Didžioji Britanija

Siuntos Skopjė Bristolis nuo durų iki durų


4.5 Įvertinimas pagal 43,621 atsiliepimus
  1. Ilgis
  2. Plotis
  3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Siųsti kelias pakuotes
Siunta maršrutu Skopjė Bristolis kainuoja nuo 140.10 EUR už pirmą kilogramą. Pristatymas trunka 3+ darbo dienas. Abu miestus skiria 2097 km. Į kainą įskaičiuotas siuntos paėmimas jūsų adresu, siuntimo miestas Skopjė. Pristatome iki durų, paskirties miestas Bristolis. Dauguma siuntėjų, siuntimo šalis Makedonija, renkasi PARCEL ABC ECONOMY.
Siuntimo šalis Paskirties šalis Svoris (kg) Kaina (nuo) Atstumas (km) Numatomas pristatymo laikas (darbo dienomis)
Makedonija Didžioji Britanija 1 140.10 EUR 2097 3+
Makedonija Didžioji Britanija 2 144.61 EUR 2097 3+
Makedonija Didžioji Britanija 3 164.76 EUR 2097 3+
Makedonija Didžioji Britanija 5 204.69 EUR 2097 3+
Makedonija Didžioji Britanija 10 283.20 EUR 2097 2–3
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Paėmimas nuo durų, siuntimo miestas Skopjė, be vizito į terminalą
Paėmimas nuo durų, siuntimo miestas Skopjė, be vizito į terminalą
Papildomas draudimas kryptimi Didžioji Britanija kainuoja vidutiniškai 14.00 EUR
Papildomas draudimas kryptimi Didžioji Britanija kainuoja vidutiniškai 14.00 EUR
PARCEL ABC ECONOMY yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Makedonija
PARCEL ABC ECONOMY yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Makedonija
Siuntos, paskirties šalis Didžioji Britanija, sveria vidutiniškai 11 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntos, paskirties šalis Didžioji Britanija, sveria vidutiniškai 11 kg, nuo {parcelPriceF
Užsakymas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Užsakymas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Nuo 140.10 EUR už 1 kg maršrutu Makedonija Didžioji Britanija
Nuo 140.10 EUR už 1 kg maršrutu Makedonija Didžioji Britanija
Sekimas nuo paėmimo (Skopjė) iki gavėjo parašo (Bristolis)
Sekimas nuo paėmimo (Skopjė) iki gavėjo parašo (Bristolis)
43621 atsiliepimų Trustpilot
43621 atsiliepimų Trustpilot
Siuntų, siunčiamų į Didžioji Britanija statistika
Atstumas tiesia linija maršrutu Skopjė Bristolis yra 2097 km. Vidutinis laikas nuo paėmimo iki pristatymo, siuntimo šalis Makedonija, yra 3+ darbo dienos.
26.36 siuntų, siuntimo šalis Makedonija, turi papildomą draudimą, vidutinė deklaruota vertė 100.00 EUR.
Siuntos, paskirties šalis Didžioji Britanija, sveria vidutiniškai 11 kg. Vidutinė draudimo kaina šia kryptimi yra 14.00 EUR.
Siuntimo šalis Makedonija: 4 registruoti siuntėjai, iš jų 0 verslo paskyros ir 4 privačios paskyros.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis Makedonija, yra PARCEL ABC ECONOMY. Siuntėjai atsiskaito per Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet.
Dauguma siuntų, siuntimo šalis Makedonija, keliauja į šias šalis: Vokietija, Lenkija. Dažniausi paskirties miestai yra Wiesbaden, Mielec.
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Didžioji Britanija:
  • Ispanija (MIJAS) - Didžioji Britanija (RINGWOOD)
  • Vokietija (GELSENKIRCHEN) - Didžioji Britanija (DERBY)
  • Lenkija (ŁÓDŹ) - Didžioji Britanija (HEATHFIELD)
  • Ispanija (ARNADO (VILAMARTIN DE VALDEORR) - Didžioji Britanija (CHEADLE)
  • Ispanija (MADRID) - Didžioji Britanija (LONDON)
  • Prancūzija (LYON 02) - Didžioji Britanija (GRAVESEND)
  • Ispanija (ABEGONDO) - Didžioji Britanija (SHEFFIELD)
  • Italija (RACALMUTO) - Didžioji Britanija (CARDIFF)
  • Lenkija (STOSZOWICE) - Didžioji Britanija (HOUNSLOW)
  • Ispanija (CUEVAS DE ALMANZORA) - Didžioji Britanija (LEEDS)
  • Lenkija (KRAKÓW) - Didžioji Britanija (SOUTHAMPTON)
  • Ispanija (MOLINA DE SEGURA) - Didžioji Britanija (BIRMINGHAM)

