Kanarų salos

Siuntos JAV Gran Kanarijos las Palmas nuo durų iki durų


4.5 Įvertinimas pagal 43,621 atsiliepimus
  1. Ilgis
  2. Plotis
  3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Siųsti kelias pakuotes
Siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas kainuoja nuo 40.02 USD už pirmą kilogramą. Pristatymas trunka 3+ darbo dienas. Miestas Gran Kanarijos las Palmas yra šalyje Kanarų salos. Į kainą įskaičiuotas siuntos paėmimas jūsų adresu, siuntimo šalis JAV. Pristatome iki durų, paskirties miestas Gran Kanarijos las Palmas. Dauguma siuntėjų, siuntimo šalis JAV, renkasi FedEx Drop-off.

Siuntimo kainos ir pristatymo laikas maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas

Svoris (kg) Kaina nuo Pristatymo laikas (darbo dienos)
1 40.02 USD 1–3
2 49 USD 1–3
3 56.03 USD 1–3
5 73.69 USD 1–3
10 115.44 USD 1–3

1 kg siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas kainuoja nuo 40.02 USD. Ji pristatoma per 1–3 darbo dienas. 5 kg siunta kainuoja 73.69 USD. 10 kg siunta kainuoja 115.44 USD ir pristatoma per 1–3 dienas. Siuntos, paskirties šalis Kanarų salos, sveria vidutiniškai 18 kg. Todėl dauguma užsakymų, paskirties miestas Gran Kanarijos las Palmas, patenka į 56.03 USD kainų grupę.

Kainos taikomos siuntai, ne kilogramui. Kiekvienos svorio grupės suma apima visą siuntą iki to svorio. Vežėjai skaičiuoja faktinį arba tūrinį svorį, priklausomai nuo to, kuris didesnis. Todėl lengva, bet didelė siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas gali kainuoti daugiau, nei nurodyta lentelėje. Įveskite matmenis aukščiau ir gausite galutinę kainą.

Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis JAV
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis JAV
Pristatymas iki durų, paskirties miestas Gran Kanarijos las Palmas, be atsiėmimo terminale
Pristatymas iki durų, paskirties miestas Gran Kanarijos las Palmas, be atsiėmimo terminale
FedEx Drop-off yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis JAV
FedEx Drop-off yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis JAV
Siuntos, paskirties šalis Kanarų salos, sveria vidutiniškai 18 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntos, paskirties šalis Kanarų salos, sveria vidutiniškai 18 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntimas į miestą Gran Kanarijos las Palmas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Siuntimas į miestą Gran Kanarijos las Palmas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Nuo 40.02 USD už 1 kg maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas
Nuo 40.02 USD už 1 kg maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas
Sekimas nuo paėmimo (JAV) iki gavėjo parašo (Gran Kanarijos las Palmas)
Sekimas nuo paėmimo (JAV) iki gavėjo parašo (Gran Kanarijos las Palmas)
43621 atsiliepimų Trustpilot
43621 atsiliepimų Trustpilot
Siuntų, siunčiamų į Kanarų salos statistika
Vidutinis laikas nuo paėmimo iki pristatymo maršrutu JAV Kanarų salos yra 3+ darbo dienos. Siuntos į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas keliauja pagal šio maršruto grafiką.
19 siuntų, siuntimo šalis JAV, turi papildomą draudimą, vidutinė deklaruota vertė 595.54 USD.
Siuntos, paskirties šalis Kanarų salos, sveria vidutiniškai 18 kg. Vidutinė draudimo kaina šia kryptimi yra 43.74 USD.
Siuntimo šalis JAV: 963 registruoti siuntėjai, iš jų 106 verslo paskyros ir 857 privačios paskyros.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis JAV, yra FedEx Drop-off. Siuntėjai atsiskaito per Paysera - 49%, PayPal - 33%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 18%.
Dauguma siuntų, siuntimo šalis JAV, keliauja į šias šalis: JAV, Slovakija, Vengrija, Brazilija, Lenkija, Portugalija, Italija, Vokietija, Didžioji Britanija, Lietuva. Dažniausi paskirties miestai yra Budapeštas, Ženeva, Londonas, San Paulas, Varšuva, Greer, Rovinka, Roznava, Paks, Aveiro. Pristatymai į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas priklauso šiai krypčiai.
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Kanarų salos:
  • Ispanija (AGUADULCE) - Kanarų salos (GALDAR (CAPITAL MUNICIPAL))
  • Lietuva (VILNIUS) - Kanarų salos (PLAYA DE SAN JUAN)
  • Ispanija (MADRID) - Kanarų salos (LA OROTAVA)
  • Lenkija (ŚWIDNIK) - Kanarų salos (TUINEJE)
  • Lietuva (PLUNGE) - Kanarų salos (ARONA)
  • Meksika (ECATEPEC) - Kanarų salos (SAN MATIAS)
  • Lenkija (BIELSKO-BIAŁA) - Kanarų salos (PALMAS DE GRAN CANARIA, LAS)
  • JAV (ATL) - Kanarų salos (CHUMBERAS, LAS)
  • Turkija (BESIKTAS) - Kanarų salos (MOGAN (CAPITAL MUNICIPAL))
  • Lenkija (KALWARIA ZEBRZYDOWSKA) - Kanarų salos (SANTA MARIA DE GUIA)
  • Ispanija (MADRID) - Kanarų salos (PLAYA DE LOS CRISTIANOS)
  • Lietuva (VILNIUS) - Kanarų salos (LA CALETA (ADEJE))

