Burkina Fasas

Siuntos Skopjė Vagadugu nuo durų iki durų


4.5 Įvertinimas pagal 43,621 atsiliepimus
  1. Ilgis
  2. Plotis
  3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Siųsti kelias pakuotes
Siunta maršrutu Skopjė Vagadugu kainuoja nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Pristatymas trunka 3+ darbo dienas. Abu miestus skiria 3972 km. Į kainą įskaičiuotas siuntos paėmimas jūsų adresu, siuntimo miestas Skopjė. Pristatome iki durų, paskirties miestas Vagadugu. Dauguma siuntėjų, siuntimo šalis Makedonija, renkasi PARCEL ABC ECONOMY.
Siuntimo šalis Paskirties šalis Svoris (kg) Kaina (nuo) Atstumas (km) Numatomas pristatymo laikas (darbo dienomis)
Makedonija Burkina Fasas 1 9.00 EUR 3972 1-3+
Makedonija Burkina Fasas 2 9.00 EUR 3972 1-3+
Makedonija Burkina Fasas 3 9.00 EUR 3972 1-3+
Makedonija Burkina Fasas 5 9.00 EUR 3972 1-3+
Makedonija Burkina Fasas 10 9.00 EUR 3972 1-3+
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Paėmimas nuo durų, siuntimo miestas Skopjė, be vizito į terminalą
Paėmimas nuo durų, siuntimo miestas Skopjė, be vizito į terminalą
Papildomas draudimas kryptimi Burkina Fasas kainuoja vidutiniškai 2.44 EUR
Papildomas draudimas kryptimi Burkina Fasas kainuoja vidutiniškai 2.44 EUR
PARCEL ABC ECONOMY yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Makedonija
PARCEL ABC ECONOMY yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Makedonija
Siuntos, paskirties šalis Burkina Fasas, sveria vidutiniškai 18 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntos, paskirties šalis Burkina Fasas, sveria vidutiniškai 18 kg, nuo {parcelPriceF
Užsakymas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Užsakymas be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Makedonija Burkina Fasas
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Makedonija Burkina Fasas
Sekimas nuo paėmimo (Skopjė) iki gavėjo parašo (Vagadugu)
Sekimas nuo paėmimo (Skopjė) iki gavėjo parašo (Vagadugu)
43621 atsiliepimų Trustpilot
43621 atsiliepimų Trustpilot
Siuntų, siunčiamų į Burkina Fasas statistika
Atstumas tiesia linija maršrutu Skopjė Vagadugu yra 3972 km. Vidutinis laikas nuo paėmimo iki pristatymo, siuntimo šalis Makedonija, yra 3+ darbo dienos.
26.36 siuntų, siuntimo šalis Makedonija, turi papildomą draudimą, vidutinė deklaruota vertė 100.00 EUR.
Siuntos, paskirties šalis Burkina Fasas, sveria vidutiniškai 18 kg. Vidutinė draudimo kaina šia kryptimi yra 2.44 EUR.
Siuntimo šalis Makedonija: 4 registruoti siuntėjai, iš jų 0 verslo paskyros ir 4 privačios paskyros.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis Makedonija, yra PARCEL ABC ECONOMY. Siuntėjai atsiskaito per Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet.
Dauguma siuntų, siuntimo šalis Makedonija, keliauja į šias šalis: Vokietija, Lenkija. Dažniausi paskirties miestai yra Wiesbaden, Mielec.
Paskutinės 1 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Burkina Fasas:
  • JAV (CLARKSBURG) - Burkina Fasas (OUAGADOUGOU)

Siuntos iš Skopjė į Vagadugu

Kiek kainuoja siunta maršrutu Skopjė Vagadugu?

Mažiausia siuntos kaina maršrutu Skopjė Vagadugu prasideda nuo 9.00 EUR už 1 kg. Kaina auga su svoriu, ne su atstumu. 3 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 5 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 10 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. Siuntėjai, siuntimo šalis Makedonija, dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY. Jie atsiskaito per Paysera, PayPal, Kreditinė kortelė, E-wallet.

Kaip pigiai išsiųsti siuntą maršrutu Skopjė Vagadugu?

Pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Skopjė Vagadugu yra ekonominis siuntimas. Jis prasideda nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Siuntos, paskirties šalis Burkina Fasas, sveria vidutiniškai 18 kg. Šis svoris patenka į grupę, kurią užsako dauguma siuntėjų. Skubus siuntimas kainuoja daugiau. Daugiausia dienų jis sutaupo sunkesnėms siuntoms. Forma aukščiau rodo visas jūsų siuntai užsakymo dieną prieinamas parinktis.

Kodėl siunta maršrutu Skopjė Vagadugu kainuoja tiek, kiek kainuoja

Abu miestus skiria 3972 km. Vežėjai siuntas iš miesto Skopjė gabena reguliariais konsolidavimo tinklais. Jie neveža kiekvienos siuntos atskirai. Todėl kaina labiau priklauso nuo siuntos dydžio ir svorio nei nuo atstumo. Trumpas ir ilgas maršrutas esant tam pačiam svoriui gali kainuoti panašiai. Tikslios kainos maršrutu Skopjė Vagadugu pateiktos lentelėje šio puslapio viršuje.

