Naujoji Zelandija

Siuntos Saudo Arabija Naujoji Zelandija nuo durų iki durų


4.5 Įvertinimas pagal 43,621 atsiliepimus
  1. Ilgis
  2. Plotis
  3. Aukštis
kg
cm
×
cm
×
cm
Siųsti kelias pakuotes
Siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija kainuoja nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Pristatymas trunka 3+ darbo dienas. Abi šalis skiria 15015 km. Į kainą įskaičiuotas siuntos paėmimas jūsų adresu, siuntimo šalis Saudo Arabija. Pristatome iki durų, paskirties šalis Naujoji Zelandija. Dauguma siuntėjų, siuntimo šalis Saudo Arabija, renkasi PABC - EXPRESS.
Išsiuntimo šalis Paskirties šalis Svoris (kg) Kaina (nuo) Atstumas (km) Numatomas pristatymo laikas (dienomis)
Saudo Arabija Naujoji Zelandija 1 9.00 EUR 15015 1-3+
Saudo Arabija Naujoji Zelandija 2 9.00 EUR 15015 1-3+
Saudo Arabija Naujoji Zelandija 3 9.00 EUR 15015 1-3+
Saudo Arabija Naujoji Zelandija 5 9.00 EUR 15015 1-3+
Saudo Arabija Naujoji Zelandija 10 9.00 EUR 15015 1-3+
*Kaina ir pristatymo laikas yra numatomi. Spauskite „Siųsti Siuntą“, kad apskaičiuotumėte tikslią kainą ir pristatymo laiką.
Naudojimosi „ParcelABC“ privalumai
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis Saudo Arabija
Paėmimas nuo durų bet kuriuo adresu, siuntimo šalis Saudo Arabija
Papildomas draudimas maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija kainuoja vidutiniškai {parcelAvgInsurancePri
Papildomas draudimas maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija kainuoja vidutiniškai {parcelAvgInsurancePri
PABC - EXPRESS yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Saudo Arabija
PABC - EXPRESS yra dažniausiai renkama paslauga, siuntimo šalis Saudo Arabija
Siuntos, paskirties šalis Naujoji Zelandija, sveria vidutiniškai 11 kg, nuo {parcelPriceF
Siuntos, paskirties šalis Naujoji Zelandija, sveria vidutiniškai 11 kg, nuo {parcelPriceF
Maršrutas Saudo Arabija Naujoji Zelandija be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Maršrutas Saudo Arabija Naujoji Zelandija be registracijos, nuo kainos iki etiketės per kelias minutes
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija
Nuo 9.00 EUR už 1 kg maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija
Sekimas nuo paėmimo (Saudo Arabija) iki gavėjo parašo (Naujoji Zelandija)
Sekimas nuo paėmimo (Saudo Arabija) iki gavėjo parašo (Naujoji Zelandija)
43621 atsiliepimų Trustpilot
43621 atsiliepimų Trustpilot
Siuntų, siunčiamų į Naujoji Zelandija statistika
Atstumas tiesia linija maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija yra 15015 km. Vidutinis laikas nuo paėmimo iki pristatymo šiuo maršrutu yra 3+ darbo dienos.
34 siuntų, siuntimo šalis Saudo Arabija, turi papildomą draudimą, vidutinė deklaruota vertė 408.00 EUR.
Siuntos, paskirties šalis Naujoji Zelandija, sveria vidutiniškai 11 kg. Vidutinė draudimo kaina šia kryptimi yra 23.00 EUR.
Siuntimo šalis Saudo Arabija: 149 registruoti siuntėjai, iš jų 8 verslo paskyros ir 141 privačios paskyros.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis Saudo Arabija, yra PABC - EXPRESS. Siuntėjai atsiskaito per Paysera - 63%, PayPal - 9%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 28%.
Dažniausiai naudojama paslauga, siuntimo šalis Saudo Arabija, yra PABC - EXPRESS. Siuntėjai atsiskaito per Paysera - 63%, PayPal - 9%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 28%.
Paskutinės 12 vietos, iš kurių buvo išsiųstos siuntos į Naujoji Zelandija:
  • Ispanija (ALDAIA) - Naujoji Zelandija (MOUNT MAUNGANUI)
  • Ispanija (MADRID) - Naujoji Zelandija (KERIKERI)
  • Ispanija (VALLADOLID) - Naujoji Zelandija (CAMBRIDGE)
  • Ispanija (BARCELONA) - Naujoji Zelandija (MIRAMAR)
  • Lenkija (CHWALISŁAW) - Naujoji Zelandija (MOUNT WELLINGTON)
  • JAV (PALMS) - Naujoji Zelandija (HENDERSON)
  • Ispanija (PIERA) - Naujoji Zelandija (WELLINGTON CENTRAL)
  • Ispanija (BARCELONA) - Naujoji Zelandija (TAURANGA)
  • Ispanija (BARCELONA) - Naujoji Zelandija (SUNNYHILLS)
  • Lenkija (JELENIA GÓRA) - Naujoji Zelandija (KAIKOHE)
  • JAV (NASHUA) - Naujoji Zelandija (EAST TAMAKI)
  • Ispanija (MADRID) - Naujoji Zelandija (PALMERSTON NORTH)