Siuntos iš JAV į Gran Kanarijos las Palmas

Kiek kainuoja siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas?

Mažiausia siuntos kaina maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas prasideda nuo 40.02 USD už 1 kg. Kaina auga su svoriu, ne su atstumu. 3 kg siunta kainuoja 56.03 USD. 5 kg siunta kainuoja 73.69 USD. 10 kg siunta kainuoja 115.44 USD. Siuntėjai, siuntimo šalis JAV, dažniausiai renkasi FedEx Drop-off. Jie atsiskaito per Paysera - 49%, PayPal - 33%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 18%.

Kaip pigiai išsiųsti siuntą maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas?

Pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas yra ekonominis siuntimas. Jis prasideda nuo 40.02 USD už pirmą kilogramą. Siuntos, paskirties šalis Kanarų salos, sveria vidutiniškai 18 kg. Šis svoris patenka į grupę, kurią užsako dauguma siuntėjų. Skubus siuntimas kainuoja daugiau. Daugiausia dienų jis sutaupo sunkesnėms siuntoms. Forma aukščiau rodo visas jūsų siuntai užsakymo dieną prieinamas parinktis.

Per kiek laiko pristatoma siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas?

Nuo paėmimo iki pristatymo siunta, siuntimo šalis JAV, keliauja vidutiniškai 3+ darbo dienas. Lengvesnės siuntos keliauja greičiau. 1 kg siunta keliauja 1–3 dienas. 10 kg siunta keliauja 1–3 dienas. Pristatymai į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas vyksta pagal maršruto JAV Kanarų salos grafiką. Laiką skaičiuojame darbo dienomis nuo paėmimo, ne nuo užsakymo.

Paėmimas siuntimo šalyje JAV ir pristatymas paskirties šalyje Gran Kanarijos las Palmas

Siuntą paimame jūsų nurodytu adresu, visoje siuntimo šalyje JAV. Jums nereikia vykti į terminalą. Kurjeris atveža etiketę, jei negalite jos atsispausdinti. Paskirties mieste Gran Kanarijos las Palmas siuntą įteikiame prie durų. Gavėjui ParcelABC paskyra nereikalinga. Aptarnaujame 28 registruotus vartotojus, paskirties šalis Kanarų salos. 1 iš jų yra verslo paskyros.

Draudimas ir sekimas maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas

Kiekviena siunta turi standartinį draudimą. Siunčiant iš šalies JAV, 19 siuntėjų prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 595.54 USD vertę. Vidutinė draudimo kaina kryptimi Kanarų salos yra 43.74 USD. Sekimas veikia nuo paėmimo siuntimo šalyje JAV iki gavėjo parašo paskirties mieste Gran Kanarijos las Palmas. Klientai paslaugą vertina 43621 atsiliepimuose Trustpilot.

Ką paruošti prieš kurjeriui paimant siuntą siuntimo šalyje JAV

Uždarykite siuntą ir priklijuokite po užsakymo sugeneruotą etiketę. Nurodykite tikslius matmenis. Pakartotinis matavimas terminale, siuntimo šalis JAV, yra dažniausia kainos koregavimo priežastis siuntoms į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas. Trapiems daiktams pridėkite antrą vidinio įpakavimo sluoksnį. Paruoškite siuntą iki kurjerio atvykimo. 19 siuntėjų, siuntimo šalis JAV, draudžia daugiau nei standartinis draudimas.

Ko tikėtis, kai siunta atvyksta į paskirties šalį Gran Kanarijos las Palmas

Siuntas, atvykstančias į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas, pristatome etiketėje nurodytu adresu. Gavėjui nereikia nei paskyros, nei išankstinės registracijos. Vidutinis pristatymo laikas kryptimi Kanarų salos yra 3+ darbo dienos. Siuntos į šią rinką sveria vidutiniškai 18 kg. Gavėją informuojame prieš kurjeriui atvykstant.

