys, įstatymai ar konkrečių jūsų pasirinktų kurjerių taisyklės. Siuntiniai turi būti tinkamai supakuoti.

   Negalėsime padėti išsiųsti šių daiktų (sąrašas nebaigtinis):  
   - Didelės vertės daiktų (meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų, brangakmenių), dokumentų, pinigų, loterijos bilietų, vertybinių popierių, diplomų, asmens tapatybės dokumentų ir kitų daiktų, kurių patyrus žalą neįmanoma atkurti ar pakeisti lygiaverčiais. 
   - Medžiagų, įtrauktų į Jungtinių Tautų Organizacijos ekspertų komiteto pavojingų medžiagų sąrašą, ginklų, narkotinių ir psichotropinių medžiagų.
   - Daiktų, prekių, medžiagų, kurių vežimą draudžia bent vienos iš valstybių, per kurią keliauja siuntinys, įstatymai.
   - Tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų.
   - Žmogaus palaikų ar kūno dalių.
   - Gyvūnų ir augalų.
   - Greitai gendančių maisto produktų ar ne maisto produktų ir daiktų, kurių vežimas reikalauja specialios įrangos, saugumo priemonių, leidimų ar kitų specialių sąlygų.

   Primename, kad už siuntinio turinį ir supakavimą atsakingas siuntėjas. Jeigu abejojate ar galite siųsti vieną ar kitą daiktą, pasitikrinkite pasirinktų kurjerių tarnybų taisyklėse arba susisiekite su mumis.
  • 2. Ar ribojate siuntinio dydį ir svorį?
   Mūsų internetinė siuntinių gabenimo platforma vienija tūkstančius tarptautinių ir vietinių vežėjų. Taigi, Jūsų siuntiniui, kad ir koks jis būtų, visuomet pasistengsime rasti tuščią vietą vieno ar kito vežėjo transporte. 
  • 3. Kaip pamatuoti siuntinio dydį ir svorį?
   Jeigu esate privatus asmuo, galite pasverti siuntinį įprastomis vonios svarstyklėmis: pasisverkite patys vieni  be siuntinio ir su siuntiniu, tuomet suskaičiuokite skirtumą. Tai ir bus siuntinio svoris.

   Galite patikrinti internete (pvz.: Ebay), kiek sveria panašus daiktas ir kokie jo dydžiai. Juos paprastai galima rasti daikto aprašyme.

   Siunčiant siuntinį į kitą šalį tikslus svoris ir dydis labai svarbūs, nes nuo jų priklauso siuntimo kaina, taip pat tai padeda išvengti papildomų mokesčių ar siuntinio sulaikymo.
  • 4. Kas nutiks, jei siuntinys sveria daugiau, negu nurodyta užsakyme?
   Suprantame, kad kartais galima netyčia apsirikti. Vis dėlto, labai jūsų prašome tiksliai pasverti ir pamatuoti savo siuntinį – net nedideli nukrypimai gali virsti nemažomis tūrio paklaidomis bei nesklandumais pristatant siuntinį.
    
   Galime jums pasiūlyti geriausią kainą, nes išnaudojame laisvas vietas kitų kurjerių transporte. Tai reiškia, kad jums ir mums labai svarbu tiksliai pamatuoti siuntinio dydį, svorį ir tūrį. Įtarę nesąžiningo siuntimo atvejį, pasiliekame teisę reikalauti kompensacijos.
  • 5. Iš kur ir į kur galiu siųsti siuntinį?
   Mūsų internetinė platforma jungia tarpautinius ir vietinius vežėjus iš įvairių šalių. Ir mūsų partnerių skaičius nuolat auga. Taigi, jei toje šalyje, iš kurios siunčiate ar į kurią siunčiate siuntinį, egzistuoja kurjerių tarnyba – mes pasistengsime su ja susisiekti ir jums padėti.
    