Ar mokamas muitas siunčiant maršrutu Makedonija Burkina Fasas?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Makedonija ir Burkina Fasas. Siuntai maršrutu Skopjė Vagadugu taikomos šių dviejų šalių taisyklės. Siuntoms, judančioms vienoje muitų teritorijoje, pavyzdžiui tarp dviejų ES valstybių, deklaracija nereikalinga. Joms netaikomas nei muitas, nei importo PVM.

Jei maršrutas kerta muitinės sieną, kiekvieną siuntą lydi deklaracija. Užsakymas siuntimo mieste Skopjė sugeneruoja reikiamą formą pagal jūsų nurodytą turinį ir vertę. Gavėjas paskirties šalyje Burkina Fasas atvykus sumoka galimą muitą ir vietinį PVM. Muitinė abu skaičiuoja pagal deklaruotą vertę. Deklaruokite sąžiningai. Sumažinta vertė yra dažniausia priežastis, dėl kurios siuntos sulaikomos pasienyje.

Dovanoms, kurių vertė mažesnė už vietinę neapmokestinamąją ribą, muitas dažnai netaikomas. Šią ribą nustato paskirties šalis Burkina Fasas, ne vežėjas. Akcizinėms prekėms, tokioms kaip alkoholis ir tabakas, apribojimai taikomi kiekviename maršrute. Jie taikomi ir ES viduje.

Saugokite sąskaitą faktūrą arba kvitą, kol siunta atvyks į paskirties miestą Vagadugu. Muitinė paskirties šalyje Burkina Fasas gali paprašyti vertės įrodymo.

Ko negalima siųsti maršrutu Skopjė Vagadugu?

Kai kurie daiktai nepriimami jokiu maršrutu. Kiti nepriimami tik siuntose kryptimi Burkina Fasas. Bendras sąrašas apima grynuosius pinigus ir vertybinius popierius, gyvus gyvūnus, greitai gendančius maisto produktus, palaidas baterijas, aerozolius, degius skysčius, ginklus ir jų dalis, narkotikus ir žmogaus palaikus. Jų nepriimame paėmimo metu siuntimo mieste Skopjė. Jie nedraudžiami.

Kai kurios paskirties šalys riboja daugiau nei bendras sąrašas. Įprasti papildymai kryptimi Burkina Fasas yra alkoholis ir tabakas virš asmeninių normų, receptiniai vaistai be dokumentų, augalai ir sėklos bei kosmetika komerciniais kiekiais. Prekiniams ženklams gali reikėti kilmės įrodymo. Prieš užsakydami patikrinkite paskirties šalies Burkina Fasas taisykles, jei jūsų daiktas gali patekti į vieną iš šių kategorijų.

Ličio baterijos, įmontuotos į įrenginį, priimamos. Palaidos arba atsarginės baterijos nepriimamos. Jei abejojate, prieš užsakydami patikrinkite, ar daiktas leidžiamas maršrutu Skopjė Vagadugu. Kelyje sustabdytos siuntos grąžinamos siuntėjo sąskaita. Draudimas joms netaikomas.

Vežėjai ir pristatymo laikas maršrutu Skopjė Vagadugu

Maršrutą Skopjė Vagadugu aptarnauja keli vežėjai. Forma rodo, kurie jūsų siuntos dydžiui prieinami užsakymo dieną. Pristatymo laikas daugiausia skiriasi pagal svorio grupę. 1 kg siunta, siuntimo miestas Skopjė, pristatoma per 1-3+ darbo dienas. 3 kg siuntai tai 1-3+ dienos. 5 kg siuntai 1-3+ dienos. 10 kg siuntai 1-3+ dienos. Siuntėjai, siuntimo šalis Makedonija, pristatymams į paskirties miestą Vagadugu dažniausiai renkasi PARCEL ABC ECONOMY.

Svoris (kg) Kaina nuo Pristatymo laikas (darbo dienos)
1 9.00 EUR 1-3+
2 9.00 EUR 1-3+
3 9.00 EUR 1-3+
5 9.00 EUR 1-3+
10 9.00 EUR 1-3+

Skubus siuntimas sutrumpina pristatymo laiką maršrutu Skopjė Vagadugu. Jis kainuoja atskirai. Sutaupytų dienų daugiausia sunkesnėms siuntoms. Paėmimas savaitgalį neskaičiuojamas kaip darbo diena. Penktadienį pateiktas užsakymas, siuntimo miestas Skopjė, paprastai išvyksta kitą pirmadienį. 

Kur iš tikrųjų keliauja siuntos maršrutu Makedonija Burkina Fasas

Šis maršrutas yra platesnės krypties dalis. Siuntos, siuntimo šalis Makedonija, dažniausiai keliauja į šias šalis: Vokietija, Lenkija. Tose šalyse daugiausia siuntų gauna miestai Wiesbaden, Mielec. Siuntų kiekiai maršrutu Skopjė Vagadugu atitinka visą kryptį. Todėl kainos čia atitinka siuntimo šalies Makedonija įkainius, o ne miesto kainodarą.

Kaip veikia ParcelABC

ParcelABC lygina vežėjus, kurie jau turi laisvos vietos tam tikru maršrutu. Mes neperkame atskiros vietos. Todėl kainos tokiais maršrutais kaip Makedonija Burkina Fasas yra žemesnės už kainoraščius. Gaunate vieną užsakymą, vieną etiketę ir vieną sekimo numerį, nepriklausomai nuo to, kuris vežėjas veža siuntą.