Kosta Rika

Siuntos Bahreinas San Chosė nuo durų iki durų


4.5 Įvertinimas pagal 43,621 atsiliepimus
  1. Ilgis
  2. Plotis
  3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Siųsti kelias pakuotes
Siunta maršrutu Bahreinas San Chosė kainuoja nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Pristatymas trunka 3+ darbo dienas. Miestas San Chosė yra šalyje Kosta Rika. Į kainą įskaičiuotas siuntos paėmimas jūsų adresu, siuntimo šalis Bahreinas. Pristatome iki durų, paskirties miestas San Chosė. Dauguma siuntėjų, siuntimo šalis Bahreinas, renkasi PABC - EXPRESS.

Siuntimo kainos ir pristatymo laikas maršrutu Bahreinas San Chosė

Svoris (kg) Kaina nuo Pristatymo laikas (darbo dienos)
1 9.00 EUR 1-3+
2 9.00 EUR 1-3+
3 9.00 EUR 1-3+
5 9.00 EUR 1-3+
10 9.00 EUR 1-3+

1 kg siunta maršrutu Bahreinas San Chosė kainuoja nuo 9.00 EUR. Ji pristatoma per 1-3+ darbo dienas. 5 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 10 kg siunta kainuoja 9.00 EUR ir pristatoma per 1-3+ dienas. Siuntos, paskirties šalis Kosta Rika, sveria vidutiniškai 11 kg. Todėl dauguma užsakymų, paskirties miestas San Chosė, patenka į 9.00 EUR kainų grupę.

Kainos taikomos siuntai, ne kilogramui. Kiekvienos svorio grupės suma apima visą siuntą iki to svorio. Vežėjai skaičiuoja faktinį arba tūrinį svorį, priklausomai nuo to, kuris didesnis. Todėl lengva, bet didelė siunta maršrutu Bahreinas San Chosė gali kainuoti daugiau, nei nurodyta lentelėje. Įveskite matmenis aukščiau ir gausite galutinę kainą.

Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis Bahreinas
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis Bahreinas
Pristatymas iki durų, paskirties miestas San Chosė, be atsiėmimo terminale
Pristatymas iki durų, paskirties miestas San Chosė, be atsiėmimo terminale
PABC - EXPRESS yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Bahreinas
PABC - EXPRESS yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Bahreinas
Siuntos, paskirties šalis Kosta Rika, sveria vidutiniškai 11 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntos, paskirties šalis Kosta Rika, sveria vidutiniškai 11 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntimas į miestą San Chosė be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Siuntimas į miestą San Chosė be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Bahreinas San Chosė
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Bahreinas San Chosė
Sekimas nuo paėmimo (Bahreinas) iki gavėjo parašo (San Chosė)
Sekimas nuo paėmimo (Bahreinas) iki gavėjo parašo (San Chosė)
43621 atsiliepimų Trustpilot
43621 atsiliepimų Trustpilot
Siuntų, siunčiamų į Kosta Rika statistika
Vidutinis laikas nuo paėmimo iki pristatymo maršrutu Bahreinas Kosta Rika yra 3+ darbo dienos. Siuntos į paskirties miestą San Chosė keliauja pagal šio maršruto grafiką.
26.36 siuntų, siuntimo šalis Bahreinas, turi papildomą draudimą, vidutinė deklaruota vertė 100.00 EUR.
Siuntos, paskirties šalis Kosta Rika, sveria vidutiniškai 11 kg. Vidutinė draudimo kaina šia kryptimi yra 12.00 EUR.
Siuntimo šalis Bahreinas: 12 registruoti siuntėjai, iš jų 1 verslo paskyros ir 11 privačios paskyros.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis Bahreinas, yra PABC - EXPRESS. Siuntėjai atsiskaito per Paysera - 50%, PayPal - 50%, Kreditinė kortelė, E-wallet.
Dauguma siuntų, siuntimo šalis Bahreinas, keliauja į šias šalis: Didžioji Britanija, Saudo Arabija, Vokietija, Kataras, Brazilija, Malaizija. Dažniausi paskirties miestai yra Doha, Kvala Lumpūras, Al badia, Bad oeynhausen, Sheerwater, Rio de janeiro, Petersfield. Pristatymai į paskirties miestą San Chosė priklauso šiai krypčiai.
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Kosta Rika:
  • Ispanija (BARCELONA) - Kosta Rika (SAN JOSE)
  • Ispanija (ALPICAT) - Kosta Rika (LIMON)
  • Monakas (MONTE CARLO) - Kosta Rika (SANTA CRUZ)
  • Didžioji Britanija (LONDON) - Kosta Rika (ALAJUELA)
  • Ispanija (BURGOS) - Kosta Rika (HEREDIA)
  • Kolumbija (BOGOTA) - Kosta Rika (NICOYA)
  • Vokietija (KOENIGSWINTER) - Kosta Rika (GRECIA)
  • Olandija (AMSTELVEEN) - Kosta Rika (ESCAZU)
  • Peru (LIMA) - Kosta Rika (PUNTARENAS)
  • JAV (EL SERENO CAR) - Kosta Rika (LA CRUZ)
  • Panama (PANAMA CITY) - Kosta Rika (Desamaprados)
  • Panama (COLON FREE ZONE) - Kosta Rika (NARANJO)

Siuntos iš Bahreinas į San Chosė

Kiek kainuoja siunta maršrutu Bahreinas San Chosė?