   Apgailestaujame, bet kol kas negalime pristatyti siuntinių į šias šalis: Kuba, Gana, Iranas, Dramblio Kaulo Krantas, Nigerija, Šiaurės Korėja, Somalis, Sudanas, Sirija.
  • 6. Ką garantuoja standartinis siuntinio draudimas iki 25 Eur?
   Visi „Parcel ABC“ siuntiniai yra apdrausti iki 25 EUR nemokamai. Tai reiškia, kad praradus siuntinį, draudimas kompensuoja dalį ar visą patirtą žalą. Jeigu siuntinio vertė viršija 25 Eur, rekomenduojame jį apdrausti papildomai.
  • 7. Kaip papildomai apdrausti siuntinį?
   Bendradarbiaujame su įvairiomis draudimo kompanijomis. Yra keli standartiniai siuntinio draudimo lygiai. Rinkitės TNT draudimą ir Jums nereikės papildomai kreiptis į draudimo bendrovę. Tiesiog pažymėkite atitinkamą langelį pateikdami užsakymą.
 • Kaina
  • 1. Kaip sužinoti, kiek kainuos siuntimas?
   Užsakymo langelyje suveskite savo siuntinio duomenis ir mūsų sistema pasiūlys jums kelis optimalius siuntimo variantus. Norint sužinoti preliminarią siuntimo kainą, nereikia net įvesti tikslaus pašto kodo! 
  • 2. Nuo ko priklauso siuntimo kaina?
   Ji priklauso nuo siuntinio svorio, dydžio, kelio, kurį siuntiniui teks įveikti. Taip pat nuo jūsų pasirinkto termino, per kurį siuntinys turi pasiekti gavėją.
    
   Mūsų tikslas – pasiūlyti optimalų siuntimo maršrutą ir geriausią kainą neaukojant paslaugų kokybės. Todėl įdėmiai sekame visus siuntinius ir reitinguojame vežėjus.
    
   „Parcel ABC“ garantuoja geriausią kainą. Taigi, jeigu internete savo siuntiniui radote geresnį kainos pasiūlymą, susisiekite su mumis ir mes pasistengsime jūsų nenuvilti.
  • 3. Kas įeina į siuntimo kainą?
   Į siuntimo kainą įeina visos išlaidos už siuntinio vežimą nuo jūsų pasirinktos vietos iki siuntinio gavėjo bei papildomi su tuo susiję degalų mokesčiai. 
  • 4. Kodėl „Parcel ABC“ kaina tokia maža?
   Esame internetinė siuntinių gabenimo platforma, jungianti daugybę tarptautinių ir vietinių vežėjų visame pasaulyje.
    
   Galime jums pasiūlyti geriausią kainą ir kokybę, nes realiu laiku stebime ir išnaudojame tuščias vietas kitų vežėjų transporte – kai turi laisvos vietos, juk mielai paveši dar vieną siuntinį, kad ir už mažesnę kainą. Taigi esame tam, kad laimėtumėte ir jūs ir mūsų partneriai kurjeriai.
  • 5. Kaip apmokėti siuntimo paslaugą?
   Šiuo metu už siuntimo paslaugas galite atsiskaityti kreditine kortele, El. pinigine, naudojant PaySera arba PayPal sistemas.
 • Jūsų užklausa
  • 1. Kaip gauti pasiūlymą?
   Paspauskite mygtuką „SIŲSTI SIUNTĄ“, esantį viršutiniame menu. Norint pamatyti preliminarią kainą, jums nebūtina net žinoti vietovės pašto kodo. Mūsų sistema atrinks ir pasiūlys kelias kainas - laiko ir kokybės atžvilgiu geriausius pasiūlymus.