Siuntos Saudo Arabija - Naujoji Zelandija

Kiek kainuoja siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Mažiausia siuntos kaina maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija prasideda nuo 9.00 EUR už 1 kg. Kaina auga su svoriu, ne su atstumu. 3 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 5 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. 10 kg siunta kainuoja 9.00 EUR. Siuntėjai, siuntimo šalis Saudo Arabija, dažniausiai renkasi PABC - EXPRESS. Jie atsiskaito per Paysera - 63%, PayPal - 9%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 28%.

Kaip pigiai išsiųsti siuntą maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija yra ekonominis siuntimas. Jis prasideda nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Siuntos, paskirties šalis Naujoji Zelandija, sveria vidutiniškai 11 kg. Šis svoris patenka į grupę, kurią užsako dauguma siuntėjų. Skubus siuntimas kainuoja daugiau. Daugiausia dienų jis sutaupo sunkesnėms siuntoms. Forma aukščiau rodo visas jūsų siuntai užsakymo dieną prieinamas parinktis.

Per kiek laiko pristatoma siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Nuo paėmimo iki pristatymo siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija keliauja vidutiniškai 3+ darbo dienas. Lengvesnės siuntos keliauja greičiau. 1 kg siunta keliauja 1-3+ dienas. 10 kg siunta keliauja 1-3+ dienas. Abi įveikia 15015 km tarp abiejų šalių. Laiką skaičiuojame darbo dienomis nuo paėmimo, ne nuo užsakymo.

Paėmimas siuntimo šalyje Saudo Arabija ir pristatymas paskirties šalyje Naujoji Zelandija

Siuntą paimame jūsų nurodytu adresu, visoje siuntimo šalyje Saudo Arabija. Jums nereikia vykti į terminalą. Kurjeris atveža etiketę, jei negalite jos atsispausdinti. Paskirties šalyje Naujoji Zelandija siuntą įteikiame prie durų. Gavėjui ParcelABC paskyra nereikalinga. Aptarnaujame 33 registruotus vartotojus, paskirties šalis Naujoji Zelandija. 3 iš jų yra verslo paskyros.

Draudimas ir sekimas maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija

Kiekviena siunta turi standartinį draudimą. Siunčiant iš šalies Saudo Arabija, 34 siuntėjų prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 408.00 EUR vertę. Vidutinė draudimo kaina kryptimi Naujoji Zelandija yra 23.00 EUR. Sekimas veikia nuo paėmimo siuntimo šalyje Saudo Arabija iki gavėjo parašo paskirties šalyje Naujoji Zelandija. Klientai paslaugą vertina 43621 atsiliepimuose Trustpilot.

Ką paruošti prieš kurjeriui atvykstant siuntimo šalyje Saudo Arabija

Uždarykite siuntą ir priklijuokite po užsakymo sugeneruotą etiketę. Nurodykite tikslius matmenis. Pakartotinis matavimas terminale, siuntimo šalis Saudo Arabija, yra dažniausia kainos koregavimo priežastis siuntoms kryptimi Naujoji Zelandija. Trapiems daiktams pridėkite antrą vidinio įpakavimo sluoksnį. Paruoškite siuntą iki kurjerio atvykimo. 34 siuntėjų, siuntimo šalis Saudo Arabija, draudžia daugiau nei standartinis draudimas.

Ko tikėtis, kai siunta atvyksta į paskirties šalį Naujoji Zelandija

Siuntas, atvykstančias į paskirties šalį Naujoji Zelandija, pristatome etiketėje nurodytu adresu. Gavėjui nereikia nei paskyros, nei išankstinės registracijos. Vidutinis pristatymo laikas maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija yra 3+ darbo dienos. Siuntos į šią rinką sveria vidutiniškai 11 kg. Gavėją informuojame prieš kurjeriui atvykstant.