Mažiausia siuntos kaina maršrutu Bahreinas San Chosė prasideda nuo 9.00 EUR už 1 kg. Kaina auga su svoriu, ne su atstumu. 3 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 5 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 10 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. Siuntėjai, siuntimo šalis Bahreinas, dažniausiai renkasi PABC - EXPRESS. Jie atsiskaito per Paysera - 50%, PayPal - 50%, Kreditinė kortelė, E-wallet.

Kaip pigiai išsiųsti siuntą maršrutu Bahreinas San Chosė?

Pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Bahreinas San Chosė yra ekonominis siuntimas. Jis prasideda nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Siuntos, paskirties šalis Kosta Rika, sveria vidutiniškai 11 kg. Šis svoris patenka į grupę, kurią užsako dauguma siuntėjų. Skubus siuntimas kainuoja daugiau. Daugiausia dienų jis sutaupo sunkesnėms siuntoms. Forma aukščiau rodo visas jūsų siuntai užsakymo dieną prieinamas parinktis.

Per kiek laiko pristatoma siunta maršrutu Bahreinas San Chosė?

Nuo paėmimo iki pristatymo siunta, siuntimo šalis Bahreinas, keliauja vidutiniškai 3+ darbo dienas. Lengvesnės siuntos keliauja greičiau. 1 kg siunta keliauja 1-3+ dienas. 10 kg siunta keliauja 1-3+ dienas. Pristatymai į paskirties miestą San Chosė vyksta pagal maršruto Bahreinas Kosta Rika grafiką. Laiką skaičiuojame darbo dienomis nuo paėmimo, ne nuo užsakymo.

Paėmimas siuntimo šalyje Bahreinas ir pristatymas paskirties šalyje San Chosė

Siuntą paimame jūsų nurodytu adresu, visoje siuntimo šalyje Bahreinas. Jums nereikia vykti į terminalą. Kurjeris atveža etiketę, jei negalite jos atsispausdinti. Paskirties mieste San Chosė siuntą įteikiame prie durų. Gavėjui ParcelABC paskyra nereikalinga. Aptarnaujame 31 registruotus vartotojus, paskirties šalis Kosta Rika. 1 iš jų yra verslo paskyros.

Draudimas ir sekimas maršrutu Bahreinas San Chosė

Kiekviena siunta turi standartinį draudimą. Siunčiant iš šalies Bahreinas, 26.36 siuntėjų prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 100.00 EUR vertę. Vidutinė draudimo kaina kryptimi Kosta Rika yra 12.00 EUR. Sekimas veikia nuo paėmimo siuntimo šalyje Bahreinas iki gavėjo parašo paskirties mieste San Chosė. Klientai paslaugą vertina 43621 atsiliepimuose Trustpilot.

Ką paruošti prieš kurjeriui paimant siuntą siuntimo šalyje Bahreinas

Uždarykite siuntą ir priklijuokite po užsakymo sugeneruotą etiketę. Nurodykite tikslius matmenis. Pakartotinis matavimas terminale, siuntimo šalis Bahreinas, yra dažniausia kainos koregavimo priežastis siuntoms į paskirties miestą San Chosė. Trapiems daiktams pridėkite antrą vidinio įpakavimo sluoksnį. Paruoškite siuntą iki kurjerio atvykimo. 26.36 siuntėjų, siuntimo šalis Bahreinas, draudžia daugiau nei standartinis draudimas.

Ko tikėtis, kai siunta atvyksta į paskirties šalį San Chosė

Siuntas, atvykstančias į paskirties miestą San Chosė, pristatome etiketėje nurodytu adresu. Gavėjui nereikia nei paskyros, nei išankstinės registracijos. Vidutinis pristatymo laikas kryptimi Kosta Rika yra 3+ darbo dienos. Siuntos į šią rinką sveria vidutiniškai 11 kg. Gavėją informuojame prieš kurjeriui atvykstant.