   Beje, norint išsiųsti siuntinį jums nebūtina registruotis mūsų sistemoje. Ji automatiškai sukurs jums paskyrą, jei norėtumėte toliau naudotis mūsų paslaugomis.
  • 2. Nežinau ZIP kodo, ką daryti?
   Norint sužinoti preliminarią kainą, vietovės pašto kodas nebūtinas. Tačiau jo reikės, jei norėsite tikslios kainos, ir svarbiausia – kad jūsų siuntinys greitai ir laiku pasiektų gavėją. Visų šalių pašto (ZIP) kodus nesunkiai rasite internete.  
  • 3. Kaip naudotis „Parcel ABC“ sistema?
   Tai paprasta kaip ABC. Suveskite siuntinio detales į „SIŲSTI SIUNTĄ“ lentelę.  
   A. „Geriausių pasiūlymų“ lentelėje rasite sistemos jums automatiškai parinktus geriausius kainos, laiko ir kokybės pasiūlymus. Pasirinkite tinkamiausią variantą. Spauskite „Pirkti paslaugą“.
   B. „Pristatymo informacija“. Suveskite tikslius duomenis apie siuntinį, gavėją. Visi siuntiniai yra nemokamai apdrausti iki 25 Eur. Jeigu siuntinio vertė viršija 25 Eur, rekomenduojame jį papildomai apdrausti.
   C. „Apmokėjimas“. Dar kartą atidžiai patikrinkite savo užsakymą, pasirinkite apmokėjimo būdą ir sumokėkite visą langelyje „Iš viso“ nurodytą sumą.
   Atlikus pavedimą, atsidarys langas MOKĖJIMAS PRIIMTAS. Čia rasite visas savo užsakymo detales (siuntinių skaičių ir kryptį, užsakymo registracijos numerius, kita). El. paštu jums atsiųsime užsakymo patvirtinimą, etiketes, kurias reikės užklijuoti ant siuntinių ir PVM sąskaitą faktūrą, jeigu jos pageidavote.
  • 4. Kodėl verta turėti paskyrą „Parcel ABC“ sistemoje?
   Sistema automatiškai sukurs jums paskyrą, kai pirmą kartą ja naudositės. Tai labai patogu – kitą kartą jums nebereikės iš naujo suvedinėti savo adreso, galėsite matyti visus savo užsakymus bei jų statusus. Jums tereikės prisijungti prie savo paskyros.
  • 5. Kur galiu rasti visus savo užsakymus?
   Visus užsakymus bei jų istorijas galite rasti prisijungę prie savo paskyros. Paspauskite mygtuką „Login“, esantį viršuje dešiniajame kampe ir suveskite savo slaptažodį. 
  • 6. Pamiršau slaptažodį
   Prisijungimo lange paspauskite nuorodą „Pamiršote savo slaptažodį?“, įrašykite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums naują laikiną slaptažodį prie ParcelABC.
 • Siuntos paruošimas ir etiketės
  • 1. Kaip supakuoti siuntinį?
   Svarbu supakuoti siuntinį taip, kad jo turinys būtų apsaugotas nuo įprastų transportavimo pavojų bei būtų užtikrinta, kad siuntinys nepakenks kitoms siuntoms. Jeigu abejojate, kaip pakuoti siuntinį, patariame pasitikslinti tai pasirinktos kurjerių tarnybos internetiniame puslapyje.

   Rekomenduojame: 
   - Pakuoti į standžias dėžutes lygiais kraštais, pageidautina naujas. Įdėję daiktą į dėžutę, likusią tuščią erdvę užpildykite pakavimo medžiaga, kuri neleis daiktui judėti. 
   - Neperkrauti dėžutės.
   - Trapius ar dužius daiktus pakuoti kiekvieną atskirai, stengtis, kad jie nesiliestų prie dėžutės dugno ir šonų.
   - Netaupyti pakavimo medžiagos (plėvelės su pūslelėmis, putplasčio, gofruoto kartono, vatos, ir pan.), siekti, kad daiktai dėžutėje būtų stabilūs.
   -  Į vamzdžio formos siuntų vidų įdėti ašinį įdėklą.
   - Vientisų, netaršių, neišardomų daiktų, neturinčių aštrių ir išsikišusių kampų, tokių kaip lentos, plokštės, statinės, lagaminai, nebūtina pakuoti į dėžes.
   - Jeigu siunčiate pakuotę su daiktu pirkėjui, supakuokite ją į papildomą transportavimui skirtą pakuotę.