Siuntos iš Skopjė į Bristolis

Kiek kainuoja siunta maršrutu Skopjė Bristolis?

Mažiausia siuntos kaina maršrutu Skopjė Bristolis prasideda nuo 140.10 EUR už 1 kg. Kaina auga su svoriu, ne su atstumu. 3 kg siunta kainuoja 164.76 EUR. 5 kg siunta kainuoja 204.69 EUR. 10 kg siunta kainuoja 283.20 EUR. Siuntėjai, siuntimo šalis Makedonija, dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY. Jie atsiskaito per Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet.

Kaip pigiai išsiųsti siuntą maršrutu Skopjė Bristolis?

Pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Skopjė Bristolis yra ekonominis siuntimas. Jis prasideda nuo 140.10 EUR už pirmą kilogramą. Siuntos, paskirties šalis Didžioji Britanija, sveria vidutiniškai 11 kg. Šis svoris patenka į grupę, kurią užsako dauguma siuntėjų. Skubus siuntimas kainuoja daugiau. Daugiausia dienų jis sutaupo sunkesnėms siuntoms. Forma aukščiau rodo visas jūsų siuntai užsakymo dieną prieinamas parinktis.

Kodėl siunta maršrutu Skopjė Bristolis kainuoja tiek, kiek kainuoja

Abu miestus skiria 2097 km. Vežėjai siuntas iš miesto Skopjė gabena reguliariais konsolidavimo tinklais. Jie neveža kiekvienos siuntos atskirai. Todėl kaina labiau priklauso nuo siuntos dydžio ir svorio nei nuo atstumo. Trumpas ir ilgas maršrutas esant tam pačiam svoriui gali kainuoti panašiai. Tikslios kainos maršrutu Skopjė Bristolis pateiktos lentelėje šio puslapio viršuje.

Ar mokamas muitas siunčiant maršrutu Makedonija Didžioji Britanija?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Makedonija ir Didžioji Britanija. Siuntai maršrutu Skopjė Bristolis taikomos šių dviejų šalių taisyklės. Siuntoms, judančioms vienoje muitų teritorijoje, pavyzdžiui tarp dviejų ES valstybių, deklaracija nereikalinga. Joms netaikomas nei muitas, nei importo PVM.

Jei maršrutas kerta muitinės sieną, kiekvieną siuntą lydi deklaracija. Užsakymas siuntimo mieste Skopjė sugeneruoja reikiamą formą pagal jūsų nurodytą turinį ir vertę. Gavėjas paskirties šalyje Didžioji Britanija atvykus sumoka galimą muitą ir vietinį PVM. Muitinė abu skaičiuoja pagal deklaruotą vertę. Deklaruokite sąžiningai. Sumažinta vertė yra dažniausia priežastis, dėl kurios siuntos sulaikomos pasienyje.

Dovanoms, kurių vertė mažesnė už vietinę neapmokestinamąją ribą, muitas dažnai netaikomas. Šią ribą nustato paskirties šalis Didžioji Britanija, ne vežėjas. Akcizinėms prekėms, tokioms kaip alkoholis ir tabakas, apribojimai taikomi kiekviename maršrute. Jie taikomi ir ES viduje.