Kodėl siunta maršrutu Bahreinas San Chosė kainuoja tiek, kiek kainuoja

Vežėjai siuntas iš šalies Bahreinas gabena reguliariais konsolidavimo tinklais. Jie neveža kiekvienos siuntos į paskirties miestą San Chosė atskirai. Todėl kaina labiau priklauso nuo siuntos dydžio ir svorio nei nuo atstumo. Kainos, paskirties miestas San Chosė, atitinka maršruto Bahreinas Kosta Rika įkainius. Tikslios sumos pateiktos lentelėje šio puslapio viršuje.

Ar mokamas muitas siunčiant maršrutu Bahreinas Kosta Rika?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Bahreinas ir Kosta Rika. Siuntai į paskirties miestą San Chosė taikomos šių dviejų šalių taisyklės. Siuntoms, judančioms vienoje muitų teritorijoje, pavyzdžiui tarp dviejų ES valstybių, deklaracija nereikalinga. Joms netaikomas nei muitas, nei importo PVM.

Jei maršrutas kerta muitinės sieną, kiekvieną siuntą lydi deklaracija. Užsakymas siuntimo šalyje Bahreinas sugeneruoja reikiamą formą pagal jūsų nurodytą turinį ir vertę. Gavėjas paskirties mieste San Chosė atvykus sumoka galimą muitą ir vietinį PVM. Muitinė abu skaičiuoja pagal deklaruotą vertę. Deklaruokite sąžiningai. Sumažinta vertė yra dažniausia priežastis, dėl kurios siuntos sulaikomos pasienyje.

Dovanoms, kurių vertė mažesnė už vietinę neapmokestinamąją ribą, muitas dažnai netaikomas. Šią ribą nustato paskirties šalis Kosta Rika, ne vežėjas. Akcizinėms prekėms, tokioms kaip alkoholis ir tabakas, apribojimai taikomi kiekviename maršrute. Jie taikomi ir ES viduje.

Saugokite sąskaitą faktūrą arba kvitą, kol siunta atvyks į paskirties miestą San Chosė. Muitinė paskirties šalyje Kosta Rika gali paprašyti vertės įrodymo.

Ko negalima siųsti maršrutu Bahreinas San Chosė?

Kai kurie daiktai nepriimami jokiu maršrutu, įskaitant maršrutą Bahreinas San Chosė. Kiti nepriimami tik siuntose kryptimi Kosta Rika. Bendras sąrašas apima grynuosius pinigus ir vertybinius popierius, gyvus gyvūnus, greitai gendančius maisto produktus, palaidas baterijas, aerozolius, degius skysčius, ginklus ir jų dalis, narkotikus ir žmogaus palaikus. Jų nepriimame paėmimo metu. Jie nedraudžiami.

Kai kurios paskirties šalys riboja daugiau nei bendras sąrašas. Įprasti papildymai kryptimi Kosta Rika yra alkoholis ir tabakas virš asmeninių normų, receptiniai vaistai be dokumentų, augalai ir sėklos bei kosmetika komerciniais kiekiais. Prekiniams ženklams gali reikėti kilmės įrodymo. Prieš užsakydami patikrinkite paskirties šalies Kosta Rika taisykles, jei jūsų daiktas gali patekti į vieną iš šių kategorijų.

Ličio baterijos, įmontuotos į įrenginį, priimamos. Palaidos arba atsarginės baterijos nepriimamos. Jei abejojate, prieš užsakydami patikrinkite, ar daiktas priimamas pristatymui į paskirties miestą San Chosė. Kelyje sustabdytos siuntos grąžinamos siuntėjo sąskaita. Draudimas joms netaikomas.

Vežėjai ir pristatymo laikas maršrutu Bahreinas San Chosė

Į paskirties miestą San Chosė pristato keli vežėjai. Forma rodo, kurie jūsų siuntos dydžiui prieinami užsakymo dieną. Pristatymo laikas daugiausia skiriasi pagal svorio grupę. 1 kg siunta, siuntimo šalis Bahreinas, pristatoma per 1-3+ darbo dienas. 3 kg siuntai tai 1-3+ dienos. 5 kg siuntai 1-3+ dienos. 10 kg siuntai 1-3+ dienos. Siuntėjai, siuntimo šalis Bahreinas, pristatymams į paskirties miestą San Chosė dažniausiai renkasi PABC - EXPRESS.

Svoris (kg) Pristatymo laikas (darbo dienos) Kaina nuo
1 1-3+ 9.00 EUR
2 1-3+ 9.00 EUR
3 1-3+ 9.00 EUR
5 1-3+ 9.00 EUR
10 1-3+ 9.00 EUR

Skubus siuntimas sutrumpina pristatymo laiką maršrutu Bahreinas San Chosė. Jis kainuoja atskirai. Sutaupytų dienų daugiausia sunkesnėms siuntoms. Paėmimas savaitgalį neskaičiuojamas kaip darbo diena. Penktadienį pateiktas užsakymas, siuntimo šalis Bahreinas, paprastai išvyksta kitą pirmadienį.

