Siuntos į Gožuvas

 1. Ilgis
 2. Plotis
 3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Naudodamiesi „Parcel ABC“ platforma siuntas, kurių pristatymo vieta Gožuvas, Lenkija, nusiųsite greitai, patikimai, priimtina kaina, net jei tai reikės padaryti skubiai. Laikinai kraustotės į kitą miestą, šalį ir norite pergabenti (persiųsti) savo daiktus? Galbūt studijuojate svetur ir norite persiųsti dalį knygų? O gal kelionės svetur metų prisipirkote tiek, kad bagažas į lėktuvą netelpa ir sukate galvą, kaip čia geriau padaryti, tad ieškote pigios paslaugos? „Parcel ABC“ siuntų gabenimą paverčia lengvai išsprendžiamu ir paprastu uždaviniu. Siunčiant per „Parcel ABC“ nereikia nei stumdytis eilėse, nei tvarkyti įvairiausių dokumentų – keli kompiuterio pelės paspaudimai ir jūsų problema yra išspręsta. „Parcel ABC“ gali naudotis ir fiziniai asmenys, ir įmonės – tai saugus ir patikimas būdas Jūsų siuntai per kurjerius iš taško „A“ pasiekti tašką „B“. Viskas labai paprasta: užklausoje įvedate reikiamus duomenis: šalį, miestą, siunčiamos pakuotės detales ir čia pat pamatysite „Parcel ABC“ pasiūlymus ir gabenimo kainą. Jei siuntos gabenimas nėra skubus, galite rinktis pasiūlymą, kuris turi subalansuotą kainos ir pristatymo laiko santykį. Jei norite, kad gavėją siuntiniai pasiektų kuo greičiau, galite rinktis Express – tokios paslaugos ne pigiausios – variantą.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Siuntos į Gožuvas gabenamos nuo durų iki durų
Siuntos į Gožuvas gabenamos nuo durų iki durų
Visos siuntos yra apdraustos
Visos siuntos yra apdraustos
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Mes siūlome transportavimo paslaugas visame pasaulyje
Į Gožuvas gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Į Gožuvas gabename ir mažas, ir dideles siuntas
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Gožuvas - nebūtina!
Registracija norint išsiųsti siuntinį į Gožuvas - nebūtina!
Geriausios kainos garantija
Geriausios kainos garantija
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Gožuvas sekimo galimybę
Siūlome "realaus laiko" siuntos į Gožuvas sekimo galimybę
Paprasta kaip ABC
Paprasta kaip ABC
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Lenkija:
 • Didžioji Britanija (NEATH) - Lenkija (ALEKSANDRÓWKA)
 • Didžioji Britanija (COLCHESTER) - Lenkija (ANIN)
 • Ispanija (MADRID) - Lenkija (BABICE NOWE)
 • Lenkija (WIELUŃ) - Lenkija (BALIGRÓD)
 • Vokietija (NEUMUENSTER) - Lenkija (BARANÓW)
 • Didžioji Britanija (HUNSDON) - Lenkija (BARCZEWO)
 • Airija (MITCHELSTOWN) - Lenkija (BĘDZIN)
 • Didžioji Britanija (LIVERPOOL) - Lenkija (BESTWINA)
 • Lenkija (UCIECHÓW) - Lenkija (BEŁCHÓW)
 • Lenkija (SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE) - Lenkija (BIAŁA PODLASKA)
 • Didžioji Britanija (DARLINGTON) - Lenkija (BIAŁOŁĘKA)
 • Didžioji Britanija (LONDON) - Lenkija (BIAŁYSTOK)
Siuntos į Gožuvas
Visi žinome: poreikis siųsti siuntas, kurių pristatymo tikslas yra Gožuvas, iškyla neplanuotai. Aišku, galite naudotis tradicinio pašto paslaugomis, tačiau toks kelias – nei pigus, nei patogus. Taip, rinkoje veikia ir kiti siuntimo paslaugas teikiantys subjektai (siuntų tarnybos), tačiau jos kartais tik pigios, bet ne saugios. Siuntimas į visas šalis, jokių sutarčių, o siuntimo paslauga – „nuo durų iki durų“. Tą siūlo „Parcel ABC“. Įvedate siuntos destinaciją, „Parcel ABC“ sistema sugeneruoja pasiūlymą, pasirenkate Jums priimtiniausią variantą, įvedate adresus ir apmokate, tada laukiate kurjerių: siuntos dar niekada nebuvo tokios greitos ir paprastos. Nepraeis diena ir gavėjas, kurio lokacija yra Gožuvas (Lenkija), jau džiaugsis sulaukęs taip laukiamo siuntinio.

„Parcel ABC“ siūlo naują požiūrį į siuntimo paslaugas, suteikiantį galimybę pasitelkti laisvą vietą įvairių vežėjų transporto priemonėse ir taip užtikrinti, kad siuntiniai, kurių pristatymo vieta - Gožuvas, būtų nugabenti optimaliu būdu (jei reikia, tai ir skubios paslaugos). Už viską atsiskaitote internetu, nereikia sukti galvos dėl dokumentų, o siuntą, kurios nugabenimo tikslas - Gožuvas, siunčiate už pačią geriausią kainą. Gaunate paslaugą „nuo durų iki durų“ – saugiai, patikimai, greitai. Tūkstančiai tarptautinių ir vietinių vežėjų (siuntų tarnybų), kurie gali gabenti ir dideles, ir mažas siuntas – visa tai vienija „Parcel ABC“ internetinė siuntų pervežimo platforma. Beje, visi per „Parcel ABC“ platformos sistemą siunčiami siuntiniai, kurių pristatymo lokacija - Gožuvas, Lenkija , yra apdrausti standartiniu draudimu (iki 25 Eur), bet ir papildomu „Parcel ABC“ draudimu.

Visas pasaulis, nuo durų iki durų ir jokių sutarčių. „Parcel ABC“ parenka patikimiausius kurjerius, užtikrina, kad skubios siuntos, kurių destinacija - Gožuvas, Lenkija,  laiku pasieks gavėjus. „Parcel ABC“, siūlydama novatorišką siuntų pervežimą, demonstruoja šiuolaikinio logistikos meną. Galbūt Jūs esate verslininkas, kuriam kasdien tenka siųsti prekes ar dokumentus į daugelį pasaulio šalių? O gal jūsų veikla susijusi su pagamintų prekių pristatymu klientams visame pasaulyje?