Kodėl siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija kainuoja tiek, kiek kainuoja

Abi šalis skiria 15015 km. Vežėjai siuntas iš šalies Saudo Arabija gabena reguliariais konsolidavimo tinklais. Jie neveža kiekvienos siuntos atskirai. Todėl kaina labiau priklauso nuo siuntos dydžio ir svorio nei nuo atstumo. Trumpas ir ilgas maršrutas esant tam pačiam svoriui gali kainuoti panašiai. Tikslios kainos maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija pateiktos lentelėje šio puslapio viršuje.

Ar mokamas muitas siunčiant maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Saudo Arabija ir Naujoji Zelandija. Siuntoms, judančioms vienoje muitų teritorijoje, pavyzdžiui tarp dviejų ES valstybių, deklaracija nereikalinga. Joms netaikomas nei muitas, nei importo PVM.

Jei maršrutas kerta muitinės sieną, kiekvieną siuntą lydi deklaracija. Užsakymas siuntimo šalyje Saudo Arabija sugeneruoja reikiamą formą pagal jūsų nurodytą turinį ir vertę. Gavėjas paskirties šalyje Naujoji Zelandija atvykus sumoka galimą muitą ir vietinį PVM. Muitinė abu skaičiuoja pagal deklaruotą vertę. Deklaruokite sąžiningai. Sumažinta vertė yra dažniausia priežastis, dėl kurios siuntos sulaikomos pasienyje.

Dovanoms, kurių vertė mažesnė už vietinę neapmokestinamąją ribą, muitas dažnai netaikomas. Šią ribą nustato paskirties šalis Naujoji Zelandija, ne vežėjas. Akcizinėms prekėms, tokioms kaip alkoholis ir tabakas, apribojimai taikomi kiekviename maršrute. Jie taikomi ir ES viduje.

Saugokite sąskaitą faktūrą arba kvitą, kol siunta atvyks į paskirties šalį Naujoji Zelandija. Muitinė gali paprašyti vertės įrodymo siuntoms, siuntimo šalis Saudo Arabija.

Ko negalima siųsti maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Kai kurie daiktai nepriimami jokiu maršrutu. Kiti nepriimami tik siuntose kryptimi Naujoji Zelandija. Bendras sąrašas apima grynuosius pinigus ir vertybinius popierius, gyvus gyvūnus, greitai gendančius maisto produktus, palaidas baterijas, aerozolius, degius skysčius, ginklus ir jų dalis, narkotikus ir žmogaus palaikus. Jų nepriimame paėmimo metu siuntimo šalyje Saudo Arabija. Jie nedraudžiami.

Kai kurios paskirties šalys riboja daugiau nei bendras sąrašas. Įprasti papildymai kryptimi Naujoji Zelandija yra alkoholis ir tabakas virš asmeninių normų, receptiniai vaistai be dokumentų, augalai ir sėklos bei kosmetika komerciniais kiekiais. Prekiniams ženklams gali reikėti kilmės įrodymo. Prieš užsakydami patikrinkite paskirties šalies Naujoji Zelandija taisykles, jei jūsų daiktas gali patekti į vieną iš šių kategorijų.

Ličio baterijos, įmontuotos į įrenginį, priimamos. Palaidos arba atsarginės baterijos nepriimamos. Jei abejojate, prieš užsakydami patikrinkite, ar daiktas leidžiamas maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija. Kelyje sustabdytos siuntos grąžinamos siuntėjo sąskaita. Draudimas joms netaikomas.

Vežėjai ir pristatymo laikas maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija

Maršrutą Saudo Arabija Naujoji Zelandija aptarnauja keli vežėjai. Forma rodo, kurie jūsų siuntos dydžiui prieinami užsakymo dieną. Pristatymo laikas daugiausia skiriasi pagal svorio grupę. 1 kg siunta pristatoma per 1-3+ darbo dienas. 3 kg siuntai tai 1-3+ dienos. 5 kg siuntai 1-3+ dienos. 10 kg siuntai 1-3+ dienos. Siuntėjai, siuntimo šalis Saudo Arabija, pristatymams kryptimi Naujoji Zelandija dažniausiai renkasi PABC - EXPRESS.

Svoris (kg) Kaina nuo Pristatymo laikas (darbo dienos)
1 9.00 EUR 1-3+
2 9.00 EUR 1-3+
3 9.00 EUR 1-3+
5 9.00 EUR 1-3+
10 9.00 EUR 1-3+

Skubus siuntimas sutrumpina pristatymo laiką maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija. Jis kainuoja atskirai. Sutaupytų dienų daugiausia sunkesnėms siuntoms. Paėmimas savaitgalį neskaičiuojamas kaip darbo diena. Penktadienį pateiktas užsakymas, siuntimo šalis Saudo Arabija, paprastai išvyksta kitą pirmadienį.