   Atkreipkite dėmesį, ar:
   - išorinis pakavimas atlaiko įstrižinį kritimą iš 80–90 cm aukščio;
   - sandariai uždarėte tarą su skysčiais;
   - tvirtai uždėti dangčiai ant statinių, kibirų;
   - lipni juosta neatsiklijuoja; 
   - trapūs daiktai sudėti rūpestingai, nesiliečia;
   - pakuotė atlaiko statinį, 4–5 kartus didesnį už jos svorį, spaudimą;
   - didelės siuntos (spintos, staklės ir pan.) tvirtai pritvirtintos prie padėklų, nevirsta;
   - išorinė didelių siuntinių pakuotė apsaugo turinį nuo sugadinimo kraunant.
  • 2. Kaip tinkamai pažymėti siuntinį?
   Apmokėjus siuntimo paslaugą, visus reikalingus lipdukus su jūsų ir siuntinio gavėjo adresais atsiųsime  į jūsų el.paštą.  Atsispausdinkite juos ir užklijuokite ant viršutinės didžiausios siuntinio plokštumos. 
 • Sutartis, kiti dokumentai
  • 1. Užsakymo sutartis
   Kai pasirinksite kurjerį ir apmokėsite paslaugą,  jūsų nurodytu el. paštu  atsiųsime laišką, kuriame  rasite visas su siuntinio siuntimu susijusias detales, siuntinių sekimo kodus. Sekančiu laišku gausite lipdukus, kuriuos turėsite atsispausdinti ir užklijuoti ant savo siuntinio.
  • 2. Pretenzijos
   Siekiame, kad liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis 100 proc. Jeigu vis dėlto likote nepatenkinti paslaugų kokybe, maloniai prašome susisiekti su mumis. Atidžiai ištirsime įvykį ir pasistengsime jums kuo skubiau atsakyti.
  • 3. „Parcel ABC“ atsakomybė
   Esame internetinė siuntinių gabenimo platforma, jungianti daugybę tarptautinių ir lokalių vežėjų. Kiekviena kurjerių tarnyba gali turėti savo taisykles ir sąlygas. Maloniai kviečiame jomis pasidomėti ir į jas atsižvelgti, siunčiant siuntinį.
 • Siuntos paėmimas ir sekimas
  • 1. Kada atvyks kurjeris?
   Informaciją apie siuntinio paėmimą ir pristatymą gausite kartu su paslaugos užsakymo sutartimi į savo el. paštą. Siuntinio statusą bei informaciją apie procesą galite peržiūrėti prisijungę prie savo „Parcel ABC“ paskyros ir įvedę savo siuntinio registracijos numerį. 
  • 2. Ką daryti, jei sutartu laiku būsiu užsiėmęs ir negalėsiu atiduoti siuntinio?
   Siuntinį  kurjeriui atiduokite tą dieną, kurią nurodėte savo užsakyme. Jei gu žinote, kad to padaryti negalėsite, kuo greičiau susisiekite su mumis.
  • 3. Kokius dokumentus turiu pateikti kurjeriui kartu su siuntiniu?
   Jokių dokumentų nereikia. Atvykusiam kurjeriui atiduokite tinkamai supakuotą siuntinį su aiškiai  matomoje vietoje užklijuotais lipdukais, kuriuos gausite iš mūsų el. paštu iš karto, kai tik apmokėsite siuntimo paslaugą.  Jeigu lipdukų negavote, susisiekite su mumis.
  • 4. Ar kurjeris turi teisę nepriimti mano siuntinio?
   Taip, kurjeris turi teisę nepriimti siuntinio, jeigu jis yra nesupakuotas ar supakuotas netinkamai, nepažymėtas lipduku, neatitinka užsakyme nurodytų dydžių ir panašiais atvejais.
  • 5. Ar kurjeris palauks, kol aš supakuosiu siuntinį?
   Kurjeris turi teisę nelaukti, kol jūs supakuosite ar perpakuosite siuntinį. Visiems bus paprasčiau ir viskas vyks sklandžiai, jei siuntinį tinkamai paruošite prieš atvykstant kurjeriui.
  • 6. Ar kurjeris pakraus mano siuntinį?
   Siuntinius pristatome nuo durų iki durų. Dauguma kurjerių patys suneša ir pakrauna į transporto priemonę siuntinius, kurių bendras svoris neviršija konkretaus kurjerių tarnybos taisyklėse apibrėžto dydžio (apie 30 kg).
    
   Sunkesnius siuntinius, kuriems nereikia papildomos krovimo technikos, kurjeris gali sunešti į transporto priemonę už papildomą mokestį. Pasitikslinkite detales pasirinkto kurjerio internetiniame puslapyje.
    