Saugokite sąskaitą faktūrą arba kvitą, kol siunta atvyks į paskirties miestą Bristolis. Muitinė paskirties šalyje Didžioji Britanija gali paprašyti vertės įrodymo.

Ko negalima siųsti maršrutu Skopjė Bristolis?

Kai kurie daiktai nepriimami jokiu maršrutu. Kiti nepriimami tik siuntose kryptimi Didžioji Britanija. Bendras sąrašas apima grynuosius pinigus ir vertybinius popierius, gyvus gyvūnus, greitai gendančius maisto produktus, palaidas baterijas, aerozolius, degius skysčius, ginklus ir jų dalis, narkotikus ir žmogaus palaikus. Jų nepriimame paėmimo metu siuntimo mieste Skopjė. Jie nedraudžiami.

Kai kurios paskirties šalys riboja daugiau nei bendras sąrašas. Įprasti papildymai kryptimi Didžioji Britanija yra alkoholis ir tabakas virš asmeninių normų, receptiniai vaistai be dokumentų, augalai ir sėklos bei kosmetika komerciniais kiekiais. Prekiniams ženklams gali reikėti kilmės įrodymo. Prieš užsakydami patikrinkite paskirties šalies Didžioji Britanija taisykles, jei jūsų daiktas gali patekti į vieną iš šių kategorijų.

Ličio baterijos, įmontuotos į įrenginį, priimamos. Palaidos arba atsarginės baterijos nepriimamos. Jei abejojate, prieš užsakydami patikrinkite, ar daiktas leidžiamas maršrutu Skopjė Bristolis. Kelyje sustabdytos siuntos grąžinamos siuntėjo sąskaita. Draudimas joms netaikomas.

Vežėjai ir pristatymo laikas maršrutu Skopjė Bristolis

Maršrutą Skopjė Bristolis aptarnauja keli vežėjai. Forma rodo, kurie jūsų siuntos dydžiui prieinami užsakymo dieną. Pristatymo laikas daugiausia skiriasi pagal svorio grupę. 1 kg siunta, siuntimo miestas Skopjė, pristatoma per 3+ darbo dienas. 3 kg siuntai tai 3+ dienos. 5 kg siuntai 3+ dienos. 10 kg siuntai 2–3 dienos. Siuntėjai, siuntimo šalis Makedonija, pristatymams į paskirties miestą Bristolis dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY.

Svoris (kg) Kaina nuo Pristatymo laikas (darbo dienos)
1 140.10 EUR 3+
2 144.61 EUR 3+
3 164.76 EUR 3+
5 204.69 EUR 3+
10 283.20 EUR 2–3

Skubus siuntimas sutrumpina pristatymo laiką maršrutu Skopjė Bristolis. Jis kainuoja atskirai. Sutaupytų dienų daugiausia sunkesnėms siuntoms. Paėmimas savaitgalį neskaičiuojamas kaip darbo diena. Penktadienį pateiktas užsakymas, siuntimo miestas Skopjė, paprastai išvyksta kitą pirmadienį. 

Kur iš tikrųjų keliauja siuntos maršrutu Makedonija Didžioji Britanija

Šis maršrutas yra platesnės krypties dalis. Siuntos, siuntimo šalis Makedonija, dažniausiai keliauja į šias šalis: Vokietija, Lenkija. Tose šalyse daugiausia siuntų gauna miestai Wiesbaden, Mielec. Siuntų kiekiai maršrutu Skopjė Bristolis atitinka visą kryptį. Todėl kainos čia atitinka siuntimo šalies Makedonija įkainius, o ne miesto kainodarą.

Kaip veikia ParcelABC

ParcelABC lygina vežėjus, kurie jau turi laisvos vietos tam tikru maršrutu. Mes neperkame atskiros vietos. Todėl kainos tokiais maršrutais kaip Makedonija Didžioji Britanija yra žemesnės už kainoraščius. Gaunate vieną užsakymą, vieną etiketę ir vieną sekimo numerį, nepriklausomai nuo to, kuris vežėjas veža siuntą.