Kodėl siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas kainuoja tiek, kiek kainuoja

Vežėjai siuntas iš šalies JAV gabena reguliariais konsolidavimo tinklais. Jie neveža kiekvienos siuntos į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas atskirai. Todėl kaina labiau priklauso nuo siuntos dydžio ir svorio nei nuo atstumo. Kainos, paskirties miestas Gran Kanarijos las Palmas, atitinka maršruto JAV Kanarų salos įkainius. Tikslios sumos pateiktos lentelėje šio puslapio viršuje.

Ar mokamas muitas siunčiant maršrutu JAV Kanarų salos?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių JAV ir Kanarų salos. Siuntai į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas taikomos šių dviejų šalių taisyklės. Siuntoms, judančioms vienoje muitų teritorijoje, pavyzdžiui tarp dviejų ES valstybių, deklaracija nereikalinga. Joms netaikomas nei muitas, nei importo PVM.

Jei maršrutas kerta muitinės sieną, kiekvieną siuntą lydi deklaracija. Užsakymas siuntimo šalyje JAV sugeneruoja reikiamą formą pagal jūsų nurodytą turinį ir vertę. Gavėjas paskirties mieste Gran Kanarijos las Palmas atvykus sumoka galimą muitą ir vietinį PVM. Muitinė abu skaičiuoja pagal deklaruotą vertę. Deklaruokite sąžiningai. Sumažinta vertė yra dažniausia priežastis, dėl kurios siuntos sulaikomos pasienyje.

Dovanoms, kurių vertė mažesnė už vietinę neapmokestinamąją ribą, muitas dažnai netaikomas. Šią ribą nustato paskirties šalis Kanarų salos, ne vežėjas. Akcizinėms prekėms, tokioms kaip alkoholis ir tabakas, apribojimai taikomi kiekviename maršrute. Jie taikomi ir ES viduje.

Saugokite sąskaitą faktūrą arba kvitą, kol siunta atvyks į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas. Muitinė paskirties šalyje Kanarų salos gali paprašyti vertės įrodymo.

Ko negalima siųsti maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas?

Kai kurie daiktai nepriimami jokiu maršrutu, įskaitant maršrutą JAV Gran Kanarijos las Palmas. Kiti nepriimami tik siuntose kryptimi Kanarų salos. Bendras sąrašas apima grynuosius pinigus ir vertybinius popierius, gyvus gyvūnus, greitai gendančius maisto produktus, palaidas baterijas, aerozolius, degius skysčius, ginklus ir jų dalis, narkotikus ir žmogaus palaikus. Jų nepriimame paėmimo metu. Jie nedraudžiami.

Kai kurios paskirties šalys riboja daugiau nei bendras sąrašas. Įprasti papildymai kryptimi Kanarų salos yra alkoholis ir tabakas virš asmeninių normų, receptiniai vaistai be dokumentų, augalai ir sėklos bei kosmetika komerciniais kiekiais. Prekiniams ženklams gali reikėti kilmės įrodymo. Prieš užsakydami patikrinkite paskirties šalies Kanarų salos taisykles, jei jūsų daiktas gali patekti į vieną iš šių kategorijų.

Ličio baterijos, įmontuotos į įrenginį, priimamos. Palaidos arba atsarginės baterijos nepriimamos. Jei abejojate, prieš užsakydami patikrinkite, ar daiktas priimamas pristatymui į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas. Kelyje sustabdytos siuntos grąžinamos siuntėjo sąskaita. Draudimas joms netaikomas.

Vežėjai ir pristatymo laikas maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas

Į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas pristato keli vežėjai. Forma rodo, kurie jūsų siuntos dydžiui prieinami užsakymo dieną. Pristatymo laikas daugiausia skiriasi pagal svorio grupę. 1 kg siunta, siuntimo šalis JAV, pristatoma per 1–3 darbo dienas. 3 kg siuntai tai 1–3 dienos. 5 kg siuntai 1–3 dienos. 10 kg siuntai 1–3 dienos. Siuntėjai, siuntimo šalis JAV, pristatymams į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas dažniausiai renkasi FedEx Drop-off.

Svoris (kg) Pristatymo laikas (darbo dienos) Kaina nuo
1 1–3 40.02 USD
2 1–3 49 USD
3 1–3 56.03 USD
5 1–3 73.69 USD
10 1–3 115.44 USD

Skubus siuntimas sutrumpina pristatymo laiką maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas. Jis kainuoja atskirai. Sutaupytų dienų daugiausia sunkesnėms siuntoms. Paėmimas savaitgalį neskaičiuojamas kaip darbo diena. Penktadienį pateiktas užsakymas, siuntimo šalis JAV, paprastai išvyksta kitą pirmadienį.