   Siuntinius, kurių krovimui reikalinga krovimo technika, į kurjerio transportą pakrauna siuntėjas.
  • 7. Ką daryti, jei sutartu laiku kurjeris neatvyko?
   Patikrinkite, ar jūsų užsakymas priimtas. Jeigu esate gavę laišką, patvirtinantį, kad jūsų siuntinys bus paimtas, tačiau kurjeris neatvyko,  nedelsdami susisiekite su siuntinį paimti turėjusia kurjerių tarnyba ir mumis. Nepamirškite nurodyti savo siuntinio registracijos numerio.
  • 8. Kaip sužinoti, kas vyksta su mano siuntiniu?
   Su „Parcel ABC“ tai daryti paprasta ir patogu. Paspaudę mygtuką „Sekti siuntinį“, įveskite siuntinio registracijos numerį – mūsų sistema parodys jums tikslų jūsų siuntinio statusą. Mūsų partneriams labai svarbu, kad jūsų siuntinys pasiektų gavėją sutartu laiku, informaciją apie jūsų siuntinį jie įsipareigoja atnaujinti kas 24 valandas.
  • 9. Kas gali atsiimti siuntinį?
   Pristatysime siuntinį tiksliai jūsų nurodytu adresu ir įteiksime jį jūsų nurodytam gavėjui arba jo įgaliotam asmeniui.
    
   Siuntiniai, adresuoti asmeniui į jo darbo ar mokymosi vietą, bendrabutį, karo tarnybos ar įkalinimo vietą, sanatoriją ar ligoninę, pristatomi administracijai arba jos įgaliotiems asmenims.
    
   Siuntiniai, adresuoti juridiniam asmeniui, atiduodami pasirašytinai ant siuntinio pakuotės nurodytam asmeniui arba kitam tos pačios įmonės administracijos darbuotojui.
  • 10. Kokių dokumentų reikia, norint atsiimti siuntinį?
   Atsiimant siuntinį, kurjeris paprašys gavėjo parodyti fizinio asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su fotografija (pasą, tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą).

   Siuntinį priimantis asmuo turi nurodyti savo vardą, pavardę,  pasirašyti duomenų kaupiklyje arba/ir popieriniame pristatymo patvirtinime, taip pat įrašyti siuntos pristatymo datą, laiką ir pasirašyti.
  • 11. Į ką verta atkreipti dėmesį atsiimant siuntinį?
   Gavėjas, priimdamas siuntinį, dalyvaujant kurjeriui, turi apžiūrėti siuntinio pakuotę. Pastebėjęs pažeidimus, gavėjas turi tai pažymėti siuntinio pristatymo patvirtinime bei kartu su kurjeriu užpildyti kurjerio pateiktą pakuotės pažeidimų aktą.

   Mūsų partneriai neprisiims atsakomybės už siuntinio ar dalies jo sugadinimą, jeigu siuntinio priėmimo metu šie pažeidimai nebuvo pažymėti kurjerio ir gavėjo pasirašytame pakuotės pažeidimo akte.
  • 12. Kas bus, jei gavėjas atsisakys priimti siuntinį arba siuntėjo nurodytu adresu nurodytas gavėjas nebus rastas?
   Siuntinys grąžinamas siuntėjui, o jus apie tai informuosime el. paštu. Jeigu pageidausite, už papildomą mokestį neįteiktą siuntinį pristatysime nurodytam gavėjui pakartotinai. 

   Jeigu ne dėl kurjerio kaltės vis dėlto nepavyks pristatyti siuntinio gavėjui per 7 kalendorines dienas nuo siuntos išsiuntimo, siunta paprastai grąžinama siuntėjui be atskiro susitarimo.

   Siuntiniai, kurių nepavyksta įteikti gavėjui ar grąžinti siuntėjui, paprastai saugomi kelis mėnesius. Tikslų laiką galite pasitikrinti konkrečios siuntinį gabenančios kurjerių tarnybos internetiniame puslapyje.
Neradote atsakymo į savo klausimą?
Jei esate registruotas vartotojas, prašome prisijungti, kad atsakymą į savo klausimą gautumėte greičiau.
Kraunama
Laukai pažymėti * - privalomi