Kur iš tikrųjų keliauja siuntos, siuntimo šalis Bahreinas

Šis puslapis yra platesnės krypties dalis. Siuntos, siuntimo šalis Bahreinas, dažniausiai keliauja į šias šalis: Didžioji Britanija, Saudo Arabija, Vokietija, Kataras, Brazilija, Malaizija. Tose šalyse daugiausia siuntų gauna miestai Doha, Kvala Lumpūras, Al badia, Bad oeynhausen, Sheerwater, Rio de janeiro, Petersfield. Siuntų kiekiai į paskirties miestą San Chosė atitinka visą kryptį. Todėl kainos čia atitinka siuntimo šalies Bahreinas įkainius, o ne miesto kainodarą.

Kaip veikia ParcelABC

ParcelABC lygina vežėjus, kurie jau turi laisvos vietos tam tikru maršrutu. Mes neperkame atskiros vietos. Todėl kainos tokiais maršrutais kaip Bahreinas Kosta Rika yra žemesnės už kainoraščius. Gaunate vieną užsakymą, vieną etiketę ir vieną sekimo numerį, nepriklausomai nuo to, kuris vežėjas veža siuntą.

Dažniausi klausimai apie siuntas maršrutu Bahreinas San Chosė

Kiek kainuoja siunta maršrutu Bahreinas San Chosė už kilogramą

Siunta maršrutu Bahreinas San Chosė kainuoja nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Toliau kainą lemia svorio grupė, ne atskiras kilogramas. Siunta iki 3 kg kainuoja 9.00 EUR. Iki 5 kg kainuoja 9.00 EUR. Iki 10 kg kainuoja 9.00 EUR. Grupės suma apima visą siuntą.

Kokia siuntimo kaina maršrutu Bahreinas San Chosė?

Siuntimo kaina maršrutu Bahreinas San Chosė svyruoja nuo 9.00 EUR už 1 kg iki 9.00 EUR už 10 kg. Tikslią sumą lemia pasirinkta paslauga. Įtakos turi ir siuntos matmenys. Vežėjai skaičiuoja faktinį arba tūrinį svorį, priklausomai nuo to, kuris didesnis.

Kaip pigiausiai išsiųsti siuntą maršrutu Bahreinas San Chosė?

Ekonominis siuntimas paprastai yra pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Bahreinas San Chosė. Siunta, paskirties šalis Kosta Rika, sveria vidutiniškai 11 kg. Esant šiam svoriui ekonominė kaina prasideda nuo 9.00 EUR. Prieš užsakydami palyginkite visas prieinamas parinktis formoje aukščiau.

Kiek laiko keliauja siunta maršrutu Bahreinas San Chosė?

Siunta, siuntimo šalis Bahreinas, keliauja vidutiniškai 3+ darbo dienas. 1 kg siunta į paskirties miestą San Chosė paprastai pristatoma per 1-3+ dienas. 10 kg siunta pristatoma per 1-3+ dienas.

Ar turiu mokėti muitą siųsdamas kryptimi Kosta Rika?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Bahreinas ir Kosta Rika. Šių dviejų šalių taisyklę rasite muitinės skiltyje aukščiau. Jei deklaracija reikalinga, užsakymas siuntimo šalyje Bahreinas ją sugeneruoja.

Ar mano siunta maršrutu Bahreinas San Chosė apdrausta?

Standartinis draudimas įskaičiuotas į kiekvieną siuntą maršrutu Bahreinas San Chosė. 26.36 siuntėjų, siuntimo šalis Bahreinas, prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 100.00 EUR vertę.

Ar galiu siųsti kryptimi San Chosė be registracijos?

Taip. Siuntos užsakymas, paskirties šalis San Chosė, veikia be paskyros, o sekimo informacija siunčiama jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Kaip apmokėti siuntimą, siuntimo šalis Bahreinas?

Siuntėjai, siuntimo šalis Bahreinas, naudoja Paysera - 50%, PayPal - 50%, Kreditinė kortelė, E-wallet. Apmokama užsakant, prieš išsiunčiant kurjerį.

Ko negaliu siųsti maršrutu Bahreinas San Chosė?

Grynieji pinigai, gyvi gyvūnai, greitai gendantys produktai, palaidos baterijos, aerozoliai, degūs skysčiai ir ginklai nepriimami jokiu maršrutu, įskaitant maršrutą Bahreinas San Chosė. Kryptimi Kosta Rika gali būti taikomi papildomi apribojimai. Žr. draudžiamų daiktų skiltį aukščiau.

Ar pristatymas iki durų apima paskirties miestą San Chosė?<

Taip. Pristatome iki durų bet kuriuo adresu paskirties mieste San Chosė. Gavėjui nereikia vykti į terminalą ir nereikia ParcelABC paskyros.