Kur iš tikrųjų keliauja siuntos, siuntimo šalis JAV

Šis puslapis yra platesnės krypties dalis. Siuntos, siuntimo šalis JAV, dažniausiai keliauja į šias šalis: JAV, Slovakija, Vengrija, Brazilija, Lenkija, Portugalija, Italija, Vokietija, Didžioji Britanija, Lietuva. Tose šalyse daugiausia siuntų gauna miestai Budapeštas, Ženeva, Londonas, San Paulas, Varšuva, Greer, Rovinka, Roznava, Paks, Aveiro. Siuntų kiekiai į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas atitinka visą kryptį. Todėl kainos čia atitinka siuntimo šalies JAV įkainius, o ne miesto kainodarą.

Kaip veikia ParcelABC

ParcelABC lygina vežėjus, kurie jau turi laisvos vietos tam tikru maršrutu. Mes neperkame atskiros vietos. Todėl kainos tokiais maršrutais kaip JAV Kanarų salos yra žemesnės už kainoraščius. Gaunate vieną užsakymą, vieną etiketę ir vieną sekimo numerį, nepriklausomai nuo to, kuris vežėjas veža siuntą.

Dažniausi klausimai apie siuntas maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas

Kiek kainuoja siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas už kilogramą

Siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas kainuoja nuo 40.02 USD už pirmą kilogramą. Toliau kainą lemia svorio grupė, ne atskiras kilogramas. Siunta iki 3 kg kainuoja 56.03 USD. Iki 5 kg kainuoja 73.69 USD. Iki 10 kg kainuoja 115.44 USD. Grupės suma apima visą siuntą.

Kokia siuntimo kaina maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas?

Siuntimo kaina maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas svyruoja nuo 40.02 USD už 1 kg iki 115.44 USD už 10 kg. Tikslią sumą lemia pasirinkta paslauga. Įtakos turi ir siuntos matmenys. Vežėjai skaičiuoja faktinį arba tūrinį svorį, priklausomai nuo to, kuris didesnis.

Kaip pigiausiai išsiųsti siuntą maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas?

Ekonominis siuntimas paprastai yra pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas. Siunta, paskirties šalis Kanarų salos, sveria vidutiniškai 18 kg. Esant šiam svoriui ekonominė kaina prasideda nuo 40.02 USD. Prieš užsakydami palyginkite visas prieinamas parinktis formoje aukščiau.

Kiek laiko keliauja siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas?

Siunta, siuntimo šalis JAV, keliauja vidutiniškai 3+ darbo dienas. 1 kg siunta į paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas paprastai pristatoma per 1–3 dienas. 10 kg siunta pristatoma per 1–3 dienas.

Ar turiu mokėti muitą siųsdamas kryptimi Kanarų salos?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių JAV ir Kanarų salos. Šių dviejų šalių taisyklę rasite muitinės skiltyje aukščiau. Jei deklaracija reikalinga, užsakymas siuntimo šalyje JAV ją sugeneruoja.

Ar mano siunta maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas apdrausta?

Standartinis draudimas įskaičiuotas į kiekvieną siuntą maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas. 19 siuntėjų, siuntimo šalis JAV, prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 595.54 USD vertę.

Ar galiu siųsti kryptimi Gran Kanarijos las Palmas be registracijos?

Taip. Siuntos užsakymas, paskirties šalis Gran Kanarijos las Palmas, veikia be paskyros, o sekimo informacija siunčiama jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Kaip apmokėti siuntimą, siuntimo šalis JAV?

Siuntėjai, siuntimo šalis JAV, naudoja Paysera - 49%, PayPal - 33%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 18%. Apmokama užsakant, prieš išsiunčiant kurjerį.

Ko negaliu siųsti maršrutu JAV Gran Kanarijos las Palmas?

Grynieji pinigai, gyvi gyvūnai, greitai gendantys produktai, palaidos baterijos, aerozoliai, degūs skysčiai ir ginklai nepriimami jokiu maršrutu, įskaitant maršrutą JAV Gran Kanarijos las Palmas. Kryptimi Kanarų salos gali būti taikomi papildomi apribojimai. Žr. draudžiamų daiktų skiltį aukščiau.

Ar pristatymas iki durų apima paskirties miestą Gran Kanarijos las Palmas?<

Taip. Pristatome iki durų bet kuriuo adresu paskirties mieste Gran Kanarijos las Palmas. Gavėjui nereikia vykti į terminalą ir nereikia ParcelABC paskyros.