Kur iš tikrųjų keliauja siuntos, siuntimo šalis Saudo Arabija

Siuntos, siuntimo šalis Saudo Arabija, dažniausiai keliauja į šias šalis: Jungtiniai Arabų Emyratai, Lenkija, JAV, Saudo Arabija, Prancūzija, Vokietija, Vengrija, Italija, Didžioji Britanija, Ispanija. Tose šalyse daugiausia siuntų gauna miestai Budapeštas, Dubajus, Džakarta, San Paulas, Puteaux, Dubai marina, Mielec, Zielona góra, Miskolc, Den hoorn. Maršrutas Saudo Arabija Naujoji Zelandija turi savo įkainius, pateiktus lentelėje šio puslapio viršuje.

Kaip veikia ParcelABC

ParcelABC lygina vežėjus, kurie jau turi laisvos vietos tam tikru maršrutu. Mes neperkame atskiros vietos. Todėl kainos tokiais maršrutais kaip Saudo Arabija Naujoji Zelandija yra žemesnės už kainoraščius. Gaunate vieną užsakymą, vieną etiketę ir vieną sekimo numerį, nepriklausomai nuo to, kuris vežėjas veža siuntą.

Ko negaliu siųsti maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Grynieji pinigai, gyvi gyvūnai, greitai gendantys produktai, palaidos baterijos, aerozoliai, degūs skysčiai ir ginklai nepriimami jokiu maršrutu, įskaitant maršrutą Saudo Arabija Naujoji Zelandija. Kryptimi Naujoji Zelandija gali būti taikomi papildomi apribojimai. Žr. draudžiamų daiktų skiltį aukščiau.

Kokia siuntimo kaina maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Siuntimo kaina maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija svyruoja nuo 9.00 EUR už 1 kg iki 9.00 EUR už 10 kg. Tikslią sumą lemia pasirinkta paslauga. Įtakos turi ir siuntos matmenys. Vežėjai skaičiuoja faktinį arba tūrinį svorį, priklausomai nuo to, kuris didesnis.

Kaip pigiausiai išsiųsti siuntą maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Ekonominis siuntimas paprastai yra pigiausias būdas išsiųsti siuntą maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija. Siunta, paskirties šalis Naujoji Zelandija, sveria vidutiniškai 11 kg. Esant šiam svoriui ekonominė kaina prasideda nuo 9.00 EUR. Prieš užsakydami palyginkite visas prieinamas parinktis formoje aukščiau.

Kiek laiko keliauja siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija keliauja vidutiniškai 3+ darbo dienas. 1 kg siunta paprastai pristatoma per 1-3+ dienas. 10 kg siunta pristatoma per 1-3+ dienas.

Koks atstumas maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija?

Šalis Saudo Arabija ir Naujoji Zelandija skiria 15015 km tiesia linija. Kelias sausuma ir oru yra ilgesnis. Aukščiau nurodytas pristatymo laikas tai įvertina.

Ar turiu mokėti muitą siųsdamas kryptimi Naujoji Zelandija?

Tai priklauso nuo muitinės santykių tarp šalių Saudo Arabija ir Naujoji Zelandija. Šių dviejų šalių taisyklę rasite muitinės skiltyje aukščiau. Jei deklaracija reikalinga, užsakymas siuntimo šalyje Saudo Arabija ją sugeneruoja.

Ar mano siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija apdrausta?

Standartinis draudimas įskaičiuotas į kiekvieną siuntą maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija. 34 siuntėjų, siuntimo šalis Saudo Arabija, prideda papildomą draudimą. Jie deklaruoja vidutinę 408.00 EUR vertę.

Ar galiu siųsti kryptimi Naujoji Zelandija be registracijos?

Taip. Siuntos užsakymas, paskirties šalis Naujoji Zelandija, veikia be paskyros, o sekimo informacija siunčiama jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Kaip apmokėti siuntimą, siuntimo šalis Saudo Arabija?

Siuntėjai, siuntimo šalis Saudo Arabija, naudoja Paysera - 63%, PayPal - 9%, Kreditinė kortelė, E-wallet - 28%. Apmokama užsakant, prieš išsiunčiant kurjerį.

Kiek kainuoja siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija už kilogramą?

Siunta maršrutu Saudo Arabija Naujoji Zelandija kainuoja nuo 9.00 EUR už pirmą kilogramą. Toliau kainą lemia svorio grupė, ne atskiras kilogramas. Siunta iki 3 kg kainuoja 9.00 EUR. Iki 5 kg kainuoja 9.00 EUR. Iki 10 kg kainuoja 9.00 EUR. Grupės suma apima visą